Засомневаю• 2 часа назад

Як купити квартиру/будинок простому смертному?

Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
автор Засомневаю • 1 час назад
Ответ дляМамОмужа
Омг! Звідки такі понти? Хрущ Вам не такий. Ну то купуйте новобудову на Липках. Хто ж забороняє?
Не обовʼязково на Липках,можна в пригороді
yokogama1• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
Розвиватися, ставати рідкісним високооплачуваним спеціалістом, а не просто працювати на 25тис. Якби я 10років назад продовжувала працювати на 8 тис, то там де я зараз я б не була в те що маю зараз не мала б
а хто буде дітей в школах навчати і судна в лікарнях виносити, якщо всі підуть ставати екзотичними спеціалістами?
автор Засомневаю • 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Не при вашей з/п так размышлять
Як хочу так і розмишляю
Научительница• 1 час назад
Тут люблять розказувати що у кожного в Україні своє житло не те що у бідних європейців
Морская свинка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Як хочу так і розмишляю
Учитывая что и хрущ вы себе вряд-ли сможете позволить то только размышлять и остаётся
автор Засомневаю • 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
По 50 косарей хрущи сейчас)
І даром таке не потрібно
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
І даром таке не потрібно
Ну и зря)
СкиниУскачи!• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Як хочу так і розмишляю
Ну хотите🤷🏻‍♀️
Хотеть не запрещено
автор Засомневаю • 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Бухгалтер на первичке 35 к. может иметь в Киеве
Мені дзвонили пропонували вакансію бухгалтера за 15 тисяч
Научительница• 1 час назад
Ответ дляyokogama1
Тим паче чи на сайті домогосподарок людям щось розказувати про висококласних спеціалістів
Просериарила молодость• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
а хто його змушує все робити на 3+?
А вы можете защитить докторскую в области теоретической физики или создать новый майкрософт?
А этот человек может освоить программу средней школы только на 3. И стричь умеет только на 3.
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
В Киеве?)
Научительница• 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
І може купити квартиру ?
автор Засомневаю • 1 час назад
Ответ дляБрюлик в стразах
В Киеве?)
Так
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляНаучительница
І може купити квартиру ?
Если откладывать будет 25, сможет
Мексиканочка• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
всю жизнь снимать, за границей например в основном так и живут и ничего...
Никто так не живёт. Сказки не сочиняйте
viter33• 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Живете с мамой на 10 тыс грн, 15 откладываете в $. За 4 года покупаете квартиру
15 000 = 350 дол
350*12 міс = 4200 дол/рік
4200*4=16 800 дол/4 роки
далеко не всюди можна за таку ціну купити житло, готове до проживання
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Це не квартира ,а будинок в малесенькому райцентрі і вона нікому не треба і моя мати казала мені нещодавно,що тут немає нічого мого
Це все рівно майно, яке можна продати. Не знаю що там у Вас за стосунки з матір’ю, але швидше за все Ви будете мати спадок у вигляді будинка в райцентрі. Продасте, докладете і купите квартиру.
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
А що він має думати?
В нього є іпотека і він її платить щомісяця,я про себе запитувала взагалі то,а не про чоловіка
ппц
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Офіційний,але іпотека його
Тобто майно дошлюбне, так?
СкиниУскачи!• 1 час назад
Ответ дляviter33
15 000 = 350 дол
350*12 міс = 4200 дол/рік
4200*4=16 800 дол/4 роки
Автор написал «купить квартиру». Без уточнения других деталей. За эту сумму купить квартиру можно
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляviter33
15 000 = 350 дол
350*12 міс = 4200 дол/рік
4200*4=16 800 дол/4 роки
Ну пусть 8-10 лет откладывает
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Він взяв кредит ,бо його зп більша набагато середньостатистичної ,а в мене немає житла і мене це турбує
нахрен такой муж?
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
А де я писала ,що працюю за фахом?
Ок. А ким Ви зараз працюєте?
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Не працюю за фахом та ніколи не працювала
Я в Києві
Начните с того чтоб выкинуть такого мужика.
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
нахрен такой муж?
Який ’такий’?
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
И автор сразу купит квартиру
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
До його квартири я немаю жодного відношення,мене хвилює ,як собі купити коли небуть квартиру
Вы серьезно?
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Якщо вже купувати то або смарт 22 кв в новобудові ,або скромний та маленький будиночок,але ж ніяк не хрущі всякі старі
Вы копить будете лет 20.
Почему ипотека мужа не на вас обоих?
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
Ну ок. Тогда логично, что и уровень жизни будет на 3.