Дуб береза• вчера в 20:29
Зачем идут учиться в педагогический?
Зачем люди выбирают себе профессию учителя, учатся в педагогическом университете?
И потом идут в школу на работу?
Зарплата - копейки…
Работа - нервная и ответственная…
И потом идут в школу на работу?
Зарплата - копейки…
Работа - нервная и ответственная…
Царевна_несушка• вчера в 20:49
Не знаю как сейчас, а раньше даже экзамены в педин были позже всех. Туда шли те, кто в другие не поступил.
Однозначно• вчера в 20:50
Ответ дляЛеплю из пластилина
В те времена , когда выбирало мое поколение, выбирали по призванию. Женщины могли себе позволить. А добытчиками были мужчины.
Наивная вы. Мне 50+ если что. В пед шли те, кто больше никуда не мог поступить
Леплю из пластилина• вчера в 20:50
Ответ дляБавовнятий Пупс
Як сказала колись одна завідувачка дитячого садка: я знаю, що в мене майже всі профнепридатні. Двох можна залишити, інші не годні. Вижену і хто прийде на їх місце? - такі ж. Бо !!!!в пед у нас йдуть у кого не вистачило мізків на політех і грошей на аграрний.
Зараз так. А колись конкурс був величезний. Моя подружка з першого разу не вступила, то рік нянєчкою працювала в садку, щоб вступити.
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:53
Ответ дляЗайканалужайке
Что хорошего в аграрном?
Подальші можливості. Аграрний не тільки зоотехників випускає. У нашому там гарний інститут юристів. Зараз їх випускники у виконавчій працюють - нервово, але бронь. Є такі, що в суді, в ПФУ і ДПС. Є нормальними адвокатами і є адвокатами-розводілами. Хтось пішов у нотаріат.
З пед.освітою в цих направленнях все одно, що без в/о.
Інші спеціальності давали можливість ще студентами виїхати на заробітки. Багато хто саме так і стартував для виїзду за кордон.
Дама_с_караваем• вчера в 20:54
Ответ дляПедиатор_я
Тисяч тридцять плюс премії - не так уже й погано для педагога зі стажем
Шутите, не смешно
Кашпо• вчера в 20:54
Есть два пути))
Глупые и бездарные кто учился на 3 идут туда потому что самый низкий проходной бал. Заканчивают на 3 и идут работать в школу. А куда еще. Пришел пробубнил, на всех плевать. Конкуренции 0.
Умные идут, учатся, рвутся на практику в модный лицей. Зубами там цепляются. 5-7 лет работы и ты обзаводишься модными знакомствами. А там хочешь карьеру делай, хочешь бизнес.)))
Леплю из пластилина• вчера в 20:55
Ответ дляОднозначно
Туда шли с медалями и красными дипломами, чтоб пройти, надо было все экзамены на отлично сдать. Поступали знакомые девчонки, конкурс был большой. Даже в мой библиотечный конкурс был 3 человека на место, и можно было с одной четверкой пройти, а в пед на филфаке конкурс был больше, кажется 5 человек на место что ли. Надо было все экзамены на отлично сдать. Вторая половина 80-х.
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:56
Ответ дляОднозначно
Моя коллега рассказывала, что она художник, оказалось по образованю учитель младших классов плюс учитель рисования. Это ужас на самом деле, кто учит наших детей. У моего ребенка одна из учительниц английского была бывшей одноклассницей моей сестры, троечница. Чему она могла научить
У мене була колега - рекламний менеджер з освітою вчителя початкових класів. Більш безграмотної людини я не зустрічала. Там такі помилки, що віршик про ’о маі глоза’ - це прям про неї.
На привозе• вчера в 20:57
Ответ дляДуб береза
Я не про вас)
Вы все таки не пошли работать в школу
А я именно о тех, кто пошёл работать в школу и работает там годами, а то и всю жизнь
За копейки
С кучей стресса
Вы все таки не пошли работать в школу
За копейки
С кучей стресса
Так можна йти в приватну школу, а не державну.
На привозе• вчера в 20:58
Ответ дляПедиатор_я
З яким стажем? 50 років?
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:59
Ответ дляСкорая помощь
Оксана Марченко, дружина Медведчука, закінчила педагогічний.
Вважаєте це гарним прикладом?
Дост кара гюнде белір олюр
На привозе• 2 часа назад
Ответ дляОднозначно
В той рік, коли я прийшла працювати в школу, були ще три молодих вчительки, і жодної з них з пед, одна іноземні мови державний університет, одна той самий університет істфак, третя інформатику викладала на півставки ’прикладна математика’ той самий внз.
