НуКаНаКа• 29 января в 22:54

Чи буває від мірени болючість грудей?

У мене груди болять як на початку вагітності, якщо не більше. Після встановлення Мірени відбулися поки перші місячні, зараз наближаюся до других. Мені не зовсім комфортно в грудях. В обох.
ЛеньГуглить_правда• 29 января в 22:56
Буває. У мене точно боліли місяць чи два, доторкнутися було не можливо. Зараз вже не має такого.

автор НуКаНаКа • 29 января в 22:58
І взагалі якось мені неясно нічого. Перші місячні чекала 14го. Пішли наче як 10. Очевидно що це міс стало 11, так і відмітила. Закінчилося аж 19го. Календар нарахував тепер абракадабру. Каже до міс 10 днів, щось я сумніваюся. Це 8го числа лютого. Тобто він просто підставив к-сть днів між циклами. Не враховуючі що вони йшли 9 днів замість 5
Коротше брєдятіна
А_мама_говорила• 29 января в 22:58
У меня болела пока не вытащила. 2 года
Акукарача• 29 января в 22:59
Так, таке буває в період адаптації, зазвичай перші 3-6 місяців і поступово зникає. Якщо дуже турбує, то зверніться до лікаря і вам призначать щось типу Мастодинону.
Проня_Прокоповна• 29 января в 22:59
Так, у мене десь перші півроку боліли
автор НуКаНаКа • 29 января в 22:59
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І місячні були невнятні у мене. Пішли раніше, закінчилися пізніше. Починалися коли - то теж бало неясно це місячні чи просто «в рамках адаптації» маже (слабі почалися і довго розходилися. І завершувалися довго і плавно. Що це за хрінь
автор НуКаНаКа • 29 января в 23:00
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так, у мене десь перші півроку боліли
Жесть
Ну за що це жінкам.

Проня_Прокоповна• 29 января в 23:00
Ответ дляНуКаНаКа
Поки організм звикне і адаптується, це може тривати до 6 місяців. Потім все добре
ЛеньГуглить_правда• 29 января в 23:07
Ответ дляНуКаНаКа
З цим якась точно абракадабра. У мене майже повних 2 місяці були кожного дня по трошечки. Потім трішки краще стало. Як зазвичай кожного місяця, але то 4, то 10 днів, кількість зменшилась дуже. Це вже півроку пройшло, не було більше 1.5 місяця. Думала, що вже зникли. А ні. Щось незрозуміле знову є.
Файно Замало• 29 января в 23:14
Это может быть и да рекомендую раз год и узи груди делать. Есть побочка
Файно Замало• 29 января в 23:19
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну с миреной такое может быть. У меня совсем мало стало, но по графику идет. Иногда сбивается. У знакомой вообще не стало и это норма.
Та легко!• 30 января в 01:12
Може бути мазня, головний біль, біль в грудях якій з часом минає. Це адаптація до прогестинів. Подивіться як працює печінка, чи нема застою жовчі, закрепів. Все це потрібно усунути, щоб гормони нормально виводилися з організму
автор НуКаНаКа • 30 января в 07:27
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А вони шо, ще й зникнуть?
автор НуКаНаКа • 30 января в 07:27
Ответ дляТа легко!
Дякую
ЛеньГуглить_правда• 30 января в 09:22
Ответ дляНуКаНаКа
А вони шо, ще й зникнуть?
Я так зрозуміла, що у більшості зникають, починаючи з 6 міс., як встановлена.
автор НуКаНаКа • 30 января в 09:37
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Возмутітєльно
Це жесть
😱