НаБалКоніХодять• сегодня в 09:40
Як почистити матрац від плям, щоб він не смердів потім ще сильніше?
кава, піт, дитячі сюрпризи
Я така бойова• сегодня в 09:48
Замовити хімчистку. Потім обов’язково використовуйте захисний чохол - наматрацник
Экспертиза• сегодня в 09:48
Ждите лета и застирывайте средствами- мылом, порошком. Посмотрите Ютуб.
Сумчатая кошка• сегодня в 09:55
я снимала чехол и стирала его.
он был с молнией.
потом еле натянула.
это надо смотреть какой у вас матрас.
он был с молнией.
потом еле натянула.
это надо смотреть какой у вас матрас.
Тётя Хрюша• сегодня в 09:56
Я вызываю раз в год химчистку матрасы+мягкая мебель. Только лучше летом и когда солнечно.
Гидроусилитель руля• сегодня в 10:00
Якщо знімається, то просто знати і випрати. А так вручну в душовій випрала, потім на балкон- висохло дуже швидко, бо це було літо, ну і чохол синтетичний. Надягати той ще квест був
але в мене було декілька поверхневих плям. Якщо у вас там дитина впісювалася, то нічого ви не зробите. Розітрете по поверхні, та і все. Краще вже хімчистка
Алина-1240• 2 часа назад
Выкинуть,никак. Оно ж внутрь все пролилось, ладго кофе, но ссаки и пот смердеть будут