Танцепесенная• 04 февраля в 12:16

Як безпечно позбутися подарунку з негативом

Він в упаковці, але в мене. Як безпечно його позбутися.
Сонечко• 04 февраля в 12:16
Передаруйте
Гжегож Бженчишчикевич• 04 февраля в 12:17
Выбросить.
БоВжеВільна• 04 февраля в 12:17
Браслет просто викиніть.
Але якщо нерухомість - мені подаруйте.
Царівна Жабка• 04 февраля в 12:20
То він до вас у хату вже прийшов, ну зустрічайте гостів на порозі, тепер ладаном не викурите 🤣🤣🤣
Грошенятках на стіл і можете бути вільні. Ніяк. Не позбутися, можна і не дарувати нічого, все зробити віддалено. Якщо є цікавість, плакати потім будете.
автор Танцепесенная • 04 февраля в 12:22
Ответ дляЦарівна Жабка
На роботі
Ответ дляБоВжеВільна
Браслет просто викиніть.
Але якщо нерухомість - мені подаруйте.
Браслет. Просто викинути не хочу. Спалю мабуть. Але хочу почути знаючих людей
Успокойся_Успокойся• 04 февраля в 12:29
зробіть наступне - візьміть цей предмет і загорніть у хустку, шматок тканини або в якусь ганчірку, щоб вийшов вузлик. Увечері винесіть все надвір. Тримаючи цей вузлик у руці, промовте змову: «Віддаю землі земне, духам – духовне. Зла не сприймаю, нікому не бажаю. Звідки прийшло – туди й пішло. Бути тому».

І після цього викиньте цей вузлик через плече. з цього моменту негативне посилення буде нейтралізовано.

Повернувшись додому, обов´язково прийміть душі або лазню.
жінка незаміжня• 04 февраля в 12:29
Ответ дляТанцепесенная
Сейчас эксперты вам посоветуют подарить им)))
40каградусная• 04 февраля в 12:32
Зачем вы принимаете от негативных людей что-то?
автор Танцепесенная • 04 февраля в 12:33
Ответ для40каградусная
Колега на роботі. Довга історія. Прклала на стіл сувенір з індії
БоВжеВільна• 04 февраля в 12:36
Ответ дляТанцепесенная
Та ми в курсі
автор Танцепесенная • 04 февраля в 12:53
Ответ дляБоВжеВільна
Та ми в курсі
Я рада. В тій темі не відповіли як позбутись