В курсі діла• вчера в 16:52
Мій чоловік постійно робить якусь діч.
Зайшов на сайт знайомств ( зробив ліву анкету) потім кудись вліз . Потім підозріло в мережі не бере слухавку. Потім проходить поліграф 2 рази за 4 роки , клянеться батьками і вся харня . Злить мене постійно. Чи є психологи , скажіть чому в людини така поведінка? Не пишіть чому я з ним .
Запароленое одеяло• вчера в 16:54
Какая есть, он не должен по шаблону жить. Если вас не устраивает, то у вас тоже есть выбор.
Як ухурделю• вчера в 16:55
Бо його жінка- контролер та бензопила. Це аже не перша ваша тема, і виходячи з усього, херню робите саме ви, а чоловік просто намагається залишити собі хоч якісь особисті кордони
Стервочка• вчера в 16:55
Ответ дляОно само купилось
а розділ РОДи до чого тут?
Ну як, їй ще від нього трьох народжувати
Престидижитатор• вчера в 16:56
Кудись влиз после создания анкеты - это в чужую пихву влиз чи шо?
Стервочка• вчера в 17:00
Шо там на поліграфі з´ясовували? Ці руки нічого не крали, мамой клянусь.
Отжигающая• вчера в 17:13
Ответ дляОно само купилось
а розділ РОДи до чого тут?
Ну, автор в муках РОДИЛ очередную тему.