Научительница• вчера в 11:31

Как думаете какое будет лето?

Девчонки, как думаете какое будет лето?
Жаркое или хотя бы тёплое?
Глядя на эту аномальную арктическую зиму…боюсь что и лето будет холодным…
Как же хочется тепла и жары😢
Бачу_майбутнє• вчера в 12:39
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Краще зимою, коли в мороз аномальний і завестись не може генератор і все одно все попсується, еге ж? І досить уже нити, літом цим ніхто світла не вимикав, нормально всі жили
Летом и тец были целы. Вам тоже хватит ныть за свою жару.
Клептоманка• вчера в 12:40
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А зараз не задирають? Вже навіть в чайові генератори вписують.
Продукти не псуються, якщо світло не вимикають на 4 дні. Нічого там у вас за 10 годин не зіпсується
В морозилці теж, особливо якщо все щільно лежить, воно ще холод зберігає
В мороз гинуть тварини, відморожують руки і польці і ноги собі люди, військові і тд
Гірше холоду нічого бути не може
Молоко скисає, поки його з магазина везеш 10 хвилин, бо магазин на генераторах, і в холодосах температура вища за норму, і надворі +40. І в холодильнику вдома +10, не зважаючи на бутилки з льодом на кожній полиці.
Морозиво за 5 хвилин тане в руках надворі.
Коли в квартирі +33, то в холодосі з світлом десь +8+9, при відключеннях +16+18. І псується все максимум за 10-12 годин.
ТебеОноНадось• вчера в 12:42
Ответ дляМэри Попкинс
Когда будете сидеть без света в +40 и не иметь возможности сохранить продукты , то легко не будет.
Когда будете сидеть без света и отопления в минус 20 , поделитесь впечатлениями .
Клептоманка• вчера в 12:46
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якщо вам не вимикали, то не всім так само щастило.
Південь все літо по 12-14 годин без світла був.
Це не так, як в 24-му, коли по 18-19 годин щодня світла не було, але все одно мало задоволення при +40 без світла сидіти.
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:48
Ответ дляГидроусилитель руля
С теми отключениями как сейчас - это стухшие продукты в холодильниках (в магазинах тоже), отсутсвие воды (представьте себе неслитый несколько суток унитаз при +45 ) и сердечные приступы у пожилых. Буду кратка - трындец...
Хто вам заважає мати вдома технічну воду і зливати? Чи краще і пакети ходить, бо від морозу каналізація замерзла?
Диваки, а не люди
Краще вмерти від холоду і змерзнути і власній квартирі, переживши голокост, звичайно
Перловая Кашка• вчера в 12:49
Ответ дляНаучительница
Я с вами. Я готова даже бить.
Лето будет скорее всего,очень жарким. Это побочка глобального потепления. Ну и пора уже. Прошлое было вполне сносным
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:49
Ответ дляКлептоманка
Не кажіть того, чого не знаєте.
’Вижити’ влітку при +25+30 і без відключень світла це зовсім не те, що вижити при +40 вдень і +30 вночі, без світла по 18 годин на добу щодня і без питної води, як, наприклад, в Миколаєві.
Ну, в Миколаєві не перший день проблема з водою
І у вас завжди спека була, така місцевість
Відключення влітку все одно простіше,ніж зимою
Від цього морозу, ожеледиці та ранньї темнотт хочеться застрелитись
А влітку хоча б на вечір і ніч холодніше стає
А взимку мороз тільки більший вночі
Короче, кому отакий мороз кращий за спеку ви якісь дивні
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:50
Ответ дляМэри Попкинс
Тобто у вас проблема лише у продуктах? Так це можна виправити, ну просто не готувати
А як у такий мороз зберегти цілими труби , батареї, каналізацію, не відморозитм собі кінцівки, не захворіти грипом, не підкажете? Хазяйки прям
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:51
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну так ви ж прийшли сюди компанією доводити, що отака кончена погода як зараз краще за спеку
Мені цього не зрозуміти
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:52
Ответ дляКлептоманка
Я частіше скисше молоко якраз таки взимку купувала, коли генератори були. Скільки у вас ті відключення? 22 години на добу?
