Горня капучіно• вчера в 17:15
Пускаєте дітей в школу завтра?
В нас до -25 завтра. До школи йти за 20. Думаю завтра залишити вдома. А ви відправляєте завтра дітей в школу?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, завтра мороз більше -20
Ні, день -два пропустить
Так, завтра не холодно, до -15
Завтра дистанційне
Дитина хворіє
Тиць
Заставляличка• вчера в 21:22
Ответ дляГорня капучіно
В нас опалення ніби є, від генератора в основному. Але саме йти по морозу, коли відчувається як -28, то якось не того
Що саме не того? Нормальна температура для зими, чи одягу немає?
Капуста Маша• вчера в 21:27
–25 °C реально опасно для детей, и в СССР «температурный режим» был не из прихоти, а из медицины + логистики.
Ребёнок может замёрзнуть за 10–15 минут, даже если «одет нормально». Терморегуляция ещё несовершенна особенно у младших школьников (они не чувствуют момент опасности)
КонФФетОшка• вчера в 21:37
Ответ дляКуда_бежать
Як гуляти то не дома
Моя вдома, при -20 не гуляє, і подруги її теж не гуляють. При -10 без проблем можуть пройтись годинку, на льодянках катались. А на -20 і нижче у багатьох навіть актуального одягу зараз немає, для нас це екстремальні температури. Коли я вчилась школа теж не працювала при такій температурі. Не бачу нічого жахливого, що уроки онлайн проведуть три дні. Тим паче, що в укритті температура мабуть взагалі мінусова буде, взимку там завжди дуже холодно, а зараз тим більше.
Куда_бежать• вчера в 21:40
Ответ дляКонФФетОшка
Я по вулиці бачу інше, підлітки за розпашку ходять, поки їх мами на форумі говорять що дитинка не зможе в школу йти
КонФФетОшка• вчера в 21:42
Ответ дляМенее Более
Повірте мені як педагогу, мені трохи видно, які люди зараз нами керують. Школу не відмінять ні за -25, ні за -40. Ні за захворюваністю на грип, як колись бували карантини, просто ні за чим. Такого до війни не було. Зараз прямо як негласне розпорядження гнати дітей у школи за будь-яких умов. Наказів прямих не спускають, відповідальності на себе не беруть. А районо усно тисне на дирекцію школи, щоб виходили хоч грім з неба. Єдине, що якщо ваша дирекція з яйцями, а батьки с свою чергу теж напосядуть, то школа взагалі-то має право вирішувати сама стосовно форми навчання за надзвичайних умов. Але більшістю шкіл керують бе-ме, які прогинаються перед районо, тому нічого не вирішують. Думайте самі, якщо вам далеко від дому, чи пускати дитину, чи ні. Бо зараз НІХТО НІ ЗА ЩО не відповідає. Бардак скрізь тотальний.
Так, схоже на це. Нам вчитель відразу написала, що батьки самі вирішують відпускати дитину чи ні і якщо ні - відсутність у школі буде вважатись через поважну причину. Батьки майже всі повідомили, що діти вдома і нам вже пропонують дистанційне на ці дні. То ж чому не можна відразу так зробити, за 4 роки війни всі вже знайшли спосіб забезпечити інтернет для навчання.
Мексиканочка• вчера в 22:35
Ответ дляРегионщица
Дістатись до школи не проблема. Інше питання, що за повідомленням від вчительки ´´опалення включили, але температура в класах 10-12 градусів´´. Після цього готовність прийти до школи висловили лише 2 дітей.
Київ, Дніпровський район, 10 клас.
Хіба не нагріється клас до завтра ?
Семенівни сусідка• вчера в 22:55
Ответ дляМудрецыха мира
Да… європі такі умови й не снилися. В них дощ чи снігу трохи - все паніка. Іспанія ніженки
Есть такое) в Нюрнберге +1, снег шел несколько часов и школу отменили на 2 дня
Семенівни сусідка• вчера в 22:56
Ответ дляНакладні мюслі
у них теж 4 градуси в класі? ( відрадний)
Если 4 град. в классе, то в школу никто не идет)
Паспортний стіл• вчера в 23:00
До школы 25 минут в хорошую погоду. А сейчас там почти сплошной лёд. Сегодня ползла в ботинках с протектором в ту сторону наверное минут 40.
В классах в пятницу было в районе 10 градусов.
Мои дети не пойдут. Но многие родители планируют вести или везти.
культУра• вчера в 23:42
Ду да ду да ду• вчера в 23:46
Ответ дляГорня капучіно
Так є, котельня твердопаливна, окрема. Але до школи йти 2 км
И на улицу ребенок не выходит ? Он же идти будет , не замерзнет. Ну или отправите на такси , если настолько боитесь , что замерзнет.
Ms. Искренность• сегодня в 00:03
Школьники не на зарплате, ответственность несут родители, так что и решения принимать им, а не школе. Записка от мамы, а кому надо вперед.
Эти 2 км что девочке, что мальчику. Одеться, как капуста, а там попрыгай вспотей на физкультуре, посиди в подвале- море удовольствия.
Горня капучіно
• сегодня в 06:36
Ответ дляМенее Более
Знаю, по роботі з цим стикаюся. Це не лише райони, це позиція обласної адміністрації. Діти в школу за будь яких у ов..їх не цікавлять діти, вчителі, температура і т.д...їх цікавить картинка, що все супер і вони справляються...але це лише картинка. Як казала одна директор школи в голольод...’їм пофіг, вона дають накази і ніякої відповідальності,а якщо з дітьми в дорозі щось станеться, це моя кримінальна справа і совість..’
Горня капучіно
• сегодня в 06:37
Ответ дляЗаставляличка
Про обмороження чули - обличчя, дихальних шляхів
Горня капучіно
• сегодня в 06:40
Ответ дляГерцогиня
Якщо буде дійсно -25, то школу відмінять - це 100%. Нижче 20 в усі роки відміняли за стандартами. Ну а якщо -13, то піде, звичайно. Він же мужик, а не хлюпік
Зараз немає санітарних норм по температурі,хоч в -40, але йдіть. Тут вже вирішує кожна школа чи комісії ТЕБ та НС
Заставляличка• сегодня в 07:13
Ответ дляГорня капучіно
Чи ви жартуєте? Я в шоці. Вчора я стояла на зупинці 35 хв і нічого не обморозила. Обмороження дих.шляхів, рілі?
Горня капучіно
• сегодня в 07:22
Ответ дляЗаставляличка
Добре, сьогодні ще постійне...ч вам не заважаю