Колгоспниця• вчера в 16:04
Чули вже? Священика силоміць мобілізували
Котрий це вже? 10 чи 15
Як це все остогидло. Ніхто не зупинить цих покидьків
Пустощі-веселощі• вчера в 16:22
Ответ дляЛиса Патрикевна
когда закончатся те кого можно мобилизировать, настанет победа?
Так але не наша.
Сиамская сороконожка• вчера в 16:22
Я читала сьогодні, що тцкашнику сонну артерію перерізали.
Безсовісна кума• вчера в 16:23
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо ми всі закінчимося, нам тоді буде пофіг, що й для кого настане
Наша взяла• вчера в 16:23
Ответ дляЛиса Патрикевна
Можливо
маска Ілона• вчера в 16:23
Ответ дляПтица секретарь
А что священники имеют индульгенцию от войны ?
Тоже не поняла. Это ж не болезнь.
Намазюкана нішою• вчера в 16:23
Ответ дляНаша взяла
Тобто ті хто воює 5 рік там сидить і кайф ловить? Чи чому вони там по вашому?
Ну, зараз бачте яка тенденція, від захвату ЗСУ, перейшли до їх повної зневаги, бо вважають дурнями
Пустощі-веселощі• вчера в 16:23
Ответ дляСиамская сороконожка
Це лише початок.
Янка-угомонись• вчера в 16:23
Ответ дляНаша взяла
А яка різниця? Чому він повинен був воювати 8 років і загинути, а священник не має воювати, просто поясніть в чому різниця?
Почему священникам нельзя воевать?
Священнику воевать запрещено канонами Церкви. Он не может брать в руки оружие, потому что, если убьет человека, даже случайно, подлежит извержению из сана.
Ваш брат решил сам, что ему можно воевать. В этом разница.
пьЯНА• вчера в 16:23
Ответ дляБезсовісна кума
Ну, якщо навіть Трамп не в силах зупинити покидька - кацапського маніяка хуйла, то що ви хочете, або примусова мобілізація, або капітуляція, хтось бачить інші варіанти?
Теж так думаю.А то як прийдуть кацапи,закриють нам кордони, світло буде пару годин на добу,будуть чоловіків на вулицях хапати,нирки їм відбивати.То ну його нафік
Пустощі-веселощі• вчера в 16:25
Ответ дляНамазюкана нішою
Ні слова, тут ніхто не написав про зневагу. Не розводьте срачі. Дурні ті хто вважає що силою, примусом можна змусити когось воювати.
Наша взяла• вчера в 16:25
Ответ дляЯнка-угомонись
Почему священникам нельзя воевать?
Ні. Йому після отриманого поранення не можна було воювати до речі, от він життя позбувся, а священник сана, яка втрата, яке горе
Кили и Манджаро• вчера в 16:25
Ответ дляЯнка-угомонись
Почему священникам нельзя воевать?
ну то нехай підтримує воїнів духовно, кадилом махає замість автомата.
Церковні права/обовязки поширюються не на всіх на відміну від юридичних
Пушап Мі мі• вчера в 16:25
Ответ дляНамазюкана нішою
Тцк это не зсу, а шакалы
Страхованная• вчера в 16:26
Ответ дляПустощі-веселощі
Якщо вони мають такі права то чим священник від них відрізняється? Чи в нас конституція вибіркова?
Не кивайте на когось. Не треба прикриватись оцим дитячим ’а вони’. Чесно кажіть - священник вважає себе недоторканим і чхати він хотів на свою паству, яка воює.
Наша взяла• вчера в 16:27
Ответ дляПустощі-веселощі
Ніхто нічого не вважає, я взагалі проти насилля в будь якому прояві, але на нас напали, що тепер робити?
Ви от сітки плести ходите?
Пустощі-веселощі• вчера в 16:27
Ответ дляСтрахованная
Ну я не священник і тема не про мене. Давайте на вас будемо кивати. Так він недоторканий, як і кожен громадянин у вільні країні. Ми демократична країна. Це ваш потужний президент сказав. Не я.
Пустощі-веселощі• вчера в 16:29
Ответ дляНаша взяла
Ви от сітки плести ходите?
Ні не хожу. Прийдете мене бити ногами в голову, думаєте в мене з´явиться бажання від того плести сітки? На підвал може мене кинете, бо я сітки не плету?
Лиса Патрикевна• вчера в 16:28
Ответ дляНаша взяла
А коли він прийняв рішення піти у відпустку, захворіти, передихнути і його не було ким замінити, що йому робити?
ну явно не священник должен решать этот вопрос. Есть женщины которые служат и когда они уходят в отпуск, вы их страхуете?
Лиса Патрикевна• вчера в 16:29
Ответ дляБезсовісна кума
я не хочу заканчиваться. И для чего тогда воевать если всем все будет пофиг?
