Колгоспниця• 29 января в 16:04

Чули вже? Священика силоміць мобілізували

Котрий це вже? 10 чи 15
Як це все остогидло. Ніхто не зупинить цих покидьків
БезВзяток• 29 января в 16:14
Ответ дляНаша взяла
Ви мені ніс не зламаєте
Я сломаю. Я румынку в два своих веса тяну)
Наша взяла• 29 января в 16:14
Ответ дляПустощі-веселощі
Чого раптом? Ви ж маєте бажання перевірити чому люди насильно бусифіковані не хочуть воювати
Ну того що вам ні сили ні техніки не хватить це зробити.
Ніхто не хоче воювати, а ви хочете щоб москаль жив у вас в квартирі?
Гарачий Чокалад• 29 января в 16:15
Ответ дляБезВзяток
Та мы щас толпой соберемся
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:15
Ответ дляandrey_spec
Буде воювати. Посад капеланів в армії не багато. Священник нічим не краще інших, які воюють. Добровільно потрапив чи не добровільно - це для рашистських ботів важливо. В армії між цим зникає різниця одразу після порогу ТЦК.
Саме тому 200 тисяч пішли в сзч тільки за минулий рік. Саме тому ветеран поклав 4 ментів на передодні. Все має бути добровільна бо основна теза за що воюють, за свободу.
Я тут Живу• 29 января в 16:15
Ответ дляПустощі-веселощі
Ні не всі, чиновники, керівники, депутати, менти, їх діти, троюрідні сестри, брати, жоден не воює. Це не їх війна?
Удалено администрацией...
Птица секретарь• 29 января в 16:15
А что священники имеют индульгенцию от войны ?
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:16
Ответ дляНаша взяла
Я хочу щоб чоловікам відкрили кордони і нікого не тягли силоміць.
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:16
Ответ дляЯ тут Живу
Удалено администрацией...
Про що саме?
Страхованная• 29 января в 16:16
Ответ дляПустощі-веселощі
І не його війна також?
Рожайтретьего• 29 января в 16:16
А в каком телеграм канале вы это прочитали? Дайте ссылочку
Наша взяла• 29 января в 16:17
Ответ дляПустощі-веселощі
Я хочу щоб москалі виздихали і що далі?
Я тут Живу• 29 января в 16:17
Ответ дляПустощі-веселощі
Про що саме?
Про те, що написано у Вашому коментарі.
Безсовісна кума• 29 января в 16:17
Ну, якщо навіть Трамп не в силах зупинити покидька - кацапського маніяка хуйла, то що ви хочете, або примусова мобілізація, або капітуляція, хтось бачить інші варіанти?
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:17
Ответ дляСтрахованная
І не його війна також?
Якщо вони мають такі права то чим священник від них відрізняється? Чи в нас конституція вибіркова?
Наша взяла• 29 января в 16:17
Ответ дляБезсовісна кума
Що значить « навіть Трамп не в силах»
Трамп навіть і не пробував
Лиса Патрикевна• 29 января в 16:21
Ответ дляНаша взяла
А яка різниця? Чому він повинен був воювати 8 років і загинути, а священник не має воювати, просто поясніть в чому різниця?
ну ваш наверное сам принял решение идти, а священник принял решение не идти. Вот и вся разница
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:18
Ответ дляНаша взяла
Я хочу щоб москалі виздихали і що далі?
А далі ви маєте свободу на те щоб їх вбивати. А свободи в священника немає. Ваші права ніхто не порушує
Лиса Патрикевна• 29 января в 16:18
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ботоферма далі працює на задану тему страшні ТЦК, не те що окупанти
а разве не страшные?
Наша взяла• 29 января в 16:18
Ответ дляПустощі-веселощі
Чому не порушує? Порушує!
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:19
Ответ дляЯ тут Живу
Про те, що написано у Вашому коментарі.
Конкретніше.
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:19
Ответ дляНаша взяла
Чому не порушує? Порушує!
Хто порушує ваші права?
Кили и Манджаро• 29 января в 16:19
Ответ дляНаша взяла
Що значить « навіть Трамп не в силах»
Трамп навіть і не пробував
ви що таке кажете, він зупинив 8 війн
Безсовісна кума• 29 января в 16:20
Ответ дляНаша взяла
Що значить « навіть Трамп не в силах»
Трамп навіть і не пробував
Ну, вигляд же робив, що домовляється про мир... стелив червону доріжку терористу хуйлу
Янка-угомонись• 29 января в 16:20
Ответ дляПтица секретарь
по священнической клятве, не имеет право брать оружие в руки. Если убьет человека, даже случайно, лишается сана.
Наша взяла• 29 января в 16:20
Ответ дляЛиса Патрикевна
А коли він прийняв рішення піти у відпустку, захворіти, передихнути і його не було ким замінити, що йому робити?
Пустощі-веселощі• 29 января в 16:20
Ответ дляКили и Манджаро
ви що таке кажете, він зупинив 8 війн
І війну з Гренландією, передумав воювати.
Кили и Манджаро• 29 января в 16:21
Ответ дляПустощі-веселощі
він тоді був добрий) але ще завоює
Лиса Патрикевна• 29 января в 16:21
Ответ дляБезсовісна кума
когда закончатся те кого можно мобилизировать, настанет победа?
Пушап Мі мі• 29 января в 16:22
Ответ дляБезВзяток
Простите. Румынку, в смысле, румынскую женщину? Зачем вы ее тянете ещё и такую тяжёлую?
Наша взяла• 29 января в 16:22
Ответ дляПустощі-веселощі
Хто порушує ваші права?
Сусідній народ який напав на мою країну, зазіхнув на її цілісність і суверенітет це як мінімум