Я погнала• вчера в 08:19

Почему здесь так много тех, кто давно выехал из Украины?

Зачем эта жизнь с оглядкой на прошлое? Почему за много лет не нашли общение в новой стране. Зачем вам чуждые вам проблемы и переживания?
Пасти Ла• вчера в 09:23
Ответ дляЛаскове телятко
Приймаюча країна в будь-яку мить може змінити правила і закони для перебуваючих, як це зробила Америка з тими, кого приймала , і у вас не запитає.
Перспективи ?)) Якщо бідували тут, то і там не розбагатіють, а розруха вже дібралася навіть до Дубаї, а коло Польщі Білорусія стягує війська, Росія підписала документ, в якому буде нести захист усім кого притискають, а кого притискають вона сама буде з Іраном вирішувати.
Так що удачі, спіймавшим Бога за бороду. А так, звичайно, ’інтернет для всіх же’ , то сидіть і казки одна одній розповідайте тут, під цю вашу кричалку )
Розруха в Дубаї звучить як насмішка при окупованих 20% територіях
Шановна , поки що ви реально живете у війні сподіваючись що десь буде гірше - а ваше єдине життя проходить
Вишневий цвіт• вчера в 09:22
У вас забыли спросить. Я читаю, иногда комментирую.
Пасти Ла• вчера в 09:23
Ответ дляЛаскове телятко
Ще дізнаєтесь.

Якщо б приймаючі країни, приймали б тільки на тих умовах, що дають мирне небо над головою, ліжко у гуртожитку, і обов´язкову умову - працювати, то потерпаючих від війни, які побігли з простягнутою рукою по світу, було б набагато менше.
Тобто вас більше бентежить факт допомоги чи війни ?
Зліпок ступні• вчера в 09:23
Потому что они не перестали быть украинцами и не потеряли свою идентичность. Хоть сто лет проживи во Франции, французом не станешь. Разве мозгов понять это не хватает?
Звожу з розуму• вчера в 09:25
Ответ дляПасти Ла
Видно хто її бентежить - виїхавші спокою не дають
Пишу, не читаю• вчера в 09:25
Ответ дляПасти Ла
Ага , одна тема проти десятків тем - купляйте гречку , піднімають податки , витратила гроші стаю жебраком ви скинути не хочете ?
Топ тема про чіпси найкраще демонструє як добре українкам і погано в еміграції
Те що в Україні погано багатьом зараз, це цілком зрозуміло. Це очевидні речі, я не розумію для чого ви це пишете. Але ж вам добре, чому людина з Канади обговорює своє тяжке життя на укр.форумі, з людьми які в гіршому становищі? Для яких піднімають податки, б´ють по ним ракетами, люди не мають елементарних умов для життя. Ще питання назріло, ви вважаєте проблеми українців смішними?
Ласкове телятко• вчера в 09:24
Ответ дляЗвожу з розуму
Ок, в ЕС будет война, как тут одна постоянно повторяет. В таком случае вся Украина будет оккупирована, потому что поставок боеприпасов и оружия и денег Украине не будет. Но вы так радуетесь этому, будто не понимаете, что все взаимосвязано
Ви приписуєте мені якісь свої фантазії.
Кухонну аналітику навіть коментувати не буду )
Язвочка• вчера в 09:24
Ответ дляВишневий цвіт
Действительно смешно, надо у какой то Маньки разрешение спрашивать, как пользоваться собственным интернетом, и за свои деньги
Звожу з розуму• вчера в 09:24
Ответ дляЗліпок ступні
Не понимает и никогда не поймет
Пасти Ла• вчера в 09:25
Ответ дляЯзвочка
А ведь действительно НЕ ПОНИМАЮТ
А ви розумієте що з відведених вам років життя на планеті ви вже МІНУС чотири роки маєте без миру ?
Але чекайте що десь буде гірше
Зліпок ступні• вчера в 09:25
Ответ дляЛаскове телятко
Вам видніше, як у вас там в селі прийнято. Але Українці які залишилися в Україні, не йдуть на форуми тих, хто виїхав і живуть в іншій країні. Ну не цікаві ви нам, і нам не треба вас ні в чому переконувати.
Так и хочется сказать - ну вы и тупая
Звожу з розуму• вчера в 09:26
Ответ дляЛаскове телятко
Ви приписуєте мені якісь свої фантазії.
Это вы свои фантазии тут постите
Пасти Ла• вчера в 09:26
Ответ дляЗвожу з розуму
Почала за війну , а закінчила що б вона біженцям би пропонувала
Ласкове телятко• вчера в 09:26
Ответ дляЗвожу з розуму
Так це ж не ми премся на форуми виїхавших, це ви лізете на форум тієї країни без якої вам дуже добре, зі своїми дивними фантазіями)
Ласкове телятко• вчера в 09:27
Ответ дляЗліпок ступні
Вони французами не стануть звичайно, але і не українці. Так, перекотиполе, не тут не там, в будь-якій країні.
Пасти Ла• вчера в 09:27
Ответ дляПишу, не читаю
Чому ж смішними - зовсім ні
Смішно як українці реагують , що десь не гірше а може і краще і краще
Язвочка• вчера в 09:28
Ответ дляПасти Ла
Але чекайте що десь буде гірше
Не по адресу, это именно ВЫ живёте без мира, я живу в мирной стране с гражданством. Так что беспокойтесь о себе
Звожу з розуму• вчера в 09:31
Ответ дляПишу, не читаю
Потому что и в Канаде она остаётся украинкой, а не канадкой
Это трудно вам понять

