В шоколаде• Изменено 05 февраля в 00:19

Якщо я дохляк- який спорт мені підійде щоб не крутилась голова ?

Від деяких вправ крутиться голова
Але хочу підтягнути тіло
Я астенік але після родів зайві 5 кг прилипли і дрябле тіло
Пані з калабані• 05 февраля в 00:20
Начните с пилатеса
ТаПрямТам• 05 февраля в 00:21
Просто поступово збільшуйте навантаження. Звикнете.
Престидижитатор• 05 февраля в 00:58
Только не утром на голодный желудок. Я для себя четко поняла, что утренник тренировки не для меня. Только в конце для или хотя бы середине.
Не вмію заміряти• 05 февраля в 01:12
Плаванье
Дадосвидания• 05 февраля в 07:02
Зарядку начните делать, хотя бы по 15 минут ежедневно.
Fancy Love• 05 февраля в 12:46
Тренажерка з відповідними навантаженнями відмінно підійде (під контролем тренера). Можливо, варто також перевіритись на дефіцити (феритин, вітамін Д3 (25-ОН).