Всіх підсаджую• Изменено вчера в 17:12
Фільм пророцтво чи збіг
Хто пам’ятає фільм жахів- Страшна воля богів, 2014 р.Мені здається, що ми наразі герої цього фільму...
Сюжет: головний герой сумує, що проживає звичайне життя без пригод, Богі його почули та послали екстрім та ’веселе життя’
Порадьте, будь ласка, якись фільм жах-пророцтво, якщо знаєте такий
ИМХОля• вчера в 19:24
Ответ дляВсіх підсаджую
Це позитивний добрий фільм, немає у неї дітей, а ще вона безробітня
Блин) полный набор, еще и безработная