И проблемы у всех есть, поэтому люди их и обсуждают, для этого создан форум

Форум не является закрытым и им пользоваться имеют право все, а не только те, кто живёт в Украине

И в Украине сейчас есть те, кто лучше живёт тех, кто за границей - те, кто себе карман набивают на этой войне
Пасти Ла• вчера в 09:33
Ответ дляЛаскове телятко
Куди ви можете припертися- скільки мов знаєте ?
Що знаєте про життя в тих країнах куди пертися зібралися ?
Будете там на побори в школах скаржитися і дорогі продукти ?
Звожу з розуму• вчера в 09:30
Ответ дляЛаскове телятко
Ну и бред
Интернет открыт для всех

Вы хотя бы задумайтесь над этим, если у вас есть чем думать. Но похоже, что нечем думать
ДинамоКит• вчера в 09:30
Ответ дляЗвожу з розуму
Множество нью-европеек своих мужиков вывезли, но почему то искренне убеждены, что мы оставшиеся сами костьми ляжем и мужиков своих положим, ради того, что бы война не дай бог не продвинулась в сторону Европы.
Пасти Ла• вчера в 09:30
Ответ дляЯзвочка
Тобто ви сидячи в мирній країні на українському форумі розказуєте що скоро всім в Європі капець ?
Язвочка• вчера в 09:31
Ответ дляЗвожу з розуму
Это трудно вам понять

Имея гражданство той же Канады или Франции становятся и каналами, и француженками, потому что иностранцев с гражданством в таких странах чуть ли не половина населения
Пасти Ла• вчера в 09:32
Ответ дляЛаскове телятко
Повзе гівно з маленьким черв´ячком через поле. Черв´ячок питає:
— Тату, а що це таке навколо?
— Це, синку, наша Батьківщина.
— А ондечки, синку, подивись, сонечко світить, травичка зеленіє, квіточки пахнуть... Що це?
— Це, синку, наш рідний край.
— А ондечки, синку, літачки літають, парашутисти стрибають... Хіба я, синку, залишу авіацію?!

Якщо зрозумієте і перестанете щось там про переоти поле писати
Ласкове телятко• вчера в 09:34
Ответ дляПасти Ла
Я констатувала факти які вони є, а ви збентежились)
Не бентежтесь, ідіть інтегруйтесь. І можливо приймуть на форумі нової дислокації, якщо вони там є, і ви там когось зацікавите.
А поки ваше сидіння тут, виглядає дуже дивно, це як сидіти в домовому чаті того дому з якого виїхав і не збираєшся там жити, і настирливо розповідати тим, які залишилися, як вам набагато краще в новому будинку, а за старою адресою було все не те і не так, а буде ще гірше ))
Така собі ваша мантра, яка вочевидь вам не допомагає, навіть якщо отримали отримали громадянство)
Пишу, не читаю• вчера в 09:34
Ответ дляЗвожу з розуму
Это трудно вам понять

Звичайно, але реакція буде відповідна. Якщо такі люди чекають на співчуття, то його не буде і це треба розуміти. Бо в Україні, люди залишаються українцями. Вони в інших умовах з іншими проблемами. Це розділення неминуче.
Звожу з розуму• вчера в 09:33
Ответ дляЯзвочка
Идентичность не поменять, она все равно навсегда останется украинкой, даже если будете другое гражданство

А вот дети и внуки - это уже другой вопрос
Пасти Ла• вчера в 09:34
Ответ дляДинамоКит
Щит Європи ?
Язвочка• вчера в 09:34
Ответ дляПасти Ла
Вы для начала прочитайте кто что пишет, потом отвечайте. Надеюсь знаете как прочитать все сообщения пользователя? Если будут проблемы, обращайтесь, подскажу
Пасти Ла• вчера в 09:35
Ответ дляЛаскове телятко
От знов типова Україночка - одразу купа порад , які не просила - куди йти і що робити