АяВсёЗнаю• Изменено сегодня в 09:30

Помер від голоду та холоду, людська байдужість чи ні

У Ворзелі від холоду помер кінооператор Павло Лойко. Як гадаєте це людська байдужість або він сам винен, шо мав маленьку пенсію та не мав підтримки людей?
Наведемо фрагмент допису у фейсбук Світлани Поклад, вдови композитора Ігоря Поклада:

’Сталася трагедія…((((Чесно кажучи, в мене навіть слів не вистачає, але я маю звернутися до вас, друзі…

Вночі помер сусід…І тепер найстрашніше (((Він помер від голоду та холоду…
Сімʼя - він і дружина…Більше нікого.На жаль, вони були відлюдниками, нікого в своє життя не пускали.Максимум - добрий день, добрий вечір.
А так - діляночка, городина…І вік 80+….Тільки сьогодні вдова розповіла, що вже два тижні вони сиділи на …воді…, бо не було грошей на їжу (((Вчора серце чоловіка зупинилося, не витримало…А тепер скажу, про кого ж мова…

Лойко Павло Михайлович, народився 8 липня 1943 року. Освіта вища, кінематографічна. Закінчив ВГІК і довгий час працював на кіностудії ім. О.Довженка. Працював кінооператором і брав участь у зйомках багатьох фільмів, в тому числі ’Пропала грамота’ за творами М. Гоголя. Добра, порядна, світла людина, що сприяла розвитку українського кінематографа. Проживав у Ворзелі з 90-х років. Помер 4.02. 2026 р.
Залишилася дружина Лідія похилого віку. Становище матеріальне дуже скрутне.
Джерело: https://www.facebook.com/poglyadkyivregion
Перемелица• 1 час назад
Я не понимаю другого- сделан акцент на то, кто он! Он какой то не такой человек? А простые неизвестные люди если умирают, то все ок?
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляНевісточка ж
А как установили, что он умер именно от голода? В 80+ лет у него могло быть куча проблем со здоровьем, когда есть просто не хочется, отсутствие аппетита. А позаботиться было некому
Ну от.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не знаю сумму пенсии, у моей мамы- ветерана труда СССР пенсия 3200 и стаж более 40 лет....
Ветерана труда давали і дають за відповідний стаж 35/40 років, що в моєї мами, шо в її молодшого брата така книжка є. Надбавка до пенсії теж є за це. Ви б з мамою сходити в пенсійних і глянули нарахування, можливо треба зробити перерахунок.
Не прохожу мимо• 1 час назад
Ответ дляСокодавка ще та
В посёлке они ни с кем не общались, вели очень закрытый образ жизни. Даже во время окупации соседка говорила что отказывались от помощи. Она им продукты молча через забор бросала. Вдове предложили помощь и лечение сейчас, она в категоричной форме отказалась.
Ну то про, що мова.
Кого суспільство тоді має засуджувати за відсутність людяністі?
Жинси на дитину• 1 час назад
Он сам никуда не обращался. Если бы в киношных кругах знали про его бедственное положение, помогли бы и с едой, и с теплом, и с жильем.
Альдебаран• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
Може подивитись на співвідношення цін і пенсій? І замість підняття зарплат депутатам та заміни кольору світлофорів, зробити пенсії не 50 євро? А держава не знає, що на таку суму люди ледь виживають?
Всі пенсіонери вмерли від голоду? Тут не в державі проблема, а в конкретних людях. Ви навіть не знаєте розмір їхніх пенсій.
Гарнюнька• 59 минут назад
Ответ дляФоточки нема
В холоде и в голоде?
Так массово как сейчас нет!
Врете. А зачем?
ХуАнита• 53 минуты назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Многие вернулись из Германии в надеже на лучшую жизнь и исходя их пропаганды телемарафона ’Скоро кава в Крыму’., ’ У рф остались ракеты на 2-3 недели’. Женщина ж вернулась во второй половине 2022г, как раз на пике этой пропаганды
При чем тут надежда,пока мирный договор не подписан
Шукаю стакан• 51 минуту назад
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А що з ним робити?
От у вас припустимо на руках така бабуся чи мама.
Які ваші дії?
Отдать в дом престарелых , если с головой беда . Если с головой нормально а проблемы со здоровьем -помогать .
Фоточки нема• 40 минут назад
Ответ дляГарнюнька
Врете. А зачем?
В чем вранье? Как могут выжить старики при температуре 2 градуса в квартире, при самом дешевом и питании хлебом и кашами?
Гарнюнька• 39 минут назад
Ответ дляФоточки нема
Как и все остальные.
Фоточки нема• 36 минут назад
Ответ дляГарнюнька
Как и все остальные.
Ага, конечно, сравнить кровообращение молодого и взрослого. При ниже 5 градусов это уже массовые инфаркты и инсульты у старых людей.
Молодые не выдерживают и уезжают, а старики молча умирают.
Вот вам тема про отсутствие отопления и как люди уезжают из таких квартир, ибо жить там невозможно!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3814105
Аль де Барановна• 29 минут назад
Ответ дляАльдебаран
А держава як првинна дізнатись, що людям потрібна допомога?
вы сейчас серьезно задали этот вопрос? или шутите?
Альдебаран• 24 минуты назад
Ответ дляФоточки нема
Там будинок, а не квартира.