Дивне створіння• вчера в 19:46
Хто встановлював нещодавно бойлер. Яка зараз вартість робіт в Києві?
Українська Мрія• вчера в 19:48
Ответ дляАлина-1240
Штук 6 готовьте
Мама рідна. Мій чоловік ще недавно за 600 грн встановлював. За 6 тисяч він з райцентра в столицю поїде і назад.
Проработник• вчера в 19:58
Ответ дляУкраїнська Мрія
тут реальні ціни, не хапуги. В райцентрі дешевше.
Мертвий і дивний сайт: майстер живе в Охтирка, може приїхати в Миколаїв встановити бойлер за 600 грн. Дивно і смішно.
Ціни там якісь станом на 19-21 рік
Українська Мрія• вчера в 20:06
Ответ дляПроработник
Ціни там якісь станом на 19-21 рік
Ні це неправда. Люди які в райцентрі і області займаються цими роботами, саме так і беруть. На дату зверніть увагу, на яку актуальні ціни. А ви залупити можете і 10, тільки треба знайти дебіла хто вам їх дасть
Я розумію що таке установка бойлера. Я заміжня за енергетиком.
Українська Мрія• вчера в 20:05
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В листопаді міняли старий на новий. Робота майстра 1500 грн.
Зараз не набагато більше і тільки в столиці.
Українська Мрія• вчера в 20:08
Ответ дляПроработник
Ціни там якісь станом на 19-21 рік
Про якість взагалі насмішили...це ви так впарюєте своїми клієнтам лохам, свою цінність?
Проработник• вчера в 20:18
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нема там нічого складного у тому встановленні. Якщо є чоловік то і сам впорається.
І дійсно краще когось знайомого знайти, бо крім ціни ще може попастися діод з руками, які обидві ліві, задні і з дупи.
Проработник• вчера в 20:18
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я? Я нічого не впарюю, то не мій сайт)
Котомафия• вчера в 20:27
В 2023 ставили бойлер , трубы были выведены под бойлер . Установка 1500 грн.
Замороженная селедка• вчера в 21:08
Ответ дляЗалатавая
6-9 тыс. Знакомой бойлер обошелся в 17 тысяч..
Скажіть, ви з голови ті цифри взяли?
Автор, міняла бойлер навесні 25 року. Київ. За демонтаж старого та монтаж нового заплатила 2500. В якщо би кріплення від старого підійшли би, і не треба було плитку стверлити, то було б 2000.
Залатавая• вчера в 21:11
Ответ дляЗамороженная селедка
Скажіть, ви з голови ті цифри взяли?
Ну вот весной 25го может и были такие цены, ради интереса поинтересуйтесь ценами на сегодняшний день.
Первая ласточка инфляции• 2 часа назад
Осенью меняли старый на новый, но брали похожий по форме чтобы дырки не перебивать,установка обошлась 1000 грн
Проработник• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Це треба бути мегалохом щоб 17кгрн за встановлення бойлера віддати...
Вибачте, нічого особистого.
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляПроработник
Вибачте, нічого особистого.
кто сказал что установка стоила 17 тыс? вы цену самого бойлера вообще не учитывали?
Проработник• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Навіть з ціною бойлера.
Півтори місяці тому міняла 100 до бойлер 5200 грн Аристон, Італія.
Ну нехай ваш був 7000, все інше це ж установка?)))
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляПроработник
Навіть з ціною бойлера.
она покупала электролюкс за 13 тыс и 4 тыс была установка, вот написала ей специально, узнала.