АнтиТанкист• вчера в 15:59
Який колір конюшини в кольє Van Cleff вам подобається найбільше?
білий (перламутр), чорний (онікс), червоний (сердолік), зелений (малахіт), рожевий чи блакитний
Яке золото: жовте, біле?
муха в кедах• вчера в 16:01
А ви їх, взагалі, колись вживу бачили?
Мені подобається блакитно- бірюзовий і це натуральний камінь, він в кожному виробі має інший відтінок і цей колір важко описати.
Редиска Я• вчера в 16:01
Ответ дляСМСница
Мені квартирою, прошу.
А так можна? То я теж квартирою візьму)
Латвийские_Номера• вчера в 16:01
Прошу пардону. Конюшина это что? Думала - какая-то трава.... Косил Ясь конюшину....
Редиска Я• вчера в 16:02
Ответ дляЛатвийские_Номера
Саме так) листочок конюшини, клевер
Латвийские_Номера• вчера в 16:02
Ответ дляРедиска Я
Саме так) листочок конюшини, клевер
А, ясно. Спасибо)
Платье Длинное бальное• вчера в 16:03
чорний і білий. Зелений ще непоганий, червоний взагалі не подобається
Зам. зав. Анонима• вчера в 16:15
Чорний онікс срібло і сердолік в золоті,але не ван кліф,купила давно
Обнемашечка• вчера в 17:07
у меня зеленый набор - серьги и браслет. Еще возможно, черный куплю, если заработаю, или муж подарит на годовщину свадьбы. этот набор он на юбилей дарил
Друг бобер• вчера в 22:48
Не подобається та конюшина взагалі, люблю ексклюзивні прикраси, к як у всіх