Бентливуман• 1 час назад
Після тренування я як варена картопля
нормально, що наступного дня все болить?
Сегодня сержусь• 1 час назад
Взагалі дивлячись який у вас вік і цілі. Для жінок ближче до середнього віку і далі це вже не дуже добре для здоров’я у цілому.
Тут как тут• 1 час назад
для мене ні, треба шукати свою активність, яка дає енергію. Півроку ходила на групові і чекала, кожне тренування коли воно вже скінчиться, додому доповзала до ліжка. Потім зумба - і лечу на тренування, годинки мало, після тренування дофамін зашкалює, приходжу і купа енергії для хатньої роботи
Продаю витрішки• 47 минут назад
Если Вы только начали, то да это нормально. Через пару месяцев пройдет