Ні грама• вчера в 16:04
Хтось пояснить мені ці вкиди від чоловіка призовного віку
Який живе в Польщі. І ось таке 24/7.
Ні грама
• вчера в 16:47
Ответ дляОливьЕЖечка
Если вы думали, что за Украину будут воевать поляки, немцы или португальцы, то увы и ах. Этого не будет.
Европейцы сделали немало, от поддержки беженцев, а из минимум 5 миллионов, до денег и оружия. Хотя уточню, что могли бы больше, ресурс есть. Но других европейцев у нас нет.
Він українець. Українець він. Від європейця це можна було б сприймати як «запальну підтримку».
А від українця призовного віку особисто мені це все виглядає як знущання.
КаваЗМолоком• вчера в 16:48
Хз шо это за тип, но у меня есть знакомые айтишники которые деньгами помогают нехило подразделениям ЗСУ, ну на русорэз донатят нормально
Ні грама
• вчера в 16:52
Ответ дляКаваЗМолоком
В мене теж є. Але роблять це якось спокійно і тихо без цього півникового крику - і в Україні і з-за кордону.
ВсеПроВсехЗнаю• вчера в 16:53
Да и у нас полно таких, кто никуда не уехал, ныкаются от тцк и при этом пишут подобное.
Борисфенка• вчера в 16:55
Ответ дляБадабум
Ну ученик борисфенки)
Тю, що нового він сказав? Це загальновідомо, москалі розуміють виключно грубу силу.
ОливьЕЖечка• вчера в 16:55
Ответ дляНі грама
Тупняк, що поробиш. В мене в більшості хто виїхав, то не висовуються ні в фейсбук, ні в інсті.
Протру пилюку• вчера в 16:59
Ответ дляЛуноликая Вика
Напишіть тому кадру що коли закінчиться війна, то його додому відправлять.)) В свою адресу вислухаєте... куди там про орків.))
ну шо ти блядь мелеш, хто його відправе куди?
як ви вже задовбали, дибіли.
Ні грама
• вчера в 17:21
Ответ дляПротру пилюку
як ви вже задовбали, дибіли.
Ну громадяни України без ПМП можуть знаходитись в ЄС 90 днів. Чому ви так реагуєте?
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 17:21
Ответ дляОливьЕЖечка
Странно, практически везде в Мире нами восхищаются на уровне того, что мы 4 года сопротивлялись и продолжаем в таких ужасных условиях. Только на Советчице всем стыдно.
Хорошо восхищаться сидя с пивком на диване, перед телеком с кондиционером и полным холодильником.
маминаБубочка• вчера в 17:33
Ответ дляЛуноликая Вика
Таке постить кожен другий біженець.
И смешно и грешно
маминаБубочка• вчера в 17:34
Ответ дляНі грама
Слухайте, ну я все розумію - але якщо в тебе така позиція - чому ти це робиш здалеку? Десь між фотографіями з відпусток та сімейних відпочинків на яхтах/курортах і т.п.
Видели бы какие посты строчит одноклассник мужа, наслаждаясь пейзажами Северной Каролины )
Протру пилюку• вчера в 17:44
Ответ дляНі грама
а з чого ви взяли, що конкретно цей чоловік не легалізувався в Польщі? от прямо приїхав і сидить чекає, коли ж ті 90 днів минуть і його депортують, так? я ще розумію, коли про Німеччину таке пишуть - випруть додому і т.п. ну але Польща? там всі, хто хоче, працюють, і всі вони залишаться там, якщо захочуть. нікого нікуди не випруть. скільки можна мурижити одне і те саме із пустого в порожнє? ну не повернуться вони вже, змиріться.
ОливьЕЖечка• вчера в 17:54
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Да, какие к ним претензии? Вы сирийцев в Сирии защищали, отправились туда с гуманитарной миссией? Вот и весь ответ.
Луноликая Вика• вчера в 21:10
Ответ дляПротру пилюку
як ви вже задовбали, дибіли.
Саме про це я і писала. Написати стосовно повернення в жарт, це буде вентилятор, і понесеться на нього гівно, як з вас зараз. Будуть образи гірше ніж на кацапів, стосовно повернення в Україну, за яку в них так душа болить. Не пишіть мені нічого, з гальмом не маю бажання спілкуватися.