Бавовнятий Пупс• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Коли? В совку? Коли виші взагалі були малодоступними і вибір для дівчат падав між дояркою і педучилищем? А сорян, ще було медучилище - після якого треба було їхати по рознарядці в глухе село.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я ж нижче написала коли. Не так давно. У 80-х. Ті хто тоді вступав ще не пенсіонерки і працюють. У віці 50+ більшість вчителів.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляПедиатор_я
Я би не сказала, що зараз це копійки
20 тис отримую.
Все життя в школі.
Вступала скоріше необдумано,але зараз не жалкую. Подобається професія,люблю дітей. Мої учні і батьки теж мене люблять
Все життя в школі.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Кстаті, Гугл каже що ’Середній вік усіх вчителів в Україні на сьогодні – 49 років’ це дані 2024 року, зараз напевно вже 50. Бо написано, що з кожним роком середній вік збільшується.
То ж, авторе теми, не дуже переймайтесь питанням навіщо, вже майже не йде молодь.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляОднозначно
Ну це не зовсім так. Я школу закінчила з золотою медаллю. І пішла в пед. Мабуть,відчувала,що це моє
Бавовнятий Пупс• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
У 80-х вже було не модно. ’Модно’ було тільки для села, щоб вирватися з нього. І шоб мамо могли похизуватися ’доня - !вчителька’, бо у мами тіко 2 класи школи - війна, всі ці дєла. І навіть тоді машинобудівний було престижніше.
І ви математиці в педі вчилися? Скільки років тим, хто в 80-х вступав в пед? Ви в якійсь часовій петлі застрягли?
Наймодшій 18-річці, яка поступала в пед в 1989, зараз 55 рочків. Освітяни ж наче раніше йдуть на пенсію? І не дарма була така норма.
Але я вірю, що працюють, бо пенсія никудішня. І куда ж вона без ’самореалізації’ на роботі. Та і молоді в освіті немає, якраз є місця для старпьорів. Я на таких ледь не кожен дивлюсь онлайн
. Сама пенсія в школі залишилась. І парочка ухилянтів прибилась. Останніх молодих дотисли збільшенням навантаження і ’добавкою’ неспеціалізованих предметів і вони здріпали.
Весела пiсенька• 2 часа назад
Ответ дляДама_с_караваем
Шутите, не смешно
Человек вообще понятия не имеет какая з/п у учителей. Я бухгалтер по их з/плате, поэтому тоже улыбаюсь с таких комментариев.
Бавовнятий Пупс• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
В сам пед ідуть. Бо 1) дешевше всього. 2) не пройшли в інші вузи. А тут хоч якась в/о.
А от працювати за спеціальністю не збираються. Це факт.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та ні, не тільки в селі. Я виросла в мільйоннику і подруги, приятельки, родички, знайомі також. Пед, мед, культура, ну ще на бухгалтера дехто йшов. Тоді перелік жіночих професій був невеликий. Таких, які ненапряжно можна було поєднувати з сім`єю. Заміж всі йшли рано, одразу народжували. а гроші заробляли чоловіки.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Оце ж і дивно, що держава оплачує бюджет, а відпрацьовувати, як було раніше не зобов.язує. при тому, що вчителів не вистачає.
Бавовнятий Пупс• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Бо педам також хочеться заробляти. А якщо зробити обов´язкове відпрацювання, ніхто взагалі не піде і ці вузи можна закривати. А як же їх прохвессорам, що там десятиліттями живуть і помирають прям на роботі. Де вони будуть реалізовувати свої кар´єрні і наукові амбіції?
Контрольница• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
А у вас на что выстачыло мозгов?
Блакитна устриця• 2 часа назад
Ответ дляСтервочка
Туди легко поступити. Якщо у дитини нема амбіцій, планів і грошей, то це найдоступніший варіант
Просто фу, ваший комментарий.Это ж надо так обесценить педагогов.
Скользкая• 2 часа назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
В сср были взятки во всю.
Леплю из пластилина• 2 часа назад
Ответ дляСкользкая
В сср были взятки во всю.
Были. Например в мед было без взятки или если не из потомственных врачей не поступить никак. Только длинный путь через медучилище.
В другие вузы можно было своими силами пробовать.
Контрольница• 2 часа назад
Ответ дляОднозначно
Английскому могла научить
А у вас пятерки по всем предметам были?
Блакитна устриця• 2 часа назад
Ответ дляОднозначно
Потому что больше никуда поступить не смогли. А потом идут в школу и отрываются на детях. Единицы идут по призванию. И это не сейчас, так всегда было
Больше 50 % населения вообще не имеет высшего образования, представляю, что вы о них можете сказать.
Ну и насчет издеваются над детьми, так сейчас такие деточки, что еще неизвестно кто над кем издевается ...
Скользкая• 2 часа назад
Ответ дляОднозначно
В начале 90х что б дать взятку на ин.яз в пед - очередь занимали ЗА ДВА года.
100 так, моя подруга поступила - пришли договариваться ее родители - им сказпли - на этот год все решено, платите за следующий 800-900$
94-95 гг