Ядвига Юсьлегко• 31 января в 09:51

Зараз живемо у важкі часи. В кого які фільми-антидепресанти?

Серіал « Дівчата Гілмор» обожнюю.
Неробименінерви• 31 января в 09:54
Про блокадный Ленинград хроники гляньте. Чтобы осознать, что мы не на дне еще

автор Ядвига Юсьлегко • 31 января в 10:05
Так затишно. Я ще в ліжку.Чоловік зробив каву й пішов у справах.Діти у своїх кімнатах.За вікном сонячно.
Цей серіал для мене особливий.Я дивилася його, коли була вагітна старшим сином.Тоді здавалося, що все життя ще попереду.Було багато щастя і спокою.
Минуло багато років.Сталося різне.
Але коли я знову вмикаю цей серіал, мені стає тихо і спокійно всередині.
Первая ласточка инфляции• 31 января в 10:11
От Фолаут дивлюсь. Ми в шоколаді взагалі
Мрії у вирії• 31 января в 10:14
Коломбо для меня антидепрессант и ещё ,, даррелы,, сериал, посмотрите может понравится - спокойная атмосфера
автор Ядвига Юсьлегко • 31 января в 10:15
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Сьогодні ввечері почну дивитись другий сезон
Потішаюся• 31 января в 10:16
Ответ дляНеробименінерви
та нам маріуполя досить
Слобожаночка• 31 января в 10:22
Ответ дляНеробименінерви
Ленінград здається з того дна і не виходив. Просто дно інше стало.
Секс-Бомба• 31 января в 10:39
Ответ дляСлобожаночка
Вчора якась кацапська пілотка нам тут радила їхню чухню кінематографічну золотоє дно
Первоклашка Я• 31 января в 10:46
навіщо вам антидепресант, якщо чоловік вільний, носить вам каву в тепле ліжко і поряд діти?

ЗаведУющая• 31 января в 11:07
Можу не серіал, а фільм порадити. Завжди дивлюся його, коли сумно. Фільм з молодим Делоном ’Як радісно жити’. Щиро раджу.
А ще підсіла на старі фільми з Чапліним. Подивіться його боксерський поєдинок з Вогні великого міста або фільм про підкинуту дитину (The Kid).
Галябалована• 31 января в 11:23
Секс в большом городе
Галябалована• 31 января в 11:23
Ответ дляНеробименінерви
😁😁😁
Мій не такий• 31 января в 11:35
хотел бы я быть здесь, мне бы в небо, мой мальчик, лучше не бывает.
еще люблю старые фильмы пересматривать - как украсть миллион, римские каникулы, в джазе только девушки.
Королева Сарказма• 31 января в 11:42
Холм одного дерева!! Шедевр для меня
alinalevko• 31 января в 13:49
турецькі серіали затягують, але можна відволіктись і так на фоні норм слухати
Как нефиг делать• 31 января в 15:12
Ответ дляНеробименінерви

Хватить казки полірувати. Фєйкова історія від кацапів нікому не цікава.
пьЯНА• 31 января в 15:50
Я починаю Гру престолів передивлятись і мені це справді допомагає. Як подумаю, через що прийшлося проходити героям, а особливо героїням, зразу приходить розуміння, що я в цивілізіції і комфорті взагалі то.
Ну або своє сільське дитинство згадаю і гуртожиток 5 років з 0 особистого простору, це був безкінечний жах і депресія. Я живу зараз в своїй мрії, навіть з війною за вікном
Неробименінерви• 31 января в 16:02
Ответ дляКак нефиг делать
https://youtu.be/hqY0BAukqj8?si=jje2sjzO1QY1vZJi

Да это же моя любимая тема про потом 19 века, откопанные города… Прочие теории заговоров, тайны и переписанную историю человечества.
Если интересно, могу вам подкинуть пару каналов в YouTube для поднятия на настроения .
Тишком_нишком• 01 февраля в 02:55
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Минуло багато років.Сталося різне.
Жаркое соперничество. З моменту виходу передивлялись кожен день. 3 серію пропускаю, не моє. Це щось неймовірне,я ніколи так в серіали і в серіальне кохання не поринала...