Мао_Мяо• вчера в 20:00

Має сенс ставити відбивачі тепла за радіатором?

хтось реально помітив різницю, чи це самообман?
Файна цьоця• вчера в 20:05
Все что не мешает, а может помочь - стоит сделать
Покорительная• вчера в 20:08
Да, это помогает. Я в частном доме установила экраны за радиаторами. И в доме стало теплее при том же уровне работы котла.
66сезон666серия• вчера в 20:10
Так варто, ми просто ззаду батарей поставили таки листи- фольга на пінному утеплювачі.Бо стіна панельна за батареями і завжди холодна
Це небагато коштує, в рулонах на метраж.
Глубоководная селедка• вчера в 20:15
Ответ для66сезон666серия
А під ними грибок не починає рости?
66сезон666серия• вчера в 20:18
Ответ дляГлубоководная селедка
А під ними грибок не починає рости?
Та ні, це просто листи які ми туди засунули не приклеювали.Навесн прибираємо скручиємо в рулони до осені
Булькаю• вчера в 20:18
Я поставила и в щель между плинтусом запихнула полоску поролона. Температура в комнате на 3 градуса выше,при одинаковой работе котла.
Слава Українi• вчера в 20:19
Ответ для66сезон666серия
А як вони тримаються?
Цвіпканя• вчера в 20:23
Ответ для66сезон666серия
Розкажіть більше.
66сезон666серия• вчера в 20:26
Ответ дляСлава Українi
А як вони тримаються?
Ні як не тримаються, просто стоять дибки.Вірізали по параметрам з листа, засунули за батарею.Ці листи жорсткі, завтовшки см 2.Ну як би фанеру .