Дуб береза• вчера в 20:29

Зачем идут учиться в педагогический?

Зачем люди выбирают себе профессию учителя, учатся в педагогическом университете?
И потом идут в школу на работу?
Зарплата - копейки…
Работа - нервная и ответственная…
Контрольница• вчера в 21:37
Ответ дляБавовнятий Пупс
Подальші можливості. Аграрний не тільки зоотехників випускає. У нашому там гарний інститут юристів. Зараз їх випускники у виконавчій працюють - нервово, але бронь. Є такі, що в суді, в ПФУ і ДПС. Є нормальними адвокатами і є адвокатами-розводілами. Хтось пішов у нотаріат.
З пед.освітою в цих направленнях все одно, що без в/о.
Інші спеціальності давали можливість ще студентами виїхати на заробітки. Багато хто саме так і стартував для виїзду за кордон.
Ну причем тут юристы, если касалось именно аграриев по специальности? Так-то и в инязе можно психолога или экономиста закончить
В работе учителя свои плюсы есть и хорошие
Блакитна устриця• вчера в 21:38
Ответ дляБавовнятий Пупс
Была знакома с мадам, окончившей аграрный в Харькове, тупее и матюклювее, даже среди мужчин слесарей ,не встречала человека.
Леплю из пластилина• вчера в 21:38
Ответ дляБавовнятий Пупс
Як сказала колись одна завідувачка дитячого садка: я знаю, що в мене майже всі профнепридатні. Двох можна залишити, інші не годні. Вижену і хто прийде на їх місце? - такі ж. Бо !!!!в пед у нас йдуть у кого не вистачило мізків на політех і грошей на аграрний.
Кстати в политех поступить никогда не было сложно. Сложно было учиться.
Контрольница• вчера в 21:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
У 80-х вже було не модно. ’Модно’ було тільки для села, щоб вирватися з нього. І шоб мамо могли похизуватися ’доня - !вчителька’, бо у мами тіко 2 класи школи - війна, всі ці дєла. І навіть тоді машинобудівний було престижніше.
І ви математиці в педі вчилися? Скільки років тим, хто в 80-х вступав в пед? Ви в якійсь часовій петлі застрягли?
Наймодшій 18-річці, яка поступала в пед в 1989, зараз 55 рочків. Освітяни ж наче раніше йдуть на пенсію? І не дарма була така норма.
Але я вірю, що працюють, бо пенсія никудішня. І куда ж вона без ’самореалізації’ на роботі. Та і молоді в освіті немає, якраз є місця для старпьорів. Я на таких ледь не кожен дивлюсь онлайн . Сама пенсія в школі залишилась. І парочка ухилянтів прибилась. Останніх молодих дотисли збільшенням навантаження і ’добавкою’ неспеціалізованих предметів і вони здріпали.
Не идут учителя раньше на пенсию и никогда не шли
Чушь не несите
А ухылянты молодцы, что пользуются такой возможностью
Контрольница• вчера в 21:41
Ответ дляЛеплю из пластилина
Оце ж і дивно, що держава оплачує бюджет, а відпрацьовувати, як було раніше не зобов.язує. при тому, що вчителів не вистачає.
И не надейтесь, такого не будет
Пускаю бісики• вчера в 21:47
Ответ дляДуб береза
Я не про вас)
Вы все таки не пошли работать в школу
А я именно о тех, кто пошёл работать в школу и работает там годами, а то и всю жизнь
За копейки
С кучей стресса
Есть такое понятие, как призвание. Погуглите значение.
Пишущаяся• вчера в 22:00
Ответ дляОднозначно
Моя коллега рассказывала, что она художник, оказалось по образованю учитель младших классов плюс учитель рисования. Это ужас на самом деле, кто учит наших детей. У моего ребенка одна из учительниц английского была бывшей одноклассницей моей сестры, троечница. Чему она могла научить
Ну так трієчницею вона була в школі, з тих пір пройшов з десяток років, людина ж вчиться, розвивається. Професію опановують 4 роки всього з нуля! А ви ярлик навісили на людину, нібито вона по життю так і буде трієчницею. Так всі колишні трієчники пішли в якісь професії, ви хочете сказати, що вони всі профнепридатні?))
Це все рівно, що ваша колишня вихователька в садочку вас би зустріла зараз і подумала собі: ’Ну яким вона може бути спеціалістом, як вона кози їла в дитинстві?’
Ну ниче се• сегодня в 00:21
После школы в пед идти не хотела, хоть и окончила школу с золотой медалью. Поступила на менеджмент организаций. Получила красный диплом. Специальность абсолютно ни о чём. Поработала менеджером по продажам до декрета, так как там ещё с 4 курса работала. Потом 2 декрета, и задумалась, и куда ж мне податься, чтобы иметь возможность и детей забрать, и на каникулах быть с ними. В общем, дочка пошла в первый класс, а я в пед. Сначала в саду работала. В принципе, мне нравилось, детей люблю, но огромнейшая ответственность. Группу выпустила и ушла в школу. Смешно, наверное, было, как я после сада тряслась над школьниками). Привыкла, что малышей ни на секунду нельзя оставить. В общем, у всех свой путь.
АгатаХристя• 1 час назад
Я училась в пед. в начале 90-х. У меня было хорошее знание английского и способности в целом. Еще хорошо рисовала, шила одежду себе, маме, но не хотела идти развиваться в этих направлениях. Тетка работала преподом в авиационном, предлагала меня туда устроить, но экзамены, в том числе физику, нужно было сдавать. Пробовала поступить в универ Шевченко на международные отношения (и, наивная, поняла, что я не конкурент детям дипломатов с их свободным английским), в иняз (там все было занято блатом на несколько лет вперед). Оставался пед. Поступила. Со мной учились в основном девочки из сел или маленьких городков из-под Киева, часть из них пошли работать в школу, а парень даже стал директором школы)
Скользкая• 25 минут назад
Ответ дляОднозначно
Наивная вы. Мне 50+ если что. В пед шли те, кто больше никуда не мог поступить
Мне тоже - в очередь строяли дать взятку, что б туда поступить в конце 80х, а значить и раньше
Скользкая• 18 минут назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
В сам пед ідуть. Бо 1) дешевше всього. 2) не пройшли в інші вузи. А тут хоч якась в/о.
А от працювати за спеціальністю не збираються. Це факт.
Це арофесія для мам мам 35 и далі. Навіщо молодій дівчіні там сідіти у школі? Стари баби її виженуть, бо вниз ивм пед коллектіі своїх, работа не важка, як що є досвід.
Глухі працююють - крім учні ніхто й не помічає. ЗП до пенсіїї - і добре

Мою одногрупнтцю вижили з політех коледжу, бо молода, не така, не пенс
Скользкая• 16 минут назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
Та ні, не тільки в селі. Я виросла в мільйоннику і подруги, приятельки, родички, знайомі також. Пед, мед, культура, ну ще на бухгалтера дехто йшов. Тоді перелік жіночих професій був невеликий. Таких, які ненапряжно можна було поєднувати з сім`єю. Заміж всі йшли рано, одразу народжували. а гроші заробляли чоловіки.
То це добре.
У нас хто вчився інженера - всі перевчились - хто на вчітеля, єкономіста - дійсно так і можна поєднувпти.
Це адеквптне ріження, жінки у тех вузах зайві.
Скользкая• 15 минут назад
Ответ дляЛеплю из пластилина
З іншого боку посилати дівчину щ міста в село - це знущання