Колгоспниця• 2 часа назад

Чули вже? Священика силоміць мобілізували

Котрий це вже? 10 чи 15
Як це все остогидло. Ніхто не зупинить цих покидьків
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
А я хочу, чтоб они шли осмысленно, а не прятались за жёнами и не сидели по норам
Никто осмысленно уже не пойдет. Остались только те кто откупается и подъюбочники. Ну и инвалиды с многодетными
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
А кто тогда убивать кацапов будет ?
Ви, ви ж точно хочете їх вбивати?
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Зачем нам актеры и театралы забронированные? Кто то ходит веселится во время войны?!
Конечно ходят. Вы ещё попробуйте билет на спектакль купить
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Ясно, ви ніхрена не робите, тільки пизди…е і провокуєте))
Ще раз питаю, я не плету сітки це протизаконно, це ображає вашу гідність, порушує ваші права? У вас до мене через це є претензії? Сусідів обійдіть, людям на вулиці закиньте ці претензії..може хтось це оцінить. Навіть більше напишу ви також маєте право на вибір
Зубожиння• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Ті хто зараз воює, теж не хочуть там бути! Але ж вам простіше думати інакше
Почему я понимаю, что их держат насильно, но не вижу логики в том, чтоб идти туда добровольно, чтоб тоже сидеть там насильно, или как?
Майская киска• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
Рубрика: семья, дом, дети
все мы дети Господни
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Так і я за це. За те щоб йшли за гідну зарплатню, за бажанням. Нічого не маю проти. Але священник не хоче йти і він має на це повне право. Зневажають військових саме наші депутати, коли підіймають собі зарплату, не їм. Але особливо патріотичним порадницям хочеться пиз...ти інше
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
К тому времени закончатся кацапы
Це математично нереально. Математика наука точно і невблаганна.
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Питання в тому, що їм всім піти по домівкам? Чи як ви собі це бачите?
Точу ляси• 1 час назад
А он особенный? Пусть идёт защищает, халява эта , а то хорошо устроился, ты смотри
Лиса Патрикевна• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
А чим священник кращий за інших, ну просто поясніть
ничем конечно, а должен быть чем то лучше?
Лиса Патрикевна• 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
К тому времени закончатся кацапы
думаете?
Неначасі• 1 час назад
Старая тема. Капеланом будет.
Не танцую- но пою• 58 минут назад
Ответ дляНаша взяла
Ви можете піти на фронт, зупинити цих покидьів, тоді нікого не треба буде мобілізовувати, бо я не розумію чому мій брат мав воювати з 2014, а священник ні
А почему я должна была уезжать сначала из Донецка, а потом из Мариуполя?
Наша взяла• 52 минуты назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Я не знаю чому ви виїздили, замість того щоб зупинити орків, домовитись, попросити їх не нападати, чому ви мене питаєте?
Рассказница• 48 минут назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Не інших , а москальню кляту !!!
Сегодня не целуюсь• 45 минут назад
А чого священника мобілізованого шкода більше, ніж пекаря чи сантехніка?
Дивні коментарі. Тим більше, що на відміну від сантехніка він буде капеланом, а не штурмовиком.
Акуна_Матата• 44 минуты назад
Ответ дляСтрахованная
А чим священник такий особливий, що така прямо трагедія? Всі воюють і айтішники і комбайнери, а тут така цяця.
А чем те самые тцк,полицаи,депутаты,прокуроры,вся прикорытная шобла и все сынки заграничные такие цяци?Особенно этих мордоворотных свиней тцк-всех в штурмовики,это им ещё по-божески будет.
Фима Собак• 44 минуты назад
Ответ дляМайская киска
все мы дети Господни
Тепер капєц, відспіває заживо тцкунських гицлів
Сегодня не целуюсь• 40 минут назад
Ответ дляАкуна_Матата
Тема названа інакше.
Людина не дивується, що мобілізують. Не дивується, що не мобілізують прокурорів. Царапає її лише те, що цілого священника мобілізували! Якби то був стоматолог, чи була б тема: «Бачили? Стоматолога мобілізували!»? Ніт. Тож не перекручуйте на улюблене. Заводьте тему, хулі депутатів не мобілізують, почитаємо.
Не танцую- но пою• 26 минут назад
Ответ дляНаша взяла
Ну останавливайте, просите. Или жить хочется?
Зрадорозганячка• 24 минуты назад
Ответ дляНаша взяла
А яка різниця? Чому він повинен був воювати 8 років і загинути, а священник не має воювати, просто поясніть в чому різниця?
А чому? І за що? І чому хтось має гинути? Чому людина має лиш один вибір: як здохнути?
Наша взяла• 24 минуты назад
Ответ дляЗрадорозганячка
Напишіть путі
Зрадорозганячка• 22 минуты назад
Ответ дляНаша взяла
Напишіть путі
Та ні, тут питання до тих,хто насильно людей утримує і виловлює,кидаючи на смерть.