ВсеПроВсехЗнаю• 1 час назад

У кого не буде вже опалення. Що плануєте робити?

Питання для жителів , котрі зовсім залишились без тепла.
.які у вас думки, що плануєте робити?
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
так,я бачу. я за місяць бачила,що київ сидітиме в холоді. чоловік мені не дуже вірив.а я казала-ми сидітимемо без опалення. а він-та як це можливо в києві? ну от.можливо.
У меня есть все. Левый берег. Интересно куда вы смотрели?
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Почему видящие всегда только ужас предсказывают. Хоть бы кто подсказал когда уже все наладится.
не наладиться. кінця війни в наступні 2 роки не буде.
тянитолкайка• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Дайте пожалуйста ссылку на кондиционер )
Спрошу сейчас у неё
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Они такие видящие,как я папа римский
Задираю носа• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Яблоки зацветут и война закончится, тоже видимо из ваших нетленок
Життє Бентежне• 1 час назад
Ну, пока у нас есть свет. Сегодня заберу несколько обогревателей в магазине. Но это временно, уверена, что так поступят все и сети дома не выдержат.
Муж может жить в офисе. Он круглосуточный, там постоянно тепло и свет. Мы с малым можем переехать к маме, но пока у ее дома авария и тепла тоже нет. Могу отвезти младшего к старшему сыну в теплую страну, а мы с мужем перебьемся как-то.
Есть дача с печкой, но нужно закупить дрова..
Ну и последний вариант: муж греется в офисе, а мы за границей.
Но тут зимы 1,5 месяца. Не околеем.
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляСвій варік
У нас в доме тоже есть отопление,левый
Задираю носа• 1 час назад
Ответ дляСоветничаю тут
Уходят то они уходят, только дом будет промерзать что при минус 12, что при минус 5.
Будет плюсовая температура уже
Зліпок ступні• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
А вы хамло
Она просто село обыкновенное
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляСвій варік
є поки. у мене всі хто на лівому березі - без опалення. я сама виїхала з Позняків. повторю- дарницький,деснянський,печерсьький райони будуть пованістю без тепла,світла,води.
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляЗадираю носа
Как надолго?
На 3-4 години.
Реанимация• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
9-10 будуть морози. обстріл на 13-14 лютого буде.
То це логічно, вони завжди б´ють в найбільші морози. То ми всі ясновидці)
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Всі гуртом?
так.3 к квартира. велика
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Она просто село обыкновенное
Согласна,колхозница с диким западенским жаргоном
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Не пиздите,мы едем через неделю домой
Мадам Тю-лю-лю• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
вже зробили.виїхали. тепла не буде до травня. як жити? звичайно .виїхали.
працюю віддалено.виїхали всі- мама,батько,я ,донька,чоловік,кіт. сидимо в моршині.
А ребенок не школьник? Так не хочется из школы уходить, иногда ж она таки есть.
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляЗадираю носа
ні, нам до яблунь дуже далеко
Задираю носа• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
А зараз не в повній? І що ж такого буде, чого зараз нема? Теж мені провидиця
Она выехала и за сьемную хату платит, чтоб не чувствовать себя лохом, спит и видит кошмар в Киеве, а то муж по шапке настучит за бредни провидицы
Зліпок ступні• 1 час назад
Ответ длятянитолкайка
Спрошу сейчас у неё
Спасибо )
Зараз на дієті• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
після наступних обстрілів київ буде у повній сраці. я це бачу, тому виїхали.не сподівайтесь,що буде краще.буде в рази гірше. Подбайте наперед. Лівий берег буде ще в більшій сраці. я дещо бачу,не вірила собі,сподіваася. вийшло так,як і бачила.треба собі вірити. деснянський,дарницький,печерський буде сидіти у повній жопі і не один тиждень. ось обстріли нові не за горами.
Взагалі то ви вірно міркуєте. Але тут на форумі таке не вітається.

Вірно те- що починаючи з 22 року розбивають та роблять непридатною до експлуатації енергетику, генерацію, тепло.

І чим далі- тим все більше треба ремонтувати, ще більше треба часу та обладнання такого- котрого немає вже. Та і лагодити нікому (є аварійні бригади, але основна частина самі знаєте де).

Якщо цей опалювальний сезон нехай перетерпимо- то входимо в слідуючий ще більш виснажені. Бо резервів немає.

Давай Манька, твій вихід.
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Квартиру или дом арендуете? Расскажите, что по ценам.
квартиру зняла за 500 грн.гарну з ремонтом в новому будинку.з кімнати.поки на 1 місяць.далі будемо платити дешевше,якщо батьки лишаться на півроку. я,можливо,поїду в труксавець з дочкою.там ціни вищі 700-800
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Удалено администрацией...
Задираю носа• 1 час назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На 3-4 години.
Тогда норм
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Днепровский забыли.
Зліпок ступні• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті

Давай Манька, твій вихід.
Очередная щеневмерлик
Советничаю тут• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Очередная щеневмерлик
Зеленский поставил задачу подготовиться к продолжению ударов по энергетике в следующем отопительном сезоне
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Удалено администрацией...
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
Но тут зимы 1,5 месяца. Не околеем.
Ми за місяць вже адаптувались..донька в футболці ходить при +10..я тепліше одягнута. Капці не заставиш взути!
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті

Давай Манька, твій вихід.
Что предлагаете делать? Тема как раз об этом.
Советничаю тут• 1 час назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
’Ожидаем от глав городов и областей соответствующие планы до 1 сентября’, – написал Шмыгаль у себя в телеграм-канале.