Шпондєр• Изменено 02 февраля в 10:53
Гола рана- як зробити повʼязку шоб бінт не прилип? Може є спнціальні тканини?
Це був жах: лікарка просто «з м´ясом» відірвала бинт, який пробув на рані два дні. За цей час він намертво присох, а вона не стала його відмочувати — просто смикнула. У підсумку все, що почало загоюватися, знову роздерли до крові. Виходить, що за два дні пов’язка стає частиною рани, і якщо її не міняти щодня або не розмочувати, то перев´язка перетворюється на катування
Люблю ВалЄру• 02 февраля в 11:13
Ответ дляШпондєр
Рана після опіку (памятаєте писала шо дитина обпекла руку кипятком)
***, немає слів. Це ще й дитина. Бідненька! Це ТАК боляче!
Шпондєр
• 02 февраля в 11:16
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мене здивувало шо лікар казала про опікун з негативної сторони
Що він не лікує
Дідова баба• 02 февраля в 11:23
Я помню вашу тему. Делайте сами перевязки. Если размачивать- то хлоргексидином. Перекисью нельзя. Стерильный бинт , Бетадин, мазь. Вы справитесь.
Тішуся неперетішуся• 02 февраля в 11:24
Ответ дляSo_so
Я в гос больнице, мама попала, столкнулась с тем, что лечат только в рамках лекарств выделяемых бюджетом, даже если это лишает пациента возможностей на выздоровление.
Только в процессе общения с врачом, когда он понял, что мы его ’клиенты’ (не будем жаловаться), он быстренько написал список, что нужно на самом деле(
Это, к сожалению, одна их сторон нашей медицины. Когда уже собаку съел на диагнозе, то и сам много знаешь ) но те, кто впервые сталкиваются, ещё не в курсе таких нюансов. И когда в профильных группах ’новички’ узнают о том, какие обследования нужны, какие протоколы существуют, то сильно удивляются, что врач им не сказал. А как врач им скажет? В лицо сказать, что то, что мы сейчас делаем - лотерея поможет/не поможет? Что надо делать за нескромные деньги другое и ехать для этого вообще в другой город? Что препарат, который назначается тоже лотерея. А более подходящий стоит денег и у нас не продается.
Грустно все это.
Тішуся неперетішуся• 02 февраля в 11:26
Ответ дляШпондєр
Так(
Дитина просить більше в лікарню не їхати
А робити перевязку вдома
Лікар каже - як це не їхати, бо може залишитись рубець якщо вона не робитиме сама 😏
Але вона кожного разу робить однакову процедуру, чому ми не можемо це зробити самі вдома?
А робити перевязку вдома
По-моему, рубец останется, если по живому повязку отдирать каждый раз
Щира українка• 02 февраля в 11:34
Ответ дляШпондєр
А ви також маззю мазали? Чи банеоцином порошком?
Видно в лікаря нашого черга і вона поспішала((( це просто капець
лікар обробив рану,наклав марлеву пов´язку,і наказав тиждень не знімати,два рази на день наносити поверх пов´язки левамеколь(тільки його),каже,що нічого кращого ще не придумали. А також,підсушувати фєном пов´язку,щоб вона немокла. Я чесно кажучи,була в шоці від думки,що тиждень треба тримати той страшний бинт,ще й на нозі,де бинт брудниться швидше. Тому на наступний день,я записалася до хірурга в дит.полікл. Де нам кожен день робили перев´язки,дуууууже обережно. Але медсестра,вже майже наприкінці тижня таки сказала нам,що взагалі то це не дуже правильно,кожен день травмувати рану((( і тоді я зрозуміла,що мабуть перший лікар був правий. Якщо у Вас є сумніви,то зверніться ще до лікаря,все ж таки немала поверхня у Вас і рука((
Трохи шкодую,що засумнівалася в першому лікарі.Потім читала про нього гарні відгуки,і вдруге зверталася ще раз до нього. В нього великий досвід саме в опіковому центрі.
Шпондєр
• 02 февраля в 12:50
Ответ дляЩира українка
А банеоцином ви користувались присипкою?
Крылья бабочки• 02 февраля в 13:10
До цього лікували левомеколем і мірамістином, стало все жахливо. По скорій я попала у лікарню.
Щира українка• 02 февраля в 13:11
Ответ дляШпондєр
Ні. Нічого окрім левомеколю та бетадіну
Але важливо,щоб рана не мокла.
Крылья бабочки• 02 февраля в 13:13
Шпондєр
• 02 февраля в 15:46
Ответ дляКрылья бабочки
І що робили в лікарні