Поліцейський патруль• сегодня в 09:16
Не худну на дефіциті калорій.
За 24 дні скинула тільки 1 кг
На мотивацію це не впливає, бо я знаю що схема робоча😁1,5 роки назад скинула так 12 кг за 4 місяці.
Але хочу розібратись в чому справа)
Минулого разу було багато спорту, зараз навіть пройтись не можу себе змусити.
Невже активність має таке велике значення?
Але хочу розібратись в чому справа)
Поліцейський патруль
• сегодня в 10:23
Ответ дляМаксХмара
Добре, умовно берете 200 нрамів сухої гречки варіть як собі хочете, ділите на 4 рівні прийоми і рахуєте 50 гр нречки в один прийом. Бо із звареної немає сенсу рахувати, там води, наприклад , було на 50 грамів більше а це 0 калорій, а ви тих 50 грамів води рахуєте як гречку і до ваших мізерних 1300 маєте ще менше калорій, в організмі стрес, він нічого не віддає вам.
Це відкриття для мене, але Ваші слова абсолютно логічні.
І це значно спрощує процес)
Поліцейський патруль
• сегодня в 10:24
Ответ дляБутербродница
Очень мало калорий
А якщо активність мінімальна?
Бутербродница• сегодня в 10:26
Ответ дляПоліцейський патруль
А якщо активність мінімальна?
И что с того? Рассчитайте по формуле без физической активности и отнемите 15-20%
Поліцейський патруль
• сегодня в 10:27
Ответ дляБутербродница
Ну так у мене по формулі так вийшло
Або скиньте свою, я перерахую
МаксХмара• сегодня в 10:30
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну так у мене по формулі так вийшло
Або скиньте свою, я перерахую
По перше поговоріть на цю тему з чатом gpt, по друге нехай вам все порахує і бжв теж, задайте запитання по різному.
Бутербродница• сегодня в 13:50
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну так у мене по формулі так вийшло
Або скиньте свою, я перерахую
Это по Харриса Бенедикта