Засомневаю• вчера в 15:22

Як купити квартиру/будинок простому смертному?

Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
Ласунка• вчера в 17:13
Ответ дляЧупокабра
Сочувствую. У меня хорошие родители. Для детей старались
Там де живуть наші батьки немає приватизованого житла. Коли вони працювали теж старались для нас. Тоді було гарне забезпечення. Ніхто не думав, що совок розвалиться.
Голова колгоспу• вчера в 17:19
Ответ дляviter33
15 000 = 350 дол
350*12 міс = 4200 дол/рік
4200*4=16 800 дол/4 роки
далеко не всюди можна за таку ціну купити житло, готове до проживання
Навіть при сссрі люди по 10-20 років в чергах на житло стояли. А тепер капіталізм. За 20 років назбирає, якщо в неї такі пріоритети.
Кидаю курити• вчера в 17:19
Ответ дляБЦАшка
Это сказки для наших. Не больше чем у нас людей снимает. Среди наших друзей у всех свое жилье, часто в кредите, но платят за своп и живут в своем
єто не сказки для наших, люди всю жизнь платят ипотеку до пенсии, а часто и до смерти...
Голова колгоспу• вчера в 17:20
Ответ дляМамОмужа
Касир супермаркета має зарплату 18 тисяч.
Ні, 12-15 тисяч.
МамОмужа• вчера в 17:21
Ответ дляГолова колгоспу
Ні, 12-15 тисяч.
Де це?
Кидаю курити• вчера в 17:22
Ответ дляЧупокабра
Конечно сказки, если все снимают, ни у кого нет жилья 😂,то тогда кто сдаёт ? Инопланетяне? Знакомая снимает квартиру в Германии, ей сдали немцы, обычная семья
Он сантехник, она продавец
У них дом, там живут, а квартиру ей сдали
вы на приколе? вы уверенны что это квартира их? она тоже в кредите в 99%
лаМпочка• вчера в 17:22
Ответ дляЗасомневаю
А де жити тоді?
Якщо не впо, то десь же ви жили в дитинстві.
Брюлик в стразах• вчера в 17:27
Ответ дляНаучительница

Як винаймаючи житло жити з орендою на 10.000 ?
Так муж платит же за аренду
Свекруховна• вчера в 17:28
Ответ дляЗасомневаю
А де жити тоді?
замуж выйти за такого же
Свекруховна• вчера в 17:30
Ответ длявре_Динка
Розвиватися, ставати рідкісним високооплачуваним спеціалістом, а не просто працювати на 25тис. Якби я 10років назад продовжувала працювати на 8 тис, то там де я зараз я б не була в те що маю зараз не мала б
а де ви ? В Киэві під бомбами на мазераті
вре_Динка• вчера в 17:30
Ответ дляСвекруховна
так, в Києві, під бомбами на мазератті, і не повірите мені тут цілком комфортно
Кошка Мурка• вчера в 17:30
Ответ дляА ось і я
Реально за 10-30000 грн?
Ага. Можна знайти і дешевше, якщо поставити таку задачу.
Звісно, в їбенях і не хороми, але люди живуть.
Вона там 2 роки прожила, тобто будинок повністю пригодний для життя.
Зараз знімає в Києві, але якщо що, де жити у неї є.
Свекруховна• вчера в 17:32
Ответ длявре_Динка
повірила бі, аби не було ситуації в Києві. це вже стокгольмський синдром
Голова колгоспу• вчера в 17:32
Ответ дляМамОмужа
Де це?
Вот например свежее объявление в местной телеге:
Магазин ’Домашні напівфабрикати’ Галя Балувана шукає продавців!!!
📍м.Харків, пр.Проспект Аерокосмічний(Гагаріна)68, вул. Академіка Павлова 120
Що ми пропонуємо:
• зручний графік 4/4 (09:00-20:00);
• 💰стабільну ЗП 10000-12000 (ставка 500 + % від продажу);
• оплачуване стажування;
• офіційне працевлаштування;

Основні обов‘язки:
• консультування клієнтів щодо асортименту напівфабрикатів та іншої продукції;
• підтримка чистоти та порядку у магазині;
• робота з програмою Poster
вре_Динка• вчера в 17:32
Ответ дляСвекруховна
ну в мене опалення є, вода є, без світла все це є, ресторани, салони, офіс на генераторах працюють, особисто мені комфортно, за комфорт інший я не відповідаю
Свекруховна• вчера в 17:33
Ответ длявре_Динка
захищайте,я б зрозуміла б, якби була безпека , а так сорі
вре_Динка• вчера в 17:33
Ответ дляСвекруховна
кого захищати я маю? вас?
Чупокабра• вчера в 17:34
Ответ дляКидаю курити
Да, уверенна. Что их
Кидаю курити• вчера в 17:34
Ответ дляЧупокабра
Да, уверенна. Что их
вам документы показывали? немцы? или кто там...
Свекруховна• вчера в 17:36
Ответ длявре_Динка
кого захищати я маю? вас?
мене не треба , я в безпеці і без мого улюбленого небезпечного місця
Кошка Мурка• вчера в 17:37
Автор, у вас ніколи не буде свого житла.
І не тому, що зп маленька, а тому що ви дозволяєте чоловіку витрачати кошти на іпотеку, за квартиру, де не маєте частки.
І навіть, якщо будете заробляти більше, копити, відмовляючи собі у всьому - куплене житло буде належати і вам і вашому чоловіку в рівних частках.
Живить тепер з цім.
Думайте.
Чупокабра• вчера в 17:38
Ответ дляКидаю курити
Конечно Показывали, Они ж сдавали официально с компенсацией
При том, что в ней самая новая сантехника, что было странно
Он хвалился, что купили со старым сан узлом, но он же сантехник, все переделал в новое
viter33• вчера в 17:43
Ответ дляГолова колгоспу
В наш час 20 років - це більше, ніж вічність
Тут невідомо, що буде через 3 міс.(((
Кондуктор троллейбуса• вчера в 17:48
Ответ дляНу ниче се
Автор, а яка у вас освіта і спеціальність?
Ай -яй. А без освіти ніяк? Зараз диплом є у 90% українців, за спеціальністю працює 10%. Освіта до ж...
Вчитися 5 років аби на касі сидіти чи бути офісним клерком?
Якби в автора були здібності до начання чи інтелектуальної праці, то таких питань вона б не задавала.
Вихід один - працювати. Шукати роботу з достойною оплатою і працювати. Піднятися і з чемоданом їхати туди де потрібні люди і платять- ферми в Англії, Нідерландах, Фінляндії, будинки престарілих в Німеччині, Італії і т.п.
Кондуктор троллейбуса• вчера в 17:56
Ответ дляКидаю курити
всю жизнь снимать, за границей например в основном так и живут и ничего...
Це міф. Не живуть на оренді довго. Всі беруть іпотеку десь о 25 років, до 50 виплачують, або раніше, якщо отримують спадок.
Мафиозная• вчера в 17:57
в городках на 20тис квартиры по 3тис долларов, а муж ваш халявщик вы обслуживаете его, а купите себе квартиру и купленное в браке делится пополам еще и пол хаты вашей отожмет
Голубая фишка• вчера в 17:59
Ответ дляЗасомневаю
Він взяв кредит ,бо його зп більша набагато середньостатистичної ,а в мене немає житла і мене це турбує
а він вас виганяє з дому? якщо квартира купується в шлюбі, то вона і ваша також
Пасхальний тролік• вчера в 18:03
Ответ дляУказка
автор, если вы одна/один - можно на 5 тыс жить, 20 ипотеку платить лет 30
и будет вам хата
Т.е.в 25+20, в 45 можно в своей зате, но детей не рожать, бюддет не предусмотрен. В 45 можно уже тогда, наверное...
ТигрЛьвович• вчера в 18:03
Ответ дляСкиниУскачи!
Живете с мамой на 10 тыс грн, 15 откладываете в $. За 4 года покупаете квартиру
кто-то вам наставил ржущих реакций, а мы в свое время так и сделали. Это очень спорное решение было, но сейчас я пишу это сообщение из своей квартиры, а это уже результат
заварний look• вчера в 18:05
Ответ дляСкиниУскачи!
1-2 комнатная, зависит от квартала и состояния
Где? В Харькове?