120-120-120 (не худею)• 31 января в 20:05

Світом правлять збоченці? Файли Епштейна.

Оприлюднено чергову порцію «плівок Епштейна». І це якесь суцільне жахіття.

Таке оприлюднення документів у справі Джеффрі Епштейна стало одним із наймасштабніших розсекречувань у юридичній історії США. І це відбулось завдяки прийняттю Закону про прозорість файлів Епштейна (Epstein Files Transparency Act), який зобов’язав Міністерство юстиції США (DOJ) відкрити майже всі несекретні матеріали.

Вчора, 30 січня 2026 року, Міністерство юстиції США опублікувало останню та найбільшу партію документів - це понад 3 мільйони сторінок документів, близько 2 000 відео та 180 000 зображень.

Матеріали зібрані з розслідувань ФБР у Нью-Йорку та Флориді, справи Гіслен Максвелл та розслідування обставин смерті Епштейна у в’язниці.

І це стало справжнім землетрусом. Хоча багато імен згадувалися раніше, нові файли містять конкретні докази: фотографії, електронні листи та внутрішні звіти ФБР.

Імена жертв та їхня особиста інформація залишилися заблокованими для захисту приватності.

Документи проливають світло на зв´язки Епштейна з політичною та бізнес-елітою - Білл Клінтон, Ендрю Маунтбеттен-Віндзор (колишній принц Ендрю), Ехуд Барак (колишній прем´єр-міністр Ізраїлю), Ілон Маск, Білл Гейтс, Річард Бренсон, Говард Латнік (нинішній міністр торгівлі США в адміністрації Трампа), Майкл Джексон, Діана Росс, Мік Джаггер, Кевін Спейсі, Кріс Такер, Девід Копперфільд, Дональд Трамп-молодший, Іванка Трамп, Ерік Трамп, Марк Цукерберг, Джефф Безос, Харві Вайнштейн, Руперт Мердок, Майкл Блумберг та багато інших, згадуються сотні інших імен, включаючи членів королівських родин та відомих фінансистів.

Хоча багато імен фігурували раніше, нові файли містять конкретні докази: фотографії, електронні листи та внутрішні звіти ФБР.

Наприклад, документи містять листування 2012 року, де Епштейн запрошував Маска на свій острів. Маск відповів, питаючи про «найдикішу вечірку», але пізніше заявив, що так і не відвідав острів і відмовився від польоті.

Або, у чернетках листів Епштейн натякав на знання про особисте життя Гейтса, намагаючись використовувати це як важіль впливу для благодійних проектів.

У файлах Епштейна знайдено тисячі згадок і про Дональда Трампа - у політичному контексті і у, скажімо так, розважальному.

Там є про те, як він у своїй маямській резиденції Мар-а-Лаго влаштовував паті, куди Епштейн приводив дітей, яких Трамп виставляв на так звані «аукціони», називаючи дівчат «календарними»; є звинувачення про зґвалтування Трампом неповнолітніх «мені було 13 років, коли мене зґвалтував Трамп».

Тепер вже не такою й дурною вважається версія про «агента Краснова», скажіть? Бо КБД не було б КДБ, якби не використало подібні знання про Трампа під час його дивних візитів до Москви.

І стає зрозумілим, чому людина з таким бекграундом як Трамп, так захоплюється колегою «владіміром». Той такий же збоченець і злочинець. Та ще й може міцно тримати Трампа за причинне місце.

Що чекає Трампа? Скоріше за все, нічого. Як чинний президент, Трамп має широкий юридичний імунітет від кримінального переслідування на федеральному рівні. Це означає, що поки він перебуває на посаді, йому не можуть висунути офіційні звинувачення у справах 20-30-річної давнини.

До речі, команда Трампа активно переключає увагу на Білла Клінтона, чиї фото та дані про польоти в документах виглядають часто більш компрометуючими.

Приплили, що називається. Найбільшими країнами світу керують збоченці, педофіли, ґвалтівники. Слова «сексист» і «мізогін» для них як комплімент.

