миссАрфография• вчера в 17:37
Ответ дляФима Собак
А сnовбурець з листочками і коріннячко?
Не ставте мені таких невдобних запитань.
Фима Собак• вчера в 17:38
Ответ длямиссАрфография
Не буду...)))
Пугачиха• вчера в 17:41
Ответ дляВсе і одразу
Цікаво, як виховували тих, хто ліпить такі нігті. саме головне в цьому шедеврі це несмак, виходить не виховали відчуття хорошого смаку.
У меня когда-то были такие натуральные в юности. Вопросы примерно такие же задаввли. На счет вкуса личное дело каждого.
Нічого вдягти• вчера в 17:42
Ответ длямиссАрфография
А кролики уже фсьо? Доїла?
Їх просто не існувало. Ні собаки, ні кроля, ні кота.
Бачите, як Аліна старанно ’не помічає’, про що в неї запитують?
Все і одразу• вчера в 17:43
Ответ дляПугачиха
Вона виставила ці когті на обговорення, не бачу ні одного схвального посту.виходить, що нікому не подобаються. А вам подобаються кігтики ?
Пугачиха• вчера в 17:46
Ответ дляВсе і одразу
С точки зрения работы хорошие. Технически. Цвета яркие, но сочетаются. Себе бы сейчас не делала бы такие ( но я и не наращивала), но это я. Хотя длину летом иногда отращиваю приличную.
Оскорбляю всячески• вчера в 17:46
Ответ дляВсе і одразу
Тобто просто через те що людина любить довгі нігті означає що вона не вихована?😂
Оце то ви завернули😂
Все і одразу• вчера в 17:48
Ответ дляОскорбляю всячески
Оце то ви завернули😂
А автор не завернула, що кому не подобаються, ті не виховані.
Оскорбляю всячески• вчера в 17:50
Ответ дляВсе і одразу
Автор це казала стосовно запитань «як з такими нігтями дупу підтерати»
Ответ дляОскорбляю всячески
Не утруждайтесь. Причинно следственной связи там нет😂
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 17:55
Ответ дляОскорбляю всячески
А чому всі одразу хвилюються як дупу підтерти з нігтями?😂
Я не розумію цього, довгі нігті у багатьох людей викликають запитання «як ти дупу підітреш» і «ти мабуть нічого по дому не робиш і їсти не готуєш»
того що це нормальне запитання, це мозок у людей так працює - шукати причинно-наслідкові зв´язки. І довгі ногті це дуже не практично і реально заважає в побуті.
Ответ дляБорщик
Мне мои милее, правда на фото в темноте вышло не так как в жизни
Не мое просто)
Все до блиску• вчера в 18:22
Ответ дляНічого вдягти
Алина, в какой приют вчерашнюю овчарку отвезли? В тот же, куда уже отправились черный котенок и третий кролик?
В той теме уже написала, что выбросили собаку на дачах.
Нічого вдягти• вчера в 21:21
Ответ дляВсе до блиску
Ну, а что она еще могла на.издеть, после того, как ей пообещали проверить приюты в Виннице?