Vasilisa-99a9• 31 января в 10:50

Допомога по корму для кота, він чутливий. Як вам про план?

Потрібна допомога. Вже замучились підбирати їжу, у кота дуже чутливе травлення, майже від усього рве або розлад. Лікар каже шукати спецлінійки. Я бачила багато хто хвалить PRO PLAN для чутливих, ніби там формула якась лагідна. Але я не впевнена. Хтось знає детально про План? Боюсь дарма витратити гроші. Звісно і кота не хочу змучити до останнього.
Blackwater• 31 января в 11:19
Какая порода?
У меня перс. И только роял канин доя персов хорошо заходит и выходит:)
tatavit• 31 января в 11:21
Спробуйте краще фарміну дюфастон. Вона краще проплана. Для нормалізації можна спочатку давати фарміну гастро, але її не можна на постійній основі, а потім перейти на дюфастон У мого кота тільки з ним нормальне травлення
dulenok• 31 января в 11:26
Проплан - считается лучшим из бюджетной линейки, советовала бы Роял Конин. Хотя мой шотландец есть Проплан
Lily-2020• 31 января в 11:40
Моя їсть, аж вилизує. Від інших блювала, хоча їла тільки юшку. Не факт, що це гарний показник, може просто більше хімії напхали, але якось так
Lily-2020• 31 января в 11:48
Ответ дляtatavit
Що за фарміна дюфастон? Не бачу такого. Покажіть пж
tatavit• 31 января в 11:53
Ответ дляLily-2020
Невірно написала) дегістон
Lily-2020• 31 января в 11:54
Ответ дляtatavit
Невірно написала) дегістон
Дякую!