Olga-lyubimaya• 31 января в 18:19

Хтось робив собі перманент на губах?

Чи задоволені? Мене цікавить на скільки боляче? Дякую
Відірву та викину• 31 января в 18:21
Робила. З усіх ділянок губи було найнеприємніше. Але терпимо.
Так, задоволена. Вже давно зійшло, ніяк не зберусь повторити

Ще додам. Перманент робила тільки у досвічених перевірених майстрів

Леся Українка• 31 января в 18:23
Быстро сходит пигмент, оно не стоит тех пыток, очень больно.
Леннон_Жив!• 31 января в 18:23
Да, все супер
Процедура неприятная
Главное цвет берите свой и не очень яркий
Леннон_Жив!• 31 января в 18:24
Ответ дляЛеся Українка
Не быстро
Три года точно было
Гарні диньки• 31 января в 18:24
Я робила , три окремих рази у різний час, у різних майстрів. Звісно що це неприємно . Треба терпіти , настроюватися на терпіння . Але це реально
Леся Українка• 31 января в 18:25
Ответ дляЛеннон_Жив!
Не быстро
Три года точно было
У меня за три месяца сошло, губы очень облазят. Потом, обновила и еще на 3 месяца продлила и все.
Вельшановна• 31 января в 18:25
Ответ дляГарні диньки
У вас є фото?

Леннон_Жив!• 31 января в 18:26
Ответ дляЛеся Українка
Ясно, очень странно
Гарні диньки• 31 января в 18:28
Ответ дляВельшановна
У вас є фото?
фото чего саме?
Мишка-шалунишка• 31 января в 18:48
Робила два роки тому, мені абсолютно не боляче і не знеболювали, бо маю алергію
Через рік колір зійшов
Ходжу з блідими, бо нема в мене зараз 7 тис на дві процедури з корекцією
Дуже хочу, подобалось
Застряла• 31 января в 19:08
У меня мега бледные губы свои
Делала 2 раза
Больше не буду
Во-первых, больно
Во-вторых, неравномерно сходит краска, мне не нравится и цвет подобрать надо оооочень внимательно. Потому что колят одно, а на выходе другое намного бледнее. В итоге все равно подкрашиваю блеском. Не стоит своих денег
Хотите, попробуйте
автор Olga-lyubimaya • 31 января в 19:32
Ответ дляЗастряла
У меня мега бледные губы свои
Делала 2 раза
Больше не буду
Во-первых, больно
Хотите, попробуйте
Боюсь, що буде боляче. В мене низький поріг болю
Застряла• 31 января в 20:04
Ответ дляOlga-lyubimaya
Они обезбаливают
Но в целом процедура неприятная
И вероятность герпеса большая