Пустощі-веселощі• вчера в 16:31
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так всім уже пофіг. Всім хто мав фінансувати, організовувати, дбати і купувати зброю їм пофіг. Не пофіг особисті інтереси
Басноплетка• вчера в 16:31
Ответ дляПустощі-веселощі
Я хочу щоб чоловікам відкрили кордони і нікого не тягли силоміць.
А хто буде захищати нас з вами?
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов´язком громадян (ст. 65), що реалізується через військову службу (за призовом або контрактом), військовий облік та мобілізацію. Це стосується чоловіків віком 18–60 років (за винятком законних підстав для звільнення), а також жінок, які мають медичні або споріднені спеціальності.
Основні аспекти обов´язку воювати та захищати Україну:
Конституційна основа: Стаття 65 Конституції України встановлює захист держави як найважливіший обов´язок. Стаття 17 гарантує, що захист суверенітету є функцією всього Українського народу.
Військовий обов´язок: Включає підготовку до служби, приписку до дільниць, призов, проходження служби, а також виконання обов´язків у запасі.
Мобілізація: В умовах воєнного стану громадяни зобов´язані з´являтися за викликом до ТЦК та СП, дотримуватися правил військового обліку.
Альтернативна служба: За законом, громадяни мають право на заміну військового обов´язку альтернативною (невійськовою) службою, якщо військова служба суперечить їхнім релігійним переконанням.
Відповідальність: Ухилення від призову під час мобілізації та військового обліку тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.
Захист держави може відбуватися як безпосередньо у Збройних Силах (ЗСУ), так і в інших військових формуваннях.
Я тут Живу• вчера в 16:32
Ответ дляПустощі-веселощі
Конкретніше.
От Ваш коментар повністю, якщо раптом Ви не пам’ятаєте, що пишете.
’Ні не всі, чиновники, керівники, депутати, менти, їх діти, троюрідні сестри, брати, жоден не воює. Це не їх війна?’
Так от це брехня. І брешете Ви свідомо.
Ответ дляЖена аллигатора
То буде військовим капеланом. Не змусять його з автоматом бігать.
Видно, ще молодий і не має купки діток
Священник з нашого села з 2014 року капеланом на фронті був. З початком повномаштабного йому почали ставити палки в колеса, багато було гидоти, довели до того, що перевели його просто в рядові в піхоту, вже три роки він просто солдат на фронті.
Пустощі-веселощі• вчера в 16:34
Ответ дляБасноплетка
А хто буде захищати нас з вами?
Чому ви ці питання не ставите тим хто відповідає за те що відбувається в країні? Тим хто збагачується, вивозить, виводить, краде і зневажає всіх хто зараз замерзає у власних домівках. Їм ставте ці запитання. Тим хто ніколи не прийматиме участь у цій війні, а тільки заробляє. Священник, його життя не має цінності? Цінність мають лише влада, чиновники і органи які їх обслуговують?
Пустощі-веселощі• вчера в 16:37
Ответ дляЯ тут Живу
Конкретніше.
Так от це брехня. І брешете Ви свідомо.
Хто саме з високопосадовців, очільників держави, їх діти зараз воює. Ви ж не брешете? Кидайте імена, буду читати і пишатись за наших героїв.
Оля_с_киркою• вчера в 16:40
Ответ дляandrey_spec
Буде воювати. Посад капеланів в армії не багато. Священник нічим не краще інших, які воюють. Добровільно потрапив чи не добровільно - це для рашистських ботів важливо. В армії між цим зникає різниця одразу після порогу ТЦК.
Самі де воюєте?
Я тут Живу• вчера в 16:41
Ответ дляПустощі-веселощі
’Очільників держави?’
Він у нас один.
Тягнибок воює і його син, Барна (вже загинув) і його рідний брат, Луценко воював, Ляшко воює. Це ті, яких всі знають. Насправді їх набагато більше.
З нашої місцевої ради воює п’ятеро депутатів з 26.
З якою метою Ви брешете про ’ніхто’?
Він у нас один. Тягнибок воює і його син, Барна (вже загинув) і його рідний брат, Луценко воював, Ляшко воює. Це ті, яких всі знають. Насправді їх набагато більше.
З якою метою Ви брешете про ’ніхто’?
Страхованная• вчера в 16:43
Ответ дляПустощі-веселощі
Назвати людей у війську - ким? Скажіть це слово ну ж бо, раз ви так ненавидите людей, які у війську і які стримують кацапську орду.
Зубожиння• вчера в 16:43
Ответ дляНамазюкана нішою
Это ваше мнение, не приписывайте всем, мнение, что если кто-то воюет, то все из-за этого тоже воевать не должны.