Знаєте, я взагалі думаю, що ставлення до жінок - це один із найсильніших маркерів у сучасному світі. Бо не буває так, що тут ти ґвалтуєш і зневажаєш, а на ранок ти інтелектуал і гуманіст. "

Фейсбук
Глаза_в_3_карата• 31 января в 20:29
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так був же розвиток, закони, шлях до цивілізації
Цивилизованный мир сильно уж уверовал в какие-то мифические ценности, расжирел и оказался не готов к тому 3.14здецу, который начал пуйло, а остальные психи подхватили.
автор 120-120-120 (не худею) • 31 января в 20:29
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Наче якись откат назад, закривають очі
Пластилин_Колец• 31 января в 20:36
Ответ длямладокошкина
А Ви думали, що Біллі для власних збитків заснував фонди із вакцинування Африки ?
Уявіть, які там маневри. І ніхто навіть не Рівне
Може, і наша ковідовакциносекта разом із «доказовими» прозріє.
На жаль, ті науковці та медики, хто знає правду про походження вірусу та вакцини, просто мовчать, бо ризикують позбавитись не тільки карʼєри, а життя, як було вже під час пандемії з деякими їхніми колегами.

Ліпіть фейспалми, болючим буде прозріння.
Чебураха з перцем• 31 января в 20:32
Я думаю, это всегда и везде было и есть и, к сожалению, будет. Просто с появлением технологий стало возможным хранить улики.
Глаза_в_3_карата• 31 января в 20:33
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мене дивує інше
Частинами оприлюднюють, якщо вигідно
Да давайте вже все
В про Трампа стирають і ту дівчинку 13/14 років
И что? Ну, опубликуют, дальше что? Трампа посадят, а Мелашка от него уйдёт? Нет. У Билла Гейтса конфискуют состояние и раздадут жертвам? Нет.
Поверьте, пока мы офигеваем от этого, где-то сейчас уже миллиардеры нового поколения насилуют детей.
Не вмію заміряти• 31 января в 20:35
Читаєш таке і розумієш, що реальні цінності - це про нас. А не про ніяку Європу чи СШа , чи тим більше парашку.

Ні на кого не нападаємо, родини в більшості випадків традиційні, але при тому без кримінальної агресії в бік меншостей, без національної ворожнечі, кілька націй разом живуть багато десятирічь і ніхо не воює між собою.
Дадосвидания• 31 января в 20:36
😂 Жириновского нашли в файлах Эпштейна

Фамилия Жириновский упоминается пять раз. Также упоминается, что он «клоун-националист».
автор 120-120-120 (не худею) • 31 января в 20:40
Ответ дляНе вмію заміряти

100%
Пишу каліграфічно• 31 января в 20:41
Ответ дляКатастрофа
Это же не значит что там все педофилы и извращенцы в том списке. Эпштейн мог всем им писать и приглашать, это же не значит что все соглашались принимать участие)
Кевин Спейси вообще удивительно что в списке. Мой любимый актер
А ничего что его из-за секс скандала убрали ещё давно из карточного домика?
Светка-пипетка• 31 января в 20:42
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так хотілося
Зливають частинами ті файли, оно виклали принца, того що позбавили вже повноважень, король позбавив титулів завчасно, дим без вогню?
І ось вже ж
Принц над молодою жінкою на полу, є фото
І це верхівка айсбергу
Автор, во власть как и в кино/музыку нормальные не попадают, там жесткий отбор и проходит его только самая настоящая мерзость, что согласна насиловать детей и их мучить. У них целые острова педофилов. В мире ежегодно пропадает около 8 миллионов детей.
По оценкам различных организаций, из 8 млн.детей, которые пропадают, примерно 1 из 6 остаются пропавшими без вести. Это означает, что каждый год бесследно исчезают миллионы детей по всему миру, в том числе из-за похищений или насильственных действий.
Вы вдумайтесь в эту цифру.
Пишу каліграфічно• 31 января в 20:44
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Про ценности они рассказывали другим,пока отмывали деньги.
Светка-пипетка• 31 января в 20:44
Ответ дляКривая спроса
В 20 году еще выплыла эта информация
Только официально все затиралось
Когда это всё всплыло, они быстро выкатили пандемию
ХикориДикори• 31 января в 20:45
Никогда не читала и не слышала подобного про Европу и Америку 30-40-50-60-годов ( не считая церковных извращений). А вот совок такой грязью отличался . Про Берию и малолетних девочек много информации и не только Берия , там всё политбюро мрази конкретные . Получается совок первый отличился и потом подтянулись остальные чинуши, богатеи .
Светка-пипетка• 31 января в 20:47
Ответ дляГлаза_в_3_карата
пуйло из этой же секты. Войны как и пандемии это всё мировой сговор
Метелики на душі• 31 января в 20:47
Ответ дляКатастрофа
На него кстати много заяв от женщин актрис, за зглатуваня, его их сериала даже убрали. Вы не помните это несколько лет назад было.
Пишу каліграфічно• 31 января в 20:48
Ответ дляСветка-пипетка
Вы вдумайтесь в эту цифру.
И женщин в сексуальном рабстве😢
Светка-пипетка• 31 января в 20:48
Ответ дляПластилин_Колец

