Хвильоватиша• Изменено вчера в 20:46
Діброва парк чи Варшавський- відкриваю бізнес, де краще приміщення?
Я щось по тому району не орієнтуюсь
На вашу думку де більше прохідність людей і зручна інфраструктура?
Рієлтор каже шо ретровіль - це + для варшавського, там неначе цілий масив
Але ціна на оренду вища ніж в діброві
В а діброві прям біля будинку метро- це теж потік людей
Підшукую для ведення бізнесу .. готова рік не заробляти або заробляти мінімум
Дякую всім
Але в варшавському будинки поруч один біля одного
А в діброві далеко. Значить варшавський густо заселений а діброва розлогий такий
Але ціна на оренду вища ніж в діброві
Дякую всім
Ангел-предохранитель• вчера в 21:39
Ответ дляХвильоватиша
Мостицька скоро буде
Вы всё перепутали. Это возле варшавского усиленно метро роют
Хвильоватиша
• вчера в 23:03
Ответ дляАнгел-предохранитель
А мостицька? Все рівно її знаить вже зробили
Бо до варшавського вона йде через мостицьку