пАлАвинкА• 2 часа назад

Ті хто заробляє 75-80 тис на одного. Ваші трати

Питання до тих, хто заробляє 75-80 тис в місяць на 1 людину. Економите чи дозволяєте собі багато чого? Чи тратите гроші лише на найбільш необхідне? Чи є наприклад їжа, яку хочете, косметолог, розваги і тд?
viter33• 1 час назад
Ответ дляпобольшомусекретику
ну так, я ж про це і кажу.
Якщо жити одному на 80 тис - це один рівень життя, якщо ще є чоловік чи дружина з таким доходом - ще трохи краще, а якщо з´являються діти - то навпаки - гірше) В плані фінансового навантаження.
В старпості вказано ’75-80 тис в місяць на 1 людину’
Я це розумію як ’на кожного члена сім’ї’
БО інакше - втрачається сенс - може бути 80 тис на 1 , а може бути 80 тис (один працюючий з таким доходом) на ораву з 7 чоловік
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
Я дивуюсь як ви в 80 к вкладаєтесь)
Ану попунктово , будь ласка ))
Скільки коштує особистий тренер?
Масажі і яке у вас хобі?
Бо тут я за 300 к нарахувала витрат

Шось мені здається що 80 к ви в очі не бачили
Можете перерахувати свої витрати?
ЯкаКраля• 1 час назад
Ответ дляБутербродница
на отпуск трачу 1-1,5 зарплаты
независимо от дохода
В рік? Чи за кожну відпустку. 2 відпустки якось мало. Хоча би 3-4 на рік. 2 великі і 2 по Україні
Бутербродница• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
ахаххахаааа
ту двараза пл пять дней хер выпросишь
4 раза в год, ахахахаа
4 раза в год, да хоть десять, я могу ’отдыхать’, когда не работаю
но тогда и траты немного реструктуризируются, т.к. пассива кот наплакал
побольшомусекретику• 1 час назад
Ответ дляviter33
ну ок, це питання сприйняття, ви подумали так, я інакше. А що мала на увазі автор - можна у неї уточнити.
Бо як на мене, при наявності дітей, важко виділити суму на конретного члена родини. Бо є багато спільних витрат. Я вчора витратила в Новусі 1790 грн, купували продукти до вечері. З них є те що не їдять діти і те, що не буду їсти я. Але це все одна стаття розходів ’Продукти’.
автор пАлАвинкА • 1 час назад
Ответ дляТанго утрьох
яку хочете іжу? ви знущаєтесь?
Ну ті ж суші раз в місяць, чи посидіти в кафешці раз в тиждень не набираючи чогось екстра, це вже собі не дозволяю
побольшомусекретику• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
а чому ви собі не можете дозволити суші раз на місяць?
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляБелая котичка
А в Ліхтенштейні ще менше
Цікаво який відсоток бульгійців мвє 8000 чистими і розказує що мало
8000 на семью из 4 человек
Мы жили в 2019 году в Швейцарии на около 9000 франков чистыми на 3 человека.
Из них сад был 2300 квартира 1800 мед страховка около 600.
Один раз поесть вне дома около 60 франков, основные продукты около 500
Содержать машину было накладно, иметь более одного платного увлечения тоже.
Белая котичка• 1 час назад
Ответ дляпобольшомусекретику
ви так дивуєтесь, ніби це захмарна якась сума.
Так, мій особистий рівень доходу трохи вищий - в межах 100-120 тис, але на мені ще двоє дітей, то ж витратити виключно на себе 80 тис я не можу аж ніяк.
Мене інше дивує, але проїхали
побольшомусекретику• 1 час назад
Ответ дляБелая котичка
Мене інше дивує, але проїхали
так, погоджуюсь, мені теж нецікаво, що вас там дивує) Тому проїхали)
автор пАлАвинкА • 1 час назад
Ответ дляпобольшомусекретику
Як на мене це високі траьи для такого доходу
автор пАлАвинкА • 1 час назад
Забула уточнити, є ще пасивний дохід тисяч 8 в місяць
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЯкаКраля
Вы себе как это представляете?
Сейчас поехать в европейскую четверку на 12 нашей около 5 тыс € будет на 3 человека
Дуже дуже вумна• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
Треба було ще уточнити про країну, бо тут он уже й про Швейцарію написали)
побольшомусекретику• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
а на що ви тоді витрачаєте, якщо жлобитесь витратити раз на місяць 1500-2000 грн?
автор пАлАвинкА • 1 час назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Україна
viter33• 1 час назад
Ответ дляпАлАвинкА
Україна
З форумського досвіду - мені тут раз написали, що ’13 тис.дол./міс - небагато для України, бо в Козині будинки по мільйону+ доларів’
Так що ’нема межі досконалості’)))
Непереможна• 1 час назад
Удалено администрацией...
Щось не спиться• 1 час назад
Экономим
Потому что нет смысла спускать все.
А с нашими ценами это просто
Заліковий троль• 57 минут назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Можете перерахувати свої витрати?
Можу
Мама пансіонат 15000 на місяць+ 5000 пампеси
Дитина секція абонемент 12000+ індиви
Математика 3500 на місяць
Англійська - 2500
Змагання - 2600, якщо іще місто, то + 10 к
Комуналка 5000-6000 з усім в холодний період
Собака 2-3 К на місяць
Манікюр 1000 - раз на три тижні
Брови 600 - раз на місяць
Мій спорт 1700 на місяць - купила річний абонемент- тренажерка + басейн
Дрібні шкільні витрати - 2000 грн
Заправка авто на місяць іде 4000
Цього місяця купила догляд за обличчям 2500
Наступного місяця буде перукар десь 3 000

