Підмітайло• сегодня в 12:56

Греція, Пефкохори, хто був минулого року?

Вітаю, якщо відпочивали там минулого року, поділіться, будь ласка, враженнями від цього селища. Чи є гарні місця і не дуже дорогі для обіду з дитиною, куди сходити, які ціни в магазинах на продукти, сувеніри? Чи гарні пляжі, і чи є безкоштовні зони? Буду вельми вдячна!
короткопамятна• сегодня в 13:27
Послухаю,теж забронювала Пефкохорі,але в Греції я ні разу не була,тому думаю,що буде норм,хоч там і невелике селище я так зрозуміла.
Подивіться ролики на Ютуб про Пефкохорі,сама дивилася,але треба знов передивитися,щоб згадати)
МинерАлочка• сегодня в 13:42
ми були, до друзів приіздили, але відпочивали не там. Не сподобалось.
автор Підмітайло • 2 часа назад
Ответ длякороткопамятна
Я щось дивилася, але це були переважно попередні роки. Теж хочу вперше в Грецію. А що саме ви забронювали? Якщо готель, то який?
автор Підмітайло • 2 часа назад
Ответ дляМинерАлочка
Дякую що відгукнулися, що саме не сподобалося? До чого бути готовим?
короткопамятна• 2 часа назад
Ответ дляПідмітайло
Так,там відео за попередні роки.Бронювала IOLI Village Apartments 3*,то я так зрозуміла апартаменти,не готель.
Дивилися,що воно десь недалеко від моря,є магазини,таверни,декілька пляжів.