МЕСТО_Встречи• вчера в 18:32

Роздратування від SPF на обличчі

Знайшла, наче, ідеальний захист від сонця, але кожного разу після нього зявляються дрібні висипання по лінії щелепи. Шукати інший SPF чи пробувати змінити очищення, бо, може, проблема в тому, що я його погано змиваю?
Приму в дар• вчера в 18:32
А як ви СПФ взагалі змиваєте?
Катастрофа• вчера в 18:34
Может быть у вас кожа такая, восприимчивая к комедогенным ингредиентам, могут быть разные варианты
Сиамская сороконожка• вчера в 18:38
Автор, подразнення. Роздратування на шкірі не буває)
Козяка-маляка• вчера в 18:48
Ответ дляСиамская сороконожка
зайшла теж написати, бо аж розсмішила автор, дякую їй)

Пані автор, дратування - то про нервову систему лише
Ноу коммент• вчера в 19:05
Если раздражение, значит крем не идеальный. Меня сыпало на химические фильтры в спф от Нитроджины. Сейчас Авене. Полет нормальный