Колгоспниця• 2 часа назад

Чули вже? Священика силоміць мобілізували

Котрий це вже? 10 чи 15
Як це все остогидло. Ніхто не зупинить цих покидьків
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляЯ тут Живу
’Очільників держави?’ Він у нас один.
Тягнибок воює і його син, Барна (вже загинув) і його рідний брат, Луценко воював, Ляшко воює. Це ті, яких всі знають. Насправді їх набагато більше.
З нашої місцевої ради воює п’ятеро депутатів з 26.

З якою метою Ви брешете про ’ніхто’?
З якою метою ви брешете про те що вам достименно невідомо? Ви ніколи не перевірите де саме ці люди ´воювали´. В мене такі знайомі також є. Але назвати це ´воювали´ дуже складно. І навіть якщо вони є, гіпотетично то це одиниці.
andrey_spec• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
Самі де воюєте?
Точно ближче до питань війни, ніж ви, хоча й рівноправні громадяни однієї країни. І взагалі, дістали своїми намаганнями принизити, у всіх таких буду перепитувати, скільки вже солдатів для країни народила, раз сама не на війні.
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
З Вами все ясно.
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляandrey_spec
А повинна була народити? В нас вже обов´язок перед державою народити солдат? Північна Корея відпочиває.
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Ваш брат сам туда пошел, как и брат моего мужа, но у него почему-то нет вопросов, почему он, а бабы на форуме глотку друг другу грызут.
У меня в семье никто сам не пошел, но все служат. Чем этот священник лучше?
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляЯ тут Живу
З Вами все ясно.
Як і з вами доречі. Якщо ви не засуджуєте примус, в середині країни, то завтра ви зробите те саме і з вами зроблять те саме. Це вже було.
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Ні не всі, чиновники, керівники, депутати, менти, їх діти, троюрідні сестри, брати, жоден не воює. Це не їх війна?
Війна для бідних
Янка-угомонись• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Ні. Йому після отриманого поранення не можна було воювати до речі, от він життя позбувся, а священник сана, яка втрата, яке горе
ваш брат сделал свой выбор. Никто не должен делать такой же выбор. Каждый выбирает свое...Но вы этого не понимаете. У брата был выбор , у священника - нет.

И не надо мне рассказывать сказки про 8 лет и невозможность мобилизации.
Знакомый близкий отслужил 3 года с 22 года и мобилизовался.
Брату нравилось быть военным, он служил. Это опасно - он это знал.
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляВаша прЭлесть
Війна для бідних
Так я з вами згодна. Буковель має продовжувати кататись на лижах і танцювати в барах. Поки священника бусифікують. Патріоти мають відпочивати і мені розповідати, що я маю плести сітки.
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Молодець. Відпрацювала фублік.
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляЯ тут Живу
Молодець. Відпрацювала фублік.
Ти хочеш срачу і сцяти потужно людям в очі? Вже не вийде. Всі, все бачать.
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Ні слова, тут ніхто не написав про зневагу. Не розводьте срачі. Дурні ті хто вважає що силою, примусом можна змусити когось воювати.
Ще раз, ті, хто зараз захищає нашу країну, в переважній більшості не хочуть там бути, а хочуть займатися своєю справою, бути з дружинами, дітьми і батьками. Що пропонуєте, їм всі піти додому? Що далі?
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляПушап Мі мі
Тцк это не зсу, а шакалы
Я не про тцк. Я про тих, хто на передовій, які останнім часу на думку деяких жіночок, дурні, бо там
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Так добровольцы давно закончились
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляЗубожиння
Это ваше мнение, не приписывайте всем, мнение, что если кто-то воюет, то все из-за этого тоже воевать не должны.
Ті хто зараз воює, теж не хочуть там бути! Але ж вам простіше думати інакше
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Я свої пропозиції писала неодноразово але я не приймаю потужних, державних рішень і мені не дають мільярди на вирішення проблем в середині країни. Прямо зараз, вже запізно. Просрали дуже багато всього а головне час. Зараз, мені особисто хочеться що спали морози і люди пережили цю зиму. Ніхто про них дбати не буде
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Все, без людей зі зброєю ніщо. А ми зараз говоримо саме про них
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляСтрахованная
Не кивайте на когось. Не треба прикриватись оцим дитячим ’а вони’. Чесно кажіть - священник вважає себе недоторканим і чхати він хотів на свою паству, яка воює.
Може він навмисно в священники пішов, в надії оминути мобілізацію
Залатавая• 1 час назад
Идите автор со своим полуфабрикатом остановите кацапов
Хвильоватиша• 1 час назад
я тільки за.
а священників кацапського патріархату взагалі треба в якості розміновувачів запускати - босяка по мінному полю шеренгою. хто не підірвався і кого не застрелили підари - саме попаде до своїх і розкаже яке у нього звання фсб
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляandrey_spec
Буде воювати. Посад капеланів в армії не багато. Священник нічим не краще інших, які воюють. Добровільно потрапив чи не добровільно - це для рашистських ботів важливо. В армії між цим зникає різниця одразу після порогу ТЦК.
Фу, заиерялся не на том форуме🤢🤢🤢
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляЯнка-угомонись
по священнической клятве, не имеет право брать оружие в руки. Если убьет человека, даже случайно, лишается сана.
А чего тогда в РПЦ попы вписываются за СВО?
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляЛиса Патрикевна
когда закончатся те кого можно мобилизировать, настанет победа?
К тому времени закончатся кацапы
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляЛиса Патрикевна
ну явно не священник должен решать этот вопрос. Есть женщины которые служат и когда они уходят в отпуск, вы их страхуете?
А чим священник кращий за інших, ну просто поясніть
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Я хочу щоб чоловікам відкрили кордони і нікого не тягли силоміць.
А кто тогда убивать кацапов будет ?
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Вон Козловський тоже «воевал». И Меловин. Пропиарились и назад на сцену вернулись. Волшебство прям
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
Ні не хожу. Прийдете мене бити ногами в голову, думаєте в мене з´явиться бажання від того плести сітки? На підвал може мене кинете, бо я сітки не плету?
Ясно, ви ніхрена не робите, тільки пизди…е і провокуєте))
пьЯНА• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Да,пропонуємо.
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляПустощі-веселощі
А я хочу, чтоб они шли осмысленно, а не прятались за жёнами и не сидели по норам
Залатавая• 1 час назад
Зачем нам актеры и театралы забронированные? Кто то ходит веселится во время войны?!