Засомневаю• вчера в 15:22
Як купити квартиру/будинок простому смертному?
Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
А ось і я• вчера в 16:54
Ответ дляЗасомневаю
Його житло це його,мені ж потрібно своє,а не бути ось так голій та босій і все життя на нього сподіватися
Какой то глупый троллинг. Не верю что есть такие женщины
Кошка Мурка• вчера в 16:55
Подруга купила за 10 000грн будинок десь на Полтавщині.
Зараз такий десь 30 000грн коштує.
2 роки тому знайома купила за 120 000грн поряд з Вінницею. Будинок і ділянка дуже велика. Потім за 35 000 докупила ще 50 соток поряд.
В чому питання?
Чи вам в центрі Києва особняк треба і ніяк інакше?
Зараз такий десь 30 000грн коштує.
В чому питання?
Ответ дляПросериарила молодость
А вы можете защитить докторскую в области теоретической физики или создать новый майкрософт?
А этот человек может освоить программу средней школы только на 3. И стричь умеет только на 3.
якщо я чогось не вмію - я розвиваю те що в мене краще всього виходить, все вміти не можливо, але знайти те що в тебе виходить і розвити це і на цьому заробити - так, якщо є сильне бажання.. якщо бажанні ні до чого немає
МамОмужа• вчера в 16:57
Ответ дляА ось і я
Начните с того чтоб выкинуть такого мужика.
Супер совет! И автор автоматом остается на улице, вообще без жилья. Ну и без ’такого мужика’.
А ось і я• вчера в 16:57
Ответ дляЗасомневаю
Брав чоловік на себе іпотеку,я ж написала вище,що ніякого відношення немаю до його квартири
Как вы с ним спите? с вот этим?
Ответ дляyokogama1
а хто буде дітей в школах навчати і судна в лікарнях виносити, якщо всі підуть ставати екзотичними спеціалістами?
а закордоном хто? там це робота за яку платять так само як і айтівцям, а не мінімалку, чому? та мабуть бо нема дурних працювати за ложку супу
А ось і я• вчера в 16:57
Ответ дляЗасомневаю
Чоловік не зобовʼязаний мені купувати квартиру,коли сам ледь витягує свою
Роботу ну як сказати,звонять ейчари і пропонують зп ще меншу за мою теперішню
А ось і я• вчера в 16:58
Ответ дляЗасомневаю
Що вас бісить?
троллинг или поклонение штанам.
Это существо думает лишь о своей жопе, а вы ему даете и любите и считаете мужем
А ось і я• вчера в 16:59
Ответ дляКошка Мурка
Зараз такий десь 30 000грн коштує.
В чому питання?
Зараз такий десь 30 000грн коштує.
В чому питання?
Реально за 10-30000 грн?
ЦібаФу• вчера в 16:59
Ответ дляСкиниУскачи!
Живете с мамой на 10 тыс грн, 15 откладываете в $. За 4 года покупаете квартиру
Квартиру чи конурушку в комуналці?
А ось і я• вчера в 17:00
Ответ дляМамОмужа
А от него какой толк?
Кошка Мурка• вчера в 17:00
Ответ дляЗасомневаю
А що він має думати?
В нього є іпотека і він її платить щомісяця,я про себе запитувала взагалі то,а не про чоловіка
Так, а скільки він заробляє? І скільки платить за ту іпотеку?
А ось і я• вчера в 17:01
Ответ дляБрюлик в стразах
Який ’такий’?
Который покупает СЕБЕ одному жилье, еду и тд
А ось і я• вчера в 17:01
Ответ дляБрюлик в стразах
И автор сразу купит квартиру
Может нормального найдет.
ЦібаФу• вчера в 17:01
Ответ дляПросериарила молодость
Куда инвестировать, что инвестировать, как инвестировать???
У людей зарплата 12-25тыс
Вчитись. Було б бажання.
Тут скільки раз питання були, куди вкласти 2-3 тис дол коли писала у навчання, то ставлять баб бо краще збирати під подушкою і далі отримувати 25
МамОмужа• вчера в 17:02
Ответ дляА ось і я
А от него какой толк?
Вы точно прочитали комменты автора? Она же пишет, что он купил квартиру в ипотеку, до брака. В это й квартире живет автор. Это толк или нет?
МамОмужа• вчера в 17:03
Ответ дляА ось і я
Может нормального найдет.
Ага) После того как купит квартиру.
А ось і я• вчера в 17:03
Ответ дляМамОмужа
Не в этой живут, арендуют.
По факту мужу плевать что жена бомж, ему насрать. Себя он обеспечил.
А ось і я• вчера в 17:03
Ответ дляМамОмужа
Ага) После того как купит квартиру.
Найдет хорошего что купит им в браке жилье на двоих.
МамОмужа• вчера в 17:03
Ответ дляА ось і я
Не в этой живут, арендуют.
А де Ви вичитали про оренду?
А ось і я• вчера в 17:04
Ответ дляМамОмужа
А де Ви вичитали про оренду?
Авторка писала що орендують.
МамОмужа• вчера в 17:05
Ответ дляА ось і я
Не в этой живут, арендуют.
Муж купил жилье ДО брака.
Если бы квартиру ДО брака купила она, то Вы бы тоже рассказывали, что нельзя мужа бомжом оставлять?
Стефанія• вчера в 17:05
Ответ дляА ось і я
Вы копить будете лет 20.
Почему ипотека мужа не на вас обоих?
небось взял до свадьбы, а теперь за ее счет еще и прокрутился, платит за свое. а она все мечтает про не- хрущ
Научительница• вчера в 17:06
Ответ дляБрюлик в стразах
Если откладывать будет 25, сможет
Як винаймаючи житло жити з орендою на 10.000 ?
МамОмужа• вчера в 17:06
Ответ дляА ось і я
Авторка писала що орендують.
Ок. Я пропустила це. Читаю, що він сплачує оренду.
Ms. Скромность• вчера в 17:08
Ответ дляСкиниУскачи!
За 16 тис особо не купиш квартирку
Кошка Мурка• вчера в 17:12
Ответ дляЗасомневаю
До його квартири я немаю жодного відношення,мене хвилює ,як собі купити коли небуть квартиру
Він що її на когось оформив? Чи на себе?
Голова колгоспу• вчера в 17:12
Ответ дляЗасомневаю
Брав до шлюбу чи Ви не в шлюбі? У Вас окремий бюджет? Якщо він сплачує іпотеку під час шлюбу, з сімейного бюджету, то чому не перепише на Вас половину квартири?