Птица Говоруша• вчера в 14:21

Якби замість кардіо всі взяли по лопаті і вийшли сніг на прохожих зонах хоч

Погребли.
То це і кардіо, і користь!
Прошу, подумайте !!!!
Зараз всі таки спортсмени.
Крепкі і дужі.
Всім бажаю не вбитись в цьому сракопаді
автор Птица Говоруша • вчера в 14:56
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я от теж задумалась над таким рішенням..залишилось лопату знайти.
Я читала допис, що один мужик вийшов і розчистив доріжку метрів 30. Хтось зупинився подякував, а були такі, які спитали чого не можна було раніше це зробить
автор Птица Говоруша • вчера в 14:57
Ответ дляЗамріяна
То автор сплутала кардіо зі штангою чи гирею, бо про вагу лопати зі снігом не вкурсі
Набирайте вагу вам посильну. Хто ж заставляє з горою
Ганцю в кєдах• вчера в 15:00
Ответ дляничевока
А думать не пробовали сначала?
в дни уборки снега на 30 проц вырастает количество кардиокатастроф. Уборка снега - это НЕ просто кардио, это неполезно и даже опасно слабым нетренированным людям
То есть дворникам это таки вредно.
Своего не предлагать• вчера в 15:05
А де ділися машинки, тракторці, які сніг чистять? І не треба писати про мобілізацію, це проста, банальна, людська безвідповідальність місцевих керівників. А як керують, так і працюють. Восени бачила як чистили бруд на бровці, за 2 години 20 м почистили, і було задіяно 2 одиниці техніки і 8 людей, перетрудилися так, що й досі всі відпочивають
Сколько_мне_лет?• вчера в 15:12
Ответ дляПтица Говоруша
Вона коштує як одне тренування з тренером. Якщо помінять одне на друге. Лишіть в під´їзді.
Якщо кожен лишить в під´їзді по власній лопаті, то ви не пройдёт
Куда ж без меня• вчера в 15:24
Ответ дляЗамріяна
Коли сніг прибирати свіжий, щойно випавший, він не важкий, пухкий, це дуже легко... а як він полежить, збивається, втрамбовується, то стає важким, тоді і рукам, і спині важко, і ручки в лопатах ламаються... а свіжий сніг він як пух, потрібно відразу чистити
Куда ж без меня• вчера в 15:25
Ответ дляГанцю в кєдах
То есть дворникам это таки вредно.
Тільки лодирям шкідливо
автор Птица Говоруша • вчера в 15:27
Ответ дляСвоего не предлагать
Не хнаю чого не чистять. Я вчора 3 трактори на дорогах зустріла ковшом вверх.
Тож ви їдете все одно. Почистіть попутно вже ту вулицю. Вранці тільки центральні дороги прочищені. Я вже мовчу про тротуари, бо прилеглі не почищені. Я вчора попала в дтп, бо мужикк занесло зад в мою бочину
автор Птица Говоруша • вчера в 15:27
Ответ дляКуда ж без меня
Я ще й дкже люблю саме в снігопад це робить. Особливо ввечері при світлі ліхтарів любила. Да, не світять давно ліхтарі
Куда ж без меня• вчера в 15:29
Ответ дляСколько_мне_лет?
Та хоч би хто одну лишив, тоб і інші коли взялись за неї і щось повідкидали... а так всі сидять і чекають то лопату, то коли хтось для них почистить... а двірники чекають, коли воно саме розстане..
Бринзолетта• вчера в 15:29
Ответ дляПтица Говоруша
Это потому, что фонари не крепкі
Замріяна• вчера в 15:35
Ответ дляКуда ж без меня
Той що, як пух, можна віялом здути, там і лопати не потрібно.
Куда ж без меня• вчера в 15:36
Ответ дляЗамріяна
І віялом, і мітлою
Замріяна• вчера в 15:37
Ответ дляПтица Говоруша
Мужику занесло зад, бо тримав кермо однією рукою, а у вас лопати не було.
Куда ж без меня• вчера в 15:59
Ответ дляПтица Говоруша
я в шоці від реакцій на ваш допис, 70% фіолетових морд наліпило.. ото тут публіка - краще падати, руки ломати, буксувати, коли відлига - болото місити і додому грязь нести, ніж 5хв лопатою помахати, бо не царське це діло для тих, хто в панельках живе... чекають поки волшєбніки приберуть біля них
Сколько_мне_лет?• вчера в 16:23
Ответ дляКуда ж без меня
А якщо припече, то операцію собі замість хірурга теж самим робити? Ну а шо, приходьте зі своїм скальпелем, ось стіл, ось тампон.
Поки хірург махає лопатою
Хвігура мічти• вчера в 16:29
Ответ дляСарафанное радио
а ничего что мы коммуналку платим дофига( куда входит придомовая территория, а возле других учреждений пусть чистят их владельцы или арендаторы), возле домов с лопатами пусть должники выходят и всякие многодетные нищеброды, сидящие на субсидиях, пусть их отрабратывают
Як багато ..всі Вам повинні ,тільки не Ви.
Отак і живемо в Україні . Моя хата скраю...
Бла бла бла• вчера в 16:30
Ответ дляДинамоКит
Кличко спортсмен,пусть выходит.
Він уже з автоматом пішов на фронт, як обіцяв у Шустера за тиждень до війни
Забрызжу ядом• вчера в 16:31
Ответ дляПтица Говоруша
Я читала про дівчину яка замість походу в зал взяла лопату в руки..
Бла бла бла• вчера в 16:32
Ответ дляничевока
А думать не пробовали сначала?
В радянській школі на уроках фізкультури ми розгрібали від снігу шкільне подвір´я. Добре, що ми, підлітки, не знали, як це небезпечно
автор Птица Говоруша • вчера в 16:57
Ответ дляСколько_мне_лет?
Поки хірург махає лопатою
Хірургу тоже треба фіз навантаження, бо він заслабне
автор Птица Говоруша • вчера в 16:57
Ответ дляЗабрызжу ядом
Яка молодець!
Сколько_мне_лет?• вчера в 17:31
Ответ дляПтица Говоруша
Ну то він в зал піде, до чого тут лопата.
Кожен має виконувати свою роботу.
Якщо робота не виконується, то або за неї мало платять, або невірно налаштований процес.
Чому ми повинні вирішувати проблему комунальних служб? Хай штрафують їз керівництво і воно стає до лопати
Малая еще та• вчера в 17:32
А депутатам нашим не пробували таке порадити? Бо толку від них у ВР 0.