Кукарачка• 30 января в 23:17
Порадьте готелі в Паляниці (в Буковелі)
Порадьте будь ласка готелі поруч, максимум 1-2 км.від підйомника.
Бажано з дитячою кімнатою та СПА.
Вартість ~ 4-5 тисяч за добу за номер.
Поки що схиляємось до Міраж
Бажано з дитячою кімнатою та СПА.
Вартість ~ 4-5 тисяч за добу за номер.
Поки що схиляємось до Міраж
Гостра на язик• 31 января в 00:11
Автор, а в чому питання? Ви ж і самі бачили на букінгу. Вибір готелей, досить близьких до 1 підйомника і щоб в горку/з горки не ходити не такий великий. І сума у Вас скромна, то тільки Міраж і вписується. Ні Ribas, ні ZimaSnow і т.д.
Гостра на язик• 31 января в 00:19
А, дочиталася про 1-2 км
То вибір більше, але ті 1-2км по тротуарам, яких в Буковелю майже нема - така собі історія.
Міраж норм варіант. Мені здається, краще, ніж Марина чи Grofa
То вибір більше, але ті 1-2км по тротуарам, яких в Буковелю майже нема - така собі історія. Міраж норм варіант. Мені здається, краще, ніж Марина чи Grofa
Копирайторша• 31 января в 09:07
Ответ дляЛінива, не каюсь
Навіщо, там зараз такий ротавірус гуляє, почитайте
Пусть едет,
Кукарачка
• 01 февраля в 13:29
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так це в кінці лютого плануємо