Як ухурделю• 1 час назад

Як "не нарубати дров"

Три роки назад знайшла в автомобілі чоловіка презервативи. І почала помічати , що його колега йому телефонує. Він видаляє дзвінки. Але погано видаляє. Був в сім´ї скандал. Він все заперечував. Так і не зізнався. Мені боліло, але я зберегла сім´ю. Періодично в мене виникали ревнощі, ми сварилися. Але були разом. Він змінив роботу, за цей час ми купили будинок. Все наче добре. Але почала знаходити в будинку в ті дні коли я на роботі, дитина в школі жіноче волосся. Я русява , а волосся темне. За три місяці раз п´ять знайшла волосину не свою. І одного разу помітила в його телефоні пропущений дзвінок з її номеру, який він видалив, але не скрізь .Були сварки, він звісно звинувачував , що я все вигадую і роблю йому нерви. Місяць у дитини були канікули, не було волосся. Тільки пішла дитина до школи, чоловік вихідний . Ввечері прибираю і знову темна волосина. Чоловік звісно сміється, що я все придумую. Чоловік хороший, уважний. Але мене турбує минуле і мучить. Боюся "не нарубати дров" розлученням. Прохання без хейту. Бо й так боляче. Можливо я дійсно все вигадую.
Рекламама• 1 час назад
Який смисл сваритись?
БершкомангоЗар• 1 час назад
иногда волосы могут просто каким то чудом у вас быть, не обязательно любовница
но другое дело что доверия нет
автор Як ухурделю • 1 час назад
Ви часто знаходите в своєму житлі чуже волосся?
Педиатор_я• 1 час назад
Камеру поставить
Заявится домой когда он не ждет и вы подозреваете
Проследить
Короче выяснить надо с доказательствами
БершкомангоЗар• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
я находила в ванной и в постели - жила одна
если был парень - снесла бы голову без разговора
автор Як ухурделю • 1 час назад
А волосся не доказ?
размахер• 1 час назад
Камеру поставить
Педиатор_я• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
А волосся не доказ?
У вас еще и звонки и чистка телефона бонусом(
БершкомангоЗар• 1 час назад
Ответ дляразмахер
Камеру поставить
согласна - тут и гадать не придется
Пишу вірші, дорого• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Єто ві в прошлой теме нашли часть презерватива в его трусах?
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Я бы поставила скрытые камеры или наняла бы детектива
Майор Медуза• 1 час назад
Якщо знаходите волосся і дзвінки,він ще й видаляє,точно є звʼязок.Оцініть свою реакцію і дії,якщо він не заперечить,що будете робити?
автор Як ухурделю • 1 час назад
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не я
Педиатор_я• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Не я
Что не вы?
Медсестричка• 1 час назад
Он вам давно изменяет, но вы не хотите в это верить. Отпроситесь с работы и караульте за углом дома.
So_so• 1 час назад
Зачем ему такие сложности как приводить женщину к себе домой?
БершкомангоЗар• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Не я
камера до 300 грн решит все ваши вопросы
предлогов масса - элементарно - ребенок
автор Як ухурделю • 1 час назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не я
Майор Медуза• 1 час назад
Можна ще диктофон залишити у спальні чи де там ті знахідки
Ms. Откровенность• 1 час назад
А «не рубати» це як? Мовчки прибирати волосся і вислуховувати, що ти дурко і вигадала?
Кучерявочка• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
предлогов масса - элементарно - ребенок
без предлогов и втайне. скрытая
автор Як ухурделю • 1 час назад
Саме бридке те, що він приводить її в наш дім.
Ms. Откровенность• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Грошів нема знімати?
Кучерявочка• 1 час назад
Ответ дляSo_so
зачем ему заморачиваться ее куда- то тянуть? если можно к себе
Ждун с Нибиру• 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
Фигня это
Слышно плохо
И будут сомнения
Типа может это видео было
БершкомангоЗар• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
ой....
а все остальное - не бридке?
Медсестричка• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Хуже только то, что вас за дуру держат больше трех лет, потому что знает уже, чтл вы никуда не денетесь
Педиатор_я• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Возьмите себя в руки
Обдумайте все, вы готовы к разводу, финансово вы потянете?
Решаете для себя и потом выясняете точно надо доказательства
Вас же это сжирает(((
Майор Медуза• 1 час назад
Невже у поведінці ніяких змін і до вас ставлення не змінилось?
Дама-мадама• 1 час назад
Так муж уже нарубил, похоже, осталось только разжечь костер..