Радість моя• вчера в 11:14
Чи легко потрапити до Америки?
Якщо айтішник і працюєш в американській компанії
Головний кошак• вчера в 11:17
Сейчас это трудно сделать, даже если айти - там же ввели огромные деньги за получение визы. Мало какой работодатель согласится их оплатить
очки_ннадо• вчера в 11:18
Ні. Маю знайомих, які отримували відмови, працюючи на американські компанії. Двоє навіть 2 роки працювали до того в США.
очки_ннадо• вчера в 11:20
Але спробувати треба, бо іноді дають людям, з яких всі сміялися-навіщо вони подаються . А вони отримали.
Радість моя
• вчера в 11:21
Ответ дляочки_ннадо
Мій чоловік чомусь думає,що попасти в Америку йому буде просто,і щей сімʼю з собою забрати
очки_ннадо• вчера в 11:22
Ответ дляРадість моя
Хай спробує спочатку сам туди потрапити, а далі буде видно.
Цідило правди• вчера в 11:22
Ответ дляРадість моя
Якщо він заробляє 8-10 тис і маєте тисяч 30 збережень то пробуйте.
Радість моя
• вчера в 11:23
Ответ дляочки_ннадо
Він не хоче нікуди,це просто мені казав ,що йому легко було б потрапити до Америки,бо айтишник та працює на американців
очки_ннадо• вчера в 11:24
Ответ дляРадість моя
Ні, це ні на що не впливає майже. Працювати на американців, не дорівнює отримати дозвіл. Це один з плюсів, але мінуси можуть переважити
Захекалася читать• вчера в 11:29
Ответ дляРадість моя
А почему раньше не поехали ....когда всех впускали 4 года назад , и в канаду могли
КаРаКаТиЦа• вчера в 11:30
Сейчас нереально. Вы про ICE не слышали? Даже ловят и высылают тех, кто в процессе оформления уже в стране
Головний кошак• вчера в 11:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не только ловят, но и избивают и даже убивают. Там дичь творится
Радість моя
• вчера в 11:34
Ответ дляЗахекалася читать
Чоловік тоді не був виїзний
Захекалася читать• вчера в 11:35
Ответ дляРадість моя
Чоловік тоді не був виїзний
Начните с Европы, может вообще передумаете ...так потерь меньше
Радість моя
• вчера в 11:37
Ответ дляЗахекалася читать
Він не хоче нікуди їхати
очки_ннадо• вчера в 11:48
Ответ дляРадість моя
Він не хоче нікуди їхати
Мабуть його зарплатня нормальна для України, а для США замала. В мене знайомий отримував 4400 в Україні,норм себе почував, перебрався в США. Там було більше, але для життя в НьюЙорку взагалі не вистачало. Тільки аренда 4000$.
Почав шукати серед нових знайомих,зараз робить зовсім в іншій сфері,з ранку до ночі,отримує 12000$.Вистачає,але хоче в більш дешеве місто.А в більш дешевому таких грошей він не заробить.Замкнуте коло.
Радість моя
• вчера в 19:45
Ответ дляочки_ннадо
Що за мажорна оренда за такі гроші?
Це що він орендував особняк?
очки_ннадо• вчера в 21:24
Ответ дляРадість моя
Що за мажорна оренда за такі гроші?
Це що він орендував особняк?
Нічого мажорного. Клоповник по 1500,в якому він жив спочатку. Де сусіди такі,що не зможеш ні вдень,ні вночі бути в спокої.
4000 це нормальний район,дві кімнати,кухня,гараж на 2 авто,окремий вхід.Схожий на таунхауси наші.Доїду додому,як знайду, то скину фото.Нічого особливого.
Подивіться скільки коштує аренда саме в НьюЙорку.
Радість моя
• вчера в 23:23
Ответ дляочки_ннадо
А навіщо йому одному треба був Таунхаус ?
Подивилась коштує від 900 доларів,4 тисячі це явно перебор,одній людині стільки не треба