Карамелька• 05 февраля в 16:34
Шукаю
Якісну підробку на аромат Tom Ford Вишня. Так, щоб максимально схожий. Колись тут читала, що є дуже якісні підробки, але не памʼятаю де можна замовити. Обожнюю цей аромат, мій антидепресант і радість, але оригінал навіть пару мл зараз не можу купити. Дякую
Туфли в чешуе• 05 февраля в 16:40
Посмотрите среди арабской парфюмерии. Не помню название, но один в один. Там еще бутылочка очень красивая
миссДавеча• 05 февраля в 16:46
Ответ дляТуфли в чешуе
так)))я маю арабську Туфельку рожеву. Це любов.Стійкі,класнючі.один в один
Карамелька
• 05 февраля в 16:46
Дякую, я думала купити щось типу на розлив 5-10 мл, хоч не багато, але щоб він в мене був. Бо підіймає настрій, хоч і немає куди його носити зараз, але все рівно дуже хочеться