Це без одежі ,приватної школи і харчування.

Ну добре, на маму затрати досить специфічні, а все інше як у всіх.

Я не вірю, що приватна школа, а ще садок і няня, як тут писала дамочка дешевше за 12 к виходить комусь. А ще що там писала жіночка: косметолог, повар тричі на тиждень і водій?
Тому я і кажу, що вона 80 к в очі не бачила, якщо думає, що родина на 160 к так живе
Дуже дуже вумна• 57 минут назад
Ответ дляЗаліковий троль
Можу
Дитина секція абонемент 12000+ індиви
Математика 3500 на місяць
Англійська - 2500
Собака 2-3 К на місяць
Манікюр 1000 - раз на три тижні
Брови 600 - раз на місяць
Дрібні шкільні витрати - 2000 грн
Заправка авто на місяць іде 4000

Нарахувала 62 тис, з запасом. Мінус пансіонат (бо це дуже специфічна витрата), буде 42 тис. Решта 258 тисяч це на їжу чи що?
Заліковий троль• 48 минут назад
Ответ дляДуже дуже вумна
У нас в родині 3 людини

Витрати перевалили за 200 цього місяця)
Бо в чоловіка так само машина, яку треба заправляти-обслуговувати.

Витрати на харчування - закупки в метро кожного тижня на 10-15 к. = 40- 65 к
Поїздка на змагання в Одесу+ 10 к
Чоловік так само займається спортом.
У нього абонемент+ сауна - 2500 на місяць
Брали для дитини декілька індивідуальних - це ще 5000 до абонементу )

На день народження ходили до ресторану - 5000 на подарунок
Мені сапожки були потрібні 6000 к

Дитині лице лікували від висипань досить успішно - 8000 К на місяць.

Доставку не замовляли, по ресторанам не ходили)
Шубу норкову не купляли, дорогоцінності так само
Дуже дуже вумна• 46 минут назад
Ответ дляЗаліковий троль
У нас в родині 3 людини

Витрати перевалили за 200 цього місяця)

Поїздка на змагання в Одесу+ 10 к
Чоловік так само займається спортом.

Мені сапожки були потрібні 6000 к

Але ж в темі мова йде про 70-80 тис на ОДНУ особу в місяць. Поїздки на змагання, чоботи, лікування висипань це щомісяця витрати?
Так все рівно це далеко не 300 тисяч як Ви написали раніше.
Заліковий троль• 42 минуты назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Так іншого місяць будуть нові витрати)
Буде мій косметолог, чоботи чи пальто дитині)
Аналіз крові на антитіла собаці потрібно зробити для паспорта, кінолог
Може щось вийти зі строю з техніки. Цього місяця полетів бойлер, купляли новий - 17 к.

День народження в похресниці. Дай Боже якась поїздка родиною

Стоматолога бажано було б відвідати, бо були влітку.

Весна прийде, треба подивитися що там по гумі в тачках.
Дуже дуже вумна• 42 минуты назад
Ответ дляЗаліковий троль
Так іншого місяць будуть нові витрати)

Вибачте, але все рівно ніяк не набігає 300 тисяч.
Витрати на нову техніку не є щомісячними витратами. Бо так можна дописатися до того, що не вистачає на місяць 4 мільйони гривень, бо купили авто)
Заліковий троль• 41 минуту назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Щомісяця намагаємося вкладатися в 100-150
Цього місяця витрати перевалили за 300
Заліковий троль• 41 минуту назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Авто мені замінили)
Я сюди не рахувала)
Дуже дуже вумна• 40 минут назад
Ответ дляЗаліковий троль
Цього місяця витрати перевалили за 300
Все одно не виходить 300 як не крути.
Дуже дуже вумна• 39 минут назад
Ответ дляЗаліковий троль
Авто мені замінили)
Я сюди не рахувала)
Я зрозуміла тепер)
Ви прийшли похвалитися)
Заліковий троль• 35 минут назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Я зрозуміла тепер)
Ви прийшли похвалитися)
Чим? Новим бойлером?
Чи хворіючою мамою?
Ви серйозно зараз?