Коленная ложечка• 29 января в 19:44

За який період найкраще бронювати готель в Іспанії? На серпень

No problems• 29 января в 19:53
Зараз. Я дивилася ціни для себе. Дорого але більш-менш, потім будуть вище. Я в готелі працюю (не в Іспанії), бронювання повним ходом і на серпень, і на вересень навіть. Хоча я трохи в шоці бо я все в останній момент роблю, для мене це вже занадто)

Алгонавт• 29 января в 20:00
Сейчас
Потом дорожает сильно
Турагенція Tourdream• 29 января в 20:53
Серпень самий високий сезон.
Іспанія на цей період дуже популярна країна. Бронювати вже треба, а краще було б ще до нового року. Але відкладати до літа 100% не треба. Потім більшість нормальних готелів просто будуть у стопі, не буде вільних місць.
автор Коленная ложечка • 29 января в 21:27
Ответ дляТурагенція Tourdream
Серпень самий високий сезон.
Порадьте будь ласка в аліканте або Пальмі
Розглядаю варіант або острів або материк
Ганцю в кєдах• 29 января в 21:34
Ответ дляNo problems
Это правда. Сейчас еще есть выбор.
Турагенція Tourdream• 29 января в 21:53
Ответ дляКоленная ложечка
Якщо Ви обираєте відпочинок саме у готелі, то в Аліканте готелів дуже мало. Там переважно апартаменти, або приватні помешкання. У регіоні Коста Бланка у плані готельної бази краще дивитися Бенідорм.
А ось на Майорці вибір по готелям доволі великій.