Мамина квіточка• вчера в 22:00

Від спорту погано, що робити?

Пробувала ходити в тренажерну залу,на фітнес,аеробіку,пілатес.
Результат один і той же.
Після 15 хв тренувань,в мене шумить у вухах,темніє в очах, і стає дуже погано.
Зі здоров´ям все ок.
Мені 36 років, вага 58 кг,зріст 167.
Тіло не підтягнуте, не гарне,сутула, торчить живіт.
Як привчити себе до спорту.
Пробую займатись вдома,але роблю великі перерви,2 хв вправу зробила,5 відпочиваю
Але ж толку від цього
Леди_на_драндулете• вчера в 22:02
За сколько едите до тренировки и что?
Відірву та викину• вчера в 22:03
Йогу пробуйте и давление меряйте.
Мэри Попкинс• вчера в 22:04
А який у вас тиск?
Тріль підпільний• вчера в 22:05
Це не ок зі здоров´ям. Проблеми з серцем,судинами, дихальною системою і т.і.
Застряла• вчера в 22:05
А дихаєте правильно, бо якщо ні, то саме тому може темніти в очах. Можливо затримуєте дихання при нагрузці, це треба контролювати.
Гемоглобін нормальний?
Мати драконів• вчера в 22:07
Якщо така реакція, то щось не Ок. Здайте аналізи, перевірте рівень мікроелементів і починайте з малих навантажень. Краще для початку займатися під наглядом досвідченого тренера індивідуально, він і рекомендації надасть потрібні.
66сезон666серия• вчера в 22:09
Надто високе навантаження. Перейдіть на вправи з власною вагою. Вибирайте темп, який дозволяє вам відчути рух м´язів і не задихнутись потягом приблизно 5 хв і виконати 10-20 повторів. Судини поганкуваті, їм треба час, щоб набрати ’тонус’. Перерви між вправами це нормально, можна в перервах робити статичні вправи, щоб не надто охолоджуватись.
автор Мамина квіточка • вчера в 22:09
Ответ дляЛеди_на_драндулете
За сколько едите до тренировки и что?
Бутерброд з м´ясом і банан,якщо після роботи, за 2 години десь.
Якщо вихідні то омлет, або сирники,або вареники
Успокойся_Успокойся• вчера в 22:09
Будь який рух, навіть дрібний з перервами, краще за його відсутність.
Ходіть - це корисно і безпечно.
Ставайте на носки-п´ятки тримаючись за підвіконня, стіл, дерево тощо.
Робіть вправи лежачи - для безпеки.
Але - робіть хоч щось
автор Мамина квіточка • вчера в 22:10
Ответ дляТріль підпільний
А які аналізи краще здати,щоб це перевірити?
Загальний аналіз крові в порядку,кардіограма теж
Я не курю,не п´ю
автор Мамина квіточка • вчера в 22:10
Ответ дляЗастряла
Гемоглобін нормальний?
Так, з гемоглобіном все ок.
Дихаю як тренер каже.
автор Мамина квіточка • вчера в 22:11
Ответ дляМати драконів
Та я наче і так з малі навантаження даю.
Тренера кажуть, що з таким не стикались, що людина навіть розминку осилити не може
автор Мамина квіточка • вчера в 22:12
Ответ для66сезон666серия
Та я вже не знаю куди нижче навантаження
Леди_на_драндулете• вчера в 22:12
Ответ дляМамина квіточка
Попробуйте меньше интервал за час до тренировки и можно прям перед съесть банан. У меня такое было из-за больших интервалов, если сильно устала на работе, либо при слишком интенсивной нагрузке
автор Мамина квіточка • вчера в 22:13
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ходіть - це корисно і безпечно.
Робіть вправи лежачи - для безпеки.
Але - робіть хоч щось
Ходжу я багато 10-15 тис кроків кожного дня.
В неділю менше, десь 2 тис кроків бо вихідна)
Ряженка• вчера в 22:14
З чого ви взяли, що не буде толку як 5 хв між підходами?
Буде тоже. Обирайте свій темп.
Дивлюсь одного нутріціолога, вона взагалі посеред дня може стать поприсідать. Підтягтися піти через якийсь час прямо в платті. Ввечері ногами помахать перед сном. Це такий її спорт. І це краще ніж нічого.
Пробуйте багато ходити.
Я вдома займаюсь по ютубу оцей комплекс 30 хв. Там є дві перерви. Одна десь 3 хв, інша 2 хв. Але мені цього мало відновитись. То я 5 і 3 роблю перерви. Не думаю, що це критично.
В тренажерку тоже сама хожу, я не можу, коли мене ганяють. Мені тоже погано. Обираю сама між підходами час відпочинку по відчуттях. І роблю те, що можу.
Але в мене нема цілі виробить прямо гарну фігуру. Просто підтримуючі вправи для витривалості і тонусу.
Це все краще ніж нічого. Групові я тоже не можу, мені погано.
Ось по цьому відео я тренуюсь
автор Мамина квіточка • вчера в 22:14
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ходіть - це корисно і безпечно.
Робіть вправи лежачи - для безпеки.
Але - робіть хоч щось
В мене опускаються руки, так як від таких ледь ледь тренувань, результату я не бачу(
А сил прикладаю не мало
Тріль підпільний• вчера в 22:14
Ответ дляМамина квіточка
Я не курю,не п´ю
Порадьтеся з сімейним, може не тільки аналізи, а обстеження треба пройти
автор Мамина квіточка • вчера в 22:15
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Дякую, спробую
автор Мамина квіточка • вчера в 22:16
Ответ дляРяженка
Буде тоже. Обирайте свій темп.
Пробуйте багато ходити.
Ось по цьому відео я тренуюсь
https://youtu.be/TegU4h0E_uc?si=NNKqf3SqaERWufX-
Дякую
автор Мамина квіточка • вчера в 22:18
Ответ дляТріль підпільний
Сімейна каже,що я здорова як коняка))
66сезон666серия• вчера в 22:20
Ответ дляМамина квіточка
Виключіть нахили, присідання, різкі рухи, зменшіть амплітуди нахилів. Подивіться комплекси вправ лікувальної гімнастики при варикозі/хворій спині, тобто ближче до реабілітаційних вправ Все починається з малого і витривалість теж треба напрацьовувати.
Ряженка• вчера в 22:20
Ответ дляМамина квіточка
Дякую
Та нема за що.
Мені дуже зайшло це тренування. Такк гарна кріпатура. На початку було важко. А з 6 тренування вже легше, руки не болять під час вправ. Значить сиали міцніші.
Я роблю 3 рази в тиждень. В інші дні або зал доріжка, або силові. Вдома велотренажер по 10 хв кручу, поставила собі ціль так місяць щодня. Тоже чула, що це нічого не дає 10 хв. Але я все одно роблю, бо це рух якийсь.
Новорічна пальма• 2 часа назад
В мене те саме було, поки в тянулась. Тільки мені от було 27.
Це перегружається ЦНС , а ще сосуди щалять, робота за столом, погано кров ходить в шиї і тд.
Борець за гаманець• 2 часа назад
Ответ дляМамина квіточка
Я не курю,не п´ю
все с вами нормально
просто вы не тренированная
начинайте постепенно - или с более легких занятий типа пилатеса, или с более простых упражнений если в зале.
про групповые пока вообще забудьте, это не ваш уровень))