Поліцейський патруль• вчера в 09:16
Не худну на дефіциті калорій.
За 24 дні скинула тільки 1 кг
На мотивацію це не впливає, бо я знаю що схема робоча😁1,5 роки назад скинула так 12 кг за 4 місяці.
Але хочу розібратись в чому справа)
Минулого разу було багато спорту, зараз навіть пройтись не можу себе змусити.
Невже активність має таке велике значення?
Але хочу розібратись в чому справа)
Поліцейський патруль
• вчера в 09:38
Ответ дляВишнёвая Леди
какой у вас вес, рост и сколько калорий в день?
Вага 70 кг
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Лика-прилипка• вчера в 09:40
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну коли я худла минулого разу мені було 28-29, зараз 30.
І я ніколи не думала, що я так швидко відчую цю 30тку))Бо енергія скотилась на нуль
Я бы начала с анализов на феритин и железо. При недостатке железа упадок сил. По себе знаю.
Поліцейський патруль
• вчера в 09:40
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В мене спорт не зіграє роль якщо не почну менше їсти . В першу чергу , це менше їсти . А от як змусити себе лягти спати в 22:00 то не знаю. Я люблю у вечері все доробити і спати лягти, а це вже буде після 24. Люблю коли вже всі розійшлися , а я і підлогу помию і взуття . Ну просто не знаю як це все лишити брудним
І ще нюанс, ляжу раніше, то прокинуся серед ночі і сну нема, візьму телефон - зависну і зранку встати вже важко
В мене все те ж саме
Тільки я можу все зробити протягом дня, але в 22:00 всеодно не вляжусь.
Колись пила мелатонін, ніби допомагав
МаксХмара• вчера в 09:44
Ответ дляПоліцейський патруль
Вага 70 кг
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Ви це серйозно про 1370 калорій? Звісно ви не будете худнути. Скільки грамів каші ви їсте?
Ваша норма 1500, а краще 1600, а також дисципліна в прийомах їжі. Мінімум 12 годин голоду на ніч і 4 години між прийомами
Лика-прилипка• вчера в 09:43
Ещё попробуйте интервальное голодание. 8-16 к примеру. 8 часов вы едите, 16 не едите. Очень рабочая схема.
Веселуха Муха• вчера в 09:46
Ответ дляМаксХмара
У вас є дефіцит чи ви думаєте що він є?
Сон повинен бути з 22 до 5 ранку в темноті і тишині
ммм...сон...такое забытое слово...когда дают свет в 12 ночи, ты как белка все делаешь, усыпаешь в 2, а в 3 тревога до 4-5 утра и дальше сон до 7 утра и на работу...
ЧупакабраЗеБест• вчера в 09:47
Ответ дляПоліцейський патруль
Дефіцит в мене є, я розумію що це таке.
А режим сну дійсно хєровий, тут навіть сперечатись не буду.
послушайте не надо сочинять. говорите честно: поджираю.
Поліцейський патруль
• вчера в 09:48
Ответ дляМаксХмара
Так. Я так само все вираховувала і раніше.
Чому постійно повторюю про свій минулий досвід, бо він є і я ним користуюсь)Тому так порівнюю, цікаво чому це не працює зараз.
В мене була плюс мінус така ж кількість калорій на день тільки значно більше активності.
Взагалі думаю (можливо і не правильно), що не так важлива кількість калорій, як бжв.
Вуглеводи 150 г
Білок 90 г
Жири 60 г
Вуглеводи 150 г
Білок 90 г
Жири 60 г
Чтооооооооооо?• вчера в 09:49
Ответ дляБутербродница
Автор, после 40 будет ещё сложнее
Я в 25, 35...40 тоже худела легко.
А я в 50 похудела легко, наверное потому что первый раз худела. А вы худеете всю жизнь, потом едите как обычно и снова худеете, как гармошка, какой в этом смысл.
МаксХмара• вчера в 09:52
Ответ дляПоліцейський патруль
Вуглеводи 150 г
Білок 90 г
Жири 60 г
Вуглеводи 150 г
Білок 90 г
Жири 60 г
Вуглеводи 150 гр що ви маєте на увазі?
Жирів забагато, білку замало
Білок хоча б 110
Жири максимум 50 це максимум
Вуглів трохи скиньте теж
+ 15 тис кроків щодня, сон, режим прийомів
Жирів забагато, білку замало
Білок хоча б 110
Жири максимум 50 це максимум
Вуглів трохи скиньте теж
Примарочка• вчера в 09:49
Ответ дляПоліцейський патруль
Вага 70 кг
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Ви шо, це дуже мало. У мене на 10кг більша вага, їм 1700-1800 на день. За місяць -2.5кг.
Chaterbox• вчера в 09:54
Ответ дляПоліцейський патруль
У вас небольшой дефицит ккал, если так мало сбросили, нужно меньше есть, это основное
Та не реву я• вчера в 09:54
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У вас, часом, нема тривожного розладу? Я підозрюю в себе. І втомлена, і слід спати, але не можу, поки вдома ввечері все не дороблю, от просто так покинути брудне не можу, воно муляє, наче «очікує». Прочитала, що це можуть бути ознаки тривожності.
Chaterbox• вчера в 09:55
Ответ дляБутербродница
Автор, у меня хуже (((
И дефицит и тренировки ( не люблю сильно тренажёры, хожу на групповые, боди памп, боди комбат, 5-6 раз в неделю). За 6 месяцев минус 4 кг всего. Гормоны в порядке. Единственное грешу на Мирену .Тренер говорит, что мое тело не воспринимает нагрузку, хотя на памп работаю с достаточно большим весом, говорит , что только тренажёры и свободный вес.