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:52
Ответ дляКлептоманка
Кому вимикали світло літом 25? Ану просвітіть
Ніде в новинах цього не писали
Луноликая Вика• вчера в 12:54
Ответ дляКлептоманка
Переживете без молока и мороженого
Луноликая Вика• вчера в 12:55
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мені цього не зрозуміти
Потому что люди мёрзнут в квартирах
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 12:56
Ответ дляЛуноликая Вика
Потому что люди мёрзнут в квартирах
Оце найстрашніше
А не те,що наварена на 5 літрів каструля борща може скиснути ( не думаю, що літом взагалі будуть відключення)
Гидроусилитель руля• вчера в 13:13
Ответ дляЛуноликая Вика
Переживете без молока и мороженого
А так же мяса и колбас, сыра и творога, яиц. Могу сказать, что точно не портилось у меня в то лето с отключениями - зелень. В отключенном холодильнике скучал пучек укропа в банке.
Телефон Рубика• вчера в 13:14
Надеюсь 30+
Мэри Попкинс• вчера в 13:35
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А как магазины сберегать будут продукты? Ночью генераторы не работают. Не готовить? Скажите это моей подруге с двумя маленькими детьми.
Мне рассказывали в 2024 врачи сколько было отравлений.
А лично у меня проблем нет, мы всей семьёй выехали из этого ада.
Бачу_майбутнє• вчера в 13:44
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Мені цього не зрозуміти
Так а вы пришли сюда для обратного, чи вам можно ныть, а мне нельзя?
дама_из_декрета• вчера в 13:55
Ответ дляТебеОноНадось
Да пусть уж лучше +45 , чем -20 и сракопад .
Знайєте, я ті +45 влітку 2024 пережила в час лікування онкології((( І це звиздець((( Коли тобі дуууже погано, кондішена не вмикнеш... і ти просто подихаєш...
То мені в теплому домі в -20 якось краще, ніж в ту жару...
дама_из_декрета• вчера в 13:58
Ответ дляКава з адреналіном
Більшість з світлом
Ну якщо не в Україні сидите і пи**ите, то воно так, конЄшно...
А в Україні світла немає по 18 годин на добу мінімум!
Ms. Похвала• вчера в 14:01
Жаркое
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 14:03
Ответ дляБачу_майбутнє
Так я пришла сюда ответить автору
Тріль!• вчера в 14:05
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Літо 25 року взагалі відстійне було в холодне по всіх регіонах
Днепр ,среднесуточная температура в июле 25 градусов, было днем и 35 и 37 ,не раз ,ночью часто не меньше 20 ,спать невозможно
Бачу_майбутнє• вчера в 14:04
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так я пришла сюда ответить автору
И я)
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 14:07
Ответ дляМэри Попкинс
О, давайте раздуем ещё срач про выехавших и оставшихся)
Готовить можно на день а на следующий день свежее
Если уж у нее маленькие дети
И никто не будет летом отключать электричество, успокойтесь
Возможно, даже договорятся о конце воыйны
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 14:05
Ответ длядама_из_декрета
Так а где теплый дом? Нет электричества , нет отопления
Кава з адреналіном• вчера в 14:07
Ответ длядама_из_декрета
Мій графік на сьогодні
Всі попередні дні такий же був
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 14:07
Ответ дляТріль!
Можно включить вентилятор кондик
А сейчас света нет зимой и включить нечего,понимаете? Чтобы согреться
Откройте окно, сделайте сквозняк перед сном, укройтест простыней и не делайте проблемы
Мороз это ад
дама_из_декрета• вчера в 14:08
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Приватний будинок) В якому є газ і твердотопливний котел. Світла немає, як і у всіх, але ж тепло.
Раніше ненавиділа будинки, весь час жила в квартирах. Тепер, дякую, забираю свої слова назад)
дама_из_декрета• вчера в 14:09
Ответ дляКава з адреналіном
Мій графік на сьогодні
Всі попередні дні такий же був
Ааа, фортеця Львів))) Ясно-понятно))) Куди нам, холопам, з вами тягатись?)))