пАлАвинкА• сегодня в 13:16
Ті хто заробляє 75-80 тис на одного. Ваші трати
Питання до тих, хто заробляє 75-80 тис в місяць на 1 людину. Економите чи дозволяєте собі багато чого? Чи тратите гроші лише на найбільш необхідне? Чи є наприклад їжа, яку хочете, косметолог, розваги і тд?
Дуже дуже вумна• сегодня в 15:23
Ответ дляЗаліковий троль
Чим? Новим бойлером?
Чи хворіючою мамою?
Ви серйозно зараз?
Чи хворіючою мамою?
Ви серйозно зараз?
Автомобілем) Я ж відповіла на той комент, де Ви згадали автомобіль. Хоча могли б і не писати, бо то не стосується теми.
Заліковий троль• сегодня в 15:43
Ответ дляДуже дуже вумна
Я не говорила, який автомобіль.
Ви згадали про покупку.
Я говорю, що вона була і я її сюди не рахувала.
Ви згадали про покупку.
Люблю кетчуп• сегодня в 16:17
Так пафосно звучит багато чого))) якщо міряти фігньою з Аврори то багатотнакупити можна, а якщо потрібно купити власне житло, зробити ремонт, купити нове авто, то не розженшся, все залежить від витрат і складу сім´ї, один з власним житлом в якому тільки лампочки потрібно періодично міняти і з відсутністю хвороб і родичів яким потрібно допомоги, багато дозволить, якщо є діти, немає житла, є оренда то не розженешся на багато
Трахтибидох• сегодня в 16:25
Да, все себе позволяю, что хочу, работает только муж, на троих по 150 тыс выходит примерно. И откладываем пару тыс.
ЯкаКраля• 2 часа назад
Ответ дляЗнаю бакси
Вы себе как это представляете?
Сейчас поехать в европейскую четверку на 12 нашей около 5 тыс € будет на 3 человека
Як-як бюджетна Болгарія+ якийсь закордон тільки екскурсії ( Польша, Угорщина, Австрія) або концерт в Європі + Буковель + Одеса на 4 дні. Проїсти 5 кусків євро це якось дивно для мене. Море для всіх однакове і хто кімнату знімає і в Лідл харчується і ті хто в 5 тис євро заплатив. Це всього навсього іжа і переїдання. Дуже часто знаходжу компанію і ділимо житло, якщо закордоном.
пАлАвинкА
• 37 минут назад
Ответ дляпобольшомусекретику
а на що ви тоді витрачаєте, якщо жлобитесь витратити раз на місяць 1500-2000 грн?
Базова їжа, і то стараюсь попасти на акції. Харчовий мусор не купую. Солодке рідко. Комуналка. Решту збираю. Цього місяця потратила на одяг (2 пари джинсів, 3 теплі кофти) 5500, хоч плач(вважаю це дуже великою тратою для мого доходу, де був мій розум, могла обійтися тим, що є, хоч і заношеним, дещо заношене до дир. Думала на наступний місяць піти на відновлення волосся за 1500, тепер мабуть не піду, хоч і волосся дуже страшне стало.