Варена цибуля• вчера в 19:18

Важливе питання. І як Ви робите, цікаво?

Я роблю часто відео з Ші зі своїх фото, виставляю там же в Тікток, там і є ця функція. Деколи раніше виставляла їх в Фейсбук також.
Суть в тому, що мужчини деколи пишуть, лайкають, шлють всякі сердечка, поцілунки, компліменти типу ,, Красива ʼʼ.
Привіт.
Я лайкаю у відповідь. І такий же смайлик можу з сердечком як вони поставити у відповідь.
Жінкам також. На інших сторінках теж бачила що жінки жінкам цей смайлик з сердечком ставлять у відповідь. Це ж просто розважальний контент.

Суть питання. Чоловік накричав як ти сміла. Ти одружена ставити ці смайлики з сердечками. І багато всякого. Наговорив. Довго писати.
Ви як робите? Як до такого відноситесь?
Тільки не про гроші• вчера в 19:20
Смайлики с сердцем мужскому полу при наличии мужа не ставлю
Холодная каша• вчера в 19:26
Не выставляю видео со своими фото никуда
Ищу Аленя• вчера в 19:26
Ответ дляТільки не про гроші
А якщо чоловіка немає, то чужим одруженим чоловікам можна ставити?))
Холодная каша• вчера в 19:27
Ответ дляИщу Аленя
А как понять- женат он или нет? Если у него не указано это?
Ищу Аленя• вчера в 19:27
Ответ дляХолодная каша
Ну, якщо я знаю?
Холодная каша• вчера в 19:28
Ответ дляИщу Аленя
Ну, якщо я знаю?
Это всего лишь смайлики
Ищу Аленя• вчера в 19:28
Ответ дляХолодная каша
Это всего лишь смайлики
Я теж так думаю
Холодная каша• вчера в 19:29
Ответ дляИщу Аленя
Я теж так думаю
Люди слишком большое придают значение этому, как и в принципе переоценивают серьезность соц сетей
ДА да да• вчера в 19:34
А навіщо ви це робите
Брюлик в стразах• вчера в 19:44
Такой дурью не маюсь вообще
Тільки не про гроші• вчера в 20:36
Ответ дляИщу Аленя
Это уже дело ваших принципов и морали, готовы ли вы вступать в отношения с женатым или нет. Для меня женатики однозначно 🚩, поэтому я никогда не рассматривала их даже для флирта
Тільки не про гроші• вчера в 20:38
Кто говорит что смайлы и лайки неважны, то вы глубоко ошибаетесь. Это флирт и с этого всегда начинается эмоциональная измена
автор Варена цибуля • вчера в 20:54
Ответ дляХолодная каша
Это всего лишь смайлики
100%
автор Варена цибуля • вчера в 20:54
Ответ дляХолодная каша
І я так думаю
автор Варена цибуля • вчера в 20:55
Ответ дляТільки не про гроші
Думаю нє, так як поставила забула і пішла дальше.
автор Варена цибуля • вчера в 20:56
Ответ дляТільки не про гроші
І я.
Ищу Аленя• сегодня в 08:18
Ответ дляТільки не про гроші
Які ще ’відносини’? Який ще ’флірт’? От якщо ставити ’сердечки’ під фото на осрбистій сторінці, де майже всі фото - робочі, рекламні? Це теж флірт?