Тоскующая• 03 февраля в 18:59

Отримання візи для родичів, якщо у вас громадянство іншої країни

Потрібна порада, чи правильно я намагаюсь вчинити по відношенню до родини. Я з сім’єю незадовго до війни виїхала з дітьми та чоловіком в іншу країну, туди де народився чоловік і прожив там тривалий час. Звісно що в дітей і чоловіка також громадянство тієї ж країни. Пропоную батькам ( вік 65+ ) отримати візу в ту країну , щоб вони змогли до мене приїхати за потреби. Віза надається на 10 років, тобто раз зробив і не переживаєш. Виникне потреба- купив білети і полетів, не виникне потреба- ніхто нікуди не летить. Я звісно пропоную оплату всіх матеріальних витрат : візовий збір і так далі. При потребі білети на літак та інший транспорт купувати буду я також, бо на їхню мізерну пенсію цього не зробити. Хочу щоб вони отримали візу і я змогла їх забрати до себе, якщо вони не зможуть себе обслуговувати або сильно здасть здоров’я. В них крім мене нікого не має. Я розумію що в них своє життя, інтереси та бажання, і не наполягаю щоб до мене їхали зараз, хочу підстрахуватися на майбутнє, бо коли здоров’я зовсім здасть і потрібна допомога, то щоб тоді не бігати наче ошпарений і не знати куди дітися. Я не можу приїхати в Україну на тривалий час, у мене робота яка цієї можливості не надає, тому забирати їх до себе ( коли прийде час)самий оптимальний варіант. Батьки не хочуть візу робити, бо нікуди їхати не збираються, але ж ніхто не знає що буде через 5-7 років. Може я не правильно мислю , хочу пораду зі сторони . Зразу скажу, що це не країни Європи.
из_под_тишка• 03 февраля в 19:01
Всем насрать на вас и желания ваши и ваших родителей.
Сижу_и_плачу• 03 февраля в 19:01
Так им не дадут визы. Чего так много текста
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:02
Ответ дляСижу_и_плачу
Чому не дадуть?
из_под_тишка• 03 февраля в 19:03
Ответ дляТоскующая
Чому не дадуть?
Потому что им насрать.))
Смажена полуничка• 03 февраля в 19:03
Ваши родители озвучили свое желание
Чего вы к ним лезете?
Решайте вопросы по мере их поступления
Сижу_и_плачу• 03 февраля в 19:03
Ответ дляТоскующая
Чому не дадуть?
Потому что эмигрантов не ждут, особенно в сша и Канаду откуда вы там
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:03
Ответ дляиз_под_тишка
Потому что им насрать.))
Ви якась дивна
Смажена полуничка• 03 февраля в 19:04
Ответ дляТоскующая
Ви якась дивна
Это вы дивная
Ваши родители хотят жить и умереть в Украине. Это их выбор и право
из_под_тишка• 03 февраля в 19:04
Ответ дляТоскующая
Ви якась дивна
Ну да я, не вы, пришла на форуме бредни какие-то обсуждать. Родители не хотят, точка.
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:05
Ответ дляСмажена полуничка
Это вы дивная
Вони так не сказали.
из_под_тишка• 03 февраля в 19:06
Ответ дляТоскующая
Вони так не сказали.
Просто подумали, да от..бись ты со своей визой.
Сижу_и_плачу• 03 февраля в 19:07
Приезжайте летом, в свой отпуск, везите их в Польшу в посольство или куда там. Занимайтесь активно
Затишне кубло• 03 февраля в 19:08
Не хотят и ладно, имеют право. Если здоровье ухудшится то не каждый перелет 6+часов с пересадками выдержит и доезд до аеропорта. Виза тут не главное даже будет.
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:11
Ответ дляСижу_и_плачу
Насильно я не повезу, потрібна їх згода і все планувати . У мене відпустка не влітку, і то на два тижні, більше не дають, потім ще можна взяти на два.
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:11
Ответ дляЗатишне кубло
Я не хочу допустити до цього моменту , тому і планую зараз
Кондуктор автобуса• 03 февраля в 19:17
То робіть,раз плануєте.Все ж в ваших руках
Ку ка ку ка ку• 03 февраля в 19:18
Ответ дляСижу_и_плачу
Почему не дадут? Дают стариками визы, если дети в США легально находятся. У наших друзей всем родителям дали. Кто-то в Молдову ездил, кто-то в Польшу.
Ку ка ку ка ку• 03 февраля в 19:18
Автор, а что здесь обсуждать?
Родители не хотят никуда ехать.
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:19
Ответ дляКу ка ку ка ку
Можна навіть у Києві подаватися, вони роблять виключення для деяких людей похилого віку.
Глаголиця• 03 февраля в 19:20
Ответ дляТоскующая
Я делала маме еще до войны , тоже на 10, только желание чаще видеть внуков было причиной, тоже не очень она хотела ехать в визовый.Но до войны все было так просто. Попытайтесь им мягко , постепенно объяснить как это Вам важно, прекрасно понимаю Вашу ситуацию.
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:21
Ответ дляКу ка ку ка ку
Автор, а что здесь обсуждать?
Родители не хотят никуда ехать.
Я не обсуждаю, а питаю чи це раціонально отримати батькам візу якщо їхня дитина живе в іншій країні. Як на мене то це цілком нормально. Віза в паспорті їсти не просить, знадобиться - добре, не знадобиться - то нехай так і буде.
автор Тоскующая • 03 февраля в 19:25
Ответ дляГлаголиця
У нас дуже гарні відносини, я просто за них переживаю , а роки ідуть, і дуже хочу щоб вони мали змоги виїхати коли потрібно буде їм
Смажена полуничка• 03 февраля в 20:44
Ответ дляТоскующая
Вони так не сказали.
’Батьки не хочуть візу робити, бо нікуди їхати не збираються’
Смажена полуничка• 03 февраля в 20:45
Ответ дляЗатишне кубло
Давно есть специально обученные люди, которые будут ухаживать за одинокими пенсионерамм
Смажена полуничка• 03 февраля в 20:47
Ответ дляТоскующая
Как вы получите им визы, если они не хотят?
Онлайн без их присутствия?
автор Тоскующая • 03 февраля в 21:18
Ответ дляСмажена полуничка
Онлайн без их присутствия?
Ні, вмовляти буду. Приведу аргументи що це необхідно нам обом