Ласкове телятко• вчера в 16:07