Или надо меньше есть
МаксХмара• вчера в 09:56
Ответ дляChaterbox
Или надо меньше есть
Угомоніться зі своїм « менше есть» ви поняття не маєте скільки вона їсть
Тарабарщина• вчера в 09:57
Ответ дляБутербродница
Автор, после 40 будет ещё сложнее
Я в 25, 35...40 тоже худела легко.
Не правда. Я в 45 худею также как и в 25
Поліцейський патруль
• вчера в 09:58
Ответ дляМаксХмара
Вуглеводи 150 гр що ви маєте на увазі?
Жирів забагато, білку замало
Білок хоча б 110
Жири максимум 50 це максимум
Вуглів трохи скиньте теж
Жирів забагато, білку замало
Білок хоча б 110
Жири максимум 50 це максимум
Вуглів трохи скиньте теж
Прості й складні
Крупи, бобові, хліб, фрукти/овочі, солодощі (їх теж собі дозволяю до 100кал)
За рекомендації дякую, візьму до уваги.
До речі, за кроки дійсно дієва порада.
Цього літа мені дуже полюбились вечірні прогулянки.Я десь місяців 3-4 кожного дня находжувала від 10000 кроків. І вага реально зменшувалась, без підрахунку калорій.
Треба взяти себе в руки, і почати знову
За рекомендації дякую, візьму до уваги.
До речі, за кроки дійсно дієва порада.
Треба взяти себе в руки, і почати знову
Chaterbox• вчера в 09:59
Ответ дляМаксХмара
Если не худеет, то тут без вариантов
МаксХмара• вчера в 09:59
Ответ дляПоліцейський патруль
Прості й складні
За рекомендації дякую, візьму до уваги.
До речі, за кроки дійсно дієва порада.
Треба взяти себе в руки, і почати знову
За рекомендації дякую, візьму до уваги.
До речі, за кроки дійсно дієва порада.
Треба взяти себе в руки, і почати знову
Калорії потрібно рахувати як і кроки 10 тис малувато. Як ви рахуєте крупи, конкретно покроково можете описати?
куркулиха• вчера в 10:00
Ответ дляПримарочка
А какая у вас активность? Я 65 кг при росте 176. Ем 1700-1800 - на на грамм не похудела за две недели. Бред какой-то.
Худею не первый раз. Но активность уменьшилась - 4-5 км в день прохожу вместо 7-8. И силовые 2 раз в неделю вместо трех...
Поліцейський патруль
• вчера в 10:05
Ответ дляМаксХмара
Зважила суху крупу, зварила, зважила зварену.
Порахувала скільки г сухої крупи, в 100г звареної.
І тоді вже собі рахую, скільки в тарілку поклала.
Масло, якщо додаю, то окремо на кожну свою порції.
КошкинДом• вчера в 10:06
Ответ дляБутербродница
Автор, у меня хуже (((
Омг, а мірена то яким боком до ваших жирових відкладень?
5-6 тренувань до дофіга, ви могли свій організм в стрес загнати, худнуть на дефіциті, спорт , в першу чергу про глюкозу та глікоген і м´язи, а не про жир, ну і вихідна цифра важлива, худнути із 100 і 70, це різне.
МаксХмара• вчера в 10:12
Ответ дляПоліцейський патруль
Нашо важити варену? Важте тільки суху.
Ні, ви важете суху і рахуєте суху, а так ви рахуєте не вуглеводи, а кількість води яка потрапила в крупу при варці і отримуєте ще менше калорій як 1370 і маєте плато, набряки, застой.
А масло ви даєте в кожну порцію? Салати їсте з кожним прийомом їжі? Салати теж з олією?
КошкинДом• вчера в 10:09
Ответ дляПоліцейський патруль
Вага 70 кг
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Автор, це дуже мало, ваш організм вирішив що прийшла біда, іжі немає і воює за кожен грам , не дивно що у вас енергії немає, організм перейшов в режим зимова сплячка і уповільнився метаболізм
Примарочка• вчера в 10:11
Ответ длякуркулиха
У мене ніякої активності. Але у мене було 82 при зрості 168. А у вас 65 при 176. У вас і ваги зайвої нема і розрахунки геть інші будуть.
Поліцейський патруль
• вчера в 10:12
Ответ дляМаксХмара
Нашо важити варену? Важте тільки суху.
Бо я готую на декілька днів.Тобто, мені ж якось потрібно знати скільки г сухої гречки я взяла з каструлі звареної)
Чи я щось не так розумію?То поясніть, будь ласка
МаксХмара• вчера в 10:18
Ответ дляПоліцейський патруль
Добре, умовно берете 200 нрамів сухої гречки варіть як собі хочете, ділите на 4 рівні прийоми і рахуєте 50 гр нречки в один прийом. Бо із звареної немає сенсу рахувати, там води, наприклад , було на 50 грамів більше а це 0 калорій, а ви тих 50 грамів води рахуєте як гречку і до ваших мізерних 1300 маєте ще менше калорій, в організмі стрес, він нічого не віддає вам.
Бутербродница• вчера в 10:22
Ответ дляПоліцейський патруль
Вага 70 кг
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Зріст 173 см
30 років
1370 калорій на день
Очень мало калорий