Як ухурделю• вчера в 17:40

Як "не нарубати дров"

Три роки назад знайшла в автомобілі чоловіка презервативи. І почала помічати , що його колега йому телефонує. Він видаляє дзвінки. Але погано видаляє. Був в сім´ї скандал. Він все заперечував. Так і не зізнався. Мені боліло, але я зберегла сім´ю. Періодично в мене виникали ревнощі, ми сварилися. Але були разом. Він змінив роботу, за цей час ми купили будинок. Все наче добре. Але почала знаходити в будинку в ті дні коли я на роботі, дитина в школі жіноче волосся. Я русява , а волосся темне. За три місяці раз п´ять знайшла волосину не свою. І одного разу помітила в його телефоні пропущений дзвінок з її номеру, який він видалив, але не скрізь .Були сварки, він звісно звинувачував , що я все вигадую і роблю йому нерви. Місяць у дитини були канікули, не було волосся. Тільки пішла дитина до школи, чоловік вихідний . Ввечері прибираю і знову темна волосина. Чоловік звісно сміється, що я все придумую. Чоловік хороший, уважний. Але мене турбує минуле і мучить. Боюся "не нарубати дров" розлученням. Прохання без хейту. Бо й так боляче. Можливо я дійсно все вигадую.
Кучерявочка• вчера в 17:52
Ответ дляМедсестричка
Хуже только то, что вас за дуру держат больше трех лет, потому что знает уже, чтл вы никуда не денетесь
так не денется. они уже и дом купили в совместное пользование
Медсестричка• вчера в 17:53
Ответ дляКучерявочка
А после таких ревностей он легко еще ребеночка может автору заделать, чтобы уж точно поверила ему
40каградусная• вчера в 17:55
Ви вже кілька років живете з чоловіком і його коханкою, про яку знаєте. Оно вам треба той розвод? Чи вам цей набрид і ви хочете нового пошукати, поки старий чоловік вас не кинув? Готуйте запасний аеродром.
Железобетон• вчера в 17:59
Ответ дляЯк ухурделю
Ви часто знаходите в своєму житлі чуже волосся?
Заходила, Але до мене ходили учні, вони приносили
Весела бджілка• вчера в 17:59
Хочете правди - камери зараз можна за копійки купити
Весела бджілка• вчера в 18:03
Ответ дляЯк ухурделю
Мого повно, я б і не побачила чужі
Швендяю містами• вчера в 18:01
Спочатку продумати свою реакцію і план, а то викриєте і соплі жуватимете
Домашня Зюзя• вчера в 18:04
сходіть до психолога
вам треба заспокоїтися
Сама не знаю• вчера в 18:04
Коли я в авто знайшла презервативи ( відкрита пачка і там замість трьох було два) - чоловік сказав ,що автівку брав молодший брат і бла-бла-бла. Коли я знаходила в автівці ворсинки не з моєї шуби, а з якоїсь ондатри - чоловік казав , що то когось підвозив . Виявилось підвозив часто , аж поки та ондатра не завагітніла . Це вже колишній чоловік і давно нове життя . Аби повернути час назад -я би теж не зберігала стосунки заради того , що вони просто є . Але життя у всіх різне . Хтось може зрозуміти зраду ( саме зрозуміти, а не вибачити) - хтось ні
Мальдивирую• вчера в 18:10
Участь усіх мудробаб така, як у автора. Пробачили один раз = дозволили робити так само далі. Схерали чуваку кидати приємну коханку якщо жінка терпить і ’зберігає сім´ю’...
Мerida• вчера в 18:11
А нсли будет 100% доказательство, то уйдёте? Вы и уличтть его хотите, и не разводиться. Тогда зачем нервы себе мотать? Живите себе просто
На пів ставки• вчера в 18:12
Установите скрытую камеру, диктофон и наблюдайте. Но вы и сами понимаете, что на 99% он изменяет, еще и дома. Кстати, если у вас есть интимная жизнь хотя бы не подпускайте его к себе без средств защиты, и провериться на зппп не помешает уже сейчас.
Экспертиза• вчера в 18:16
Столько раз было и вы ни разу не захотели уйти раньше с работы и т.п.?
автор Як ухурделю • вчера в 19:11
Не повірите, одного разу пішла. Приїхала на роботу, на душі не спокійно, відпросився і поїхала додому) Приїхала. Він просто спав. Це було десь 11 дня. Він здогадався чому я приїхала. Це його розізлило. Я знову подумала, що все вигадую.
автор Як ухурделю • вчера в 19:13
Трішки заспокоїлася. Потім дитина довго була кожного дня вдома. На свята було багато гостей, але не було чужого волосся. А тут вдома пусто і є.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 19:13
Ответ дляЯк ухурделю
Саме бридке те, що він приводить її в наш дім.
Нахрена ей ваш мужик? нахрена ей давать ему, в доме что он вам купил?
ну включайте мозг. Ей какой интерес? чтобы что?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 19:14
Ответ дляMs. Откровенность
Грошів нема знімати?
а любовнице зачем такой любовник, ну?
женатый, нищий, мечта
Заюшка_хозяюшка• вчера в 19:15
Ответ дляМедсестричка
тут дура больше любовница, если она есть. Автор хоть пол дома имеет, статус.
А любовница что? секс после жены?
Ms. Откровенность• вчера в 19:15
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
а любовнице зачем такой любовник, ну?
женатый, нищий, мечта
«Кому и кобыла невеста». Всяких дивних теж люблять.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 19:17
Ответ дляMs. Откровенность
та ну, он еще и детный.
Если б он любовнице дом купил и туда приходил, я б еще поверила в реальность адюльтера
Ms. Откровенность• вчера в 19:21
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
та ну, он еще и детный.
Ну ми ж не в курсі, що там за мадама. Лапші можна навішати купу. З жінкою як сусіди або вже майже розлучені, будинок-машина мої, заживем з тобою, голуба, як в Христа за пазухою. Якщо до того там був умовний маргінальний Вася, то на контрасті і «дєтний» підійде.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 19:22
Ответ дляMs. Откровенность
даже на такую куча денег бы уходила все время, автор же должна была заметить, если минимум пол его зарплаты исчезает вникуда
Ms. Откровенность• вчера в 19:24
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ой, блін, автор три роки волосся підбирає і дзвінки бачить, то навіть якби три гримні пдодомц приносив не робила б скандалу. Бо аж но будинок спільний і щоб дров не нарубати.
Хто хоче обманюватись, той буде.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 19:25
Ответ дляMs. Откровенность
Хто хоче обманюватись, той буде.
Такие кобели врут всем, и женам, и другим
Вам телефонограмма• вчера в 19:27
Перестаньте його відчитувати за кожну волосину, хай розслабитися, може що і вилізе, якщо є. Бо сам він не зізнається то точно. Поставте камеру, але спочатку подумайте чи справді ви хочете знати і якщо дізнаєтесь, то що будете робити
Нічого вдягти• вчера в 21:26
Зраджує 100%
Якщо здається, то не здається.
Збирайте гроші, тягнить їх з нього на максимум - вони вам знадобляться.
Медсестричка• вчера в 21:27
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А любовница что? секс после жены?
Бывает так, что любовницам нужны только эмоции, секс, может денежку подкидывает. Мне например его дети и проблемы абсолютно не нужны были бы, время провели, до скорой встречи. И что значит секс после жены? У вас секс только с девственниками? Может это у жены секс после любовницы 😀
Медсестричка• вчера в 21:31
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ваш комментарий кричит о вашей финансовой нужде.