А как недавно в Нью Йорке нашли подвал, где мучили детей евреи, там были настоящие пыточные и всё быстро замяли и уже ни слова.
Тупой пипл всё схавал
Не вмію заміряти• 31 января в 20:48
Ответ дляДадосвидания
😂 Жириновского нашли в файлах Эпштейна

нацист він, а не націоналист.
Муркошечка• 31 января в 20:49
Ответ для120-120-120 (не худею)
Наші нуворіши, мілка сошка
А там в глобальному житті ті міліардери і правителі беруть участь, що має вплив на цілі півкулі світу
А эти вечеринки в Дубае, ещё хуже.
Всегда и во все времена богачи что хотели то и творили.
Мне одно интересно, как такие влиятельные люди допустили такой компромат ( фото) ??
Не вмію заміряти• 31 января в 20:49
Ответ дляСветка-пипетка
А що могла врятувати пандемія?
Светка-пипетка• 31 января в 20:51
Ответ дляПишу каліграфічно
И женщин в сексуальном рабстве😢
Они сейчас в основном на детей перешли, они в смысле верхушка, женщин воруют для дешевой продажи в бордели, для низших слоев населения
Светка-пипетка• 31 января в 20:52
Ответ дляНе вмію заміряти
А що могла врятувати пандемія?
Верхушку мировую, от вскрытия всех их мерзких преступлений. Почитайте про пиццагейт
Не вмію заміряти• 31 января в 20:53
Ответ дляСветка-пипетка
я не розумію яким чином обмеження пересування могли допомогти приховати інформацію
Светка-пипетка• 31 января в 20:57
Ответ дляНе вмію заміряти
Так людям стало не до этого. Все сидели в страхе и ужасе, боясь умереть. А перед пандемией был огромный скандал
Рву и мечу• 31 января в 20:58
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так
І справедливості не існує.
Просто всі ці люди, принц, Біл Гейтс і туди ж
А вы думали в сказку попали и власть/деньги у тех, кто умнее, быстрее и проворнее?))
Муркошечка• 31 января в 20:59
Девочки, это страшно. Но даже у нас люди мало мальски при власти творят многое. А помните скандал популярного фотографа, что он многих молодых девушек склонял к сексу.
Рву и мечу• 31 января в 20:59
Ответ дляМетелики на душі
Все равно как то много тумана,где конкретика? и почему не выставили на всеобщее обозрение..много вопросов. Я не сомневаюсь ,что они уроды,хотелось бы полного открытия их преступлений.
Там известны итак факты происходящего. Особенно впечатляют истории с несовершеннолетними, даже малолетними детьми😢
Кривая спроса• 31 января в 21:00
Рву и мечу• 31 января в 21:01
Ответ дляКривая спроса
С прозрением. Поинтересуйтесь, чем наша верхушка занимается. Про клубы, где работают мальчики подростки, кого они обслуживают.
А вот еще интересная информация
Этим занимается вся верхушка власти уже много веков
Пишу каліграфічно• 31 января в 21:04
Ответ дляСветка-пипетка
Это да,но крышуется это одними людьми