Срочнокпсихологу• 30 января в 20:31
У кого короткозорість, і хто вирішив принципово не робити корекцію,
Чому ви так вирішили?
Срочнокпсихологу
• 31 января в 20:52
Ответ дляЖелезобетон
В Днепре, немецкая клиника
А в скільки років Ви це робили?
мегамоСГ• 10 февраля в 14:05
Ответ дляSo_so
Может пробовали, конечно, но мало ли, мазь Вита пос на ночь, очень эффективно, в отличие от капель она смазывает глаз всю ночь.
Я вам ще раз хочу подякувати за рекомендацію мазі. Придбала, використовую наніч, так хоч спати нормально стала і в день краплі майже не потрібні. А раніше раза 2-3 за ніч прокидалася і крапала, настільки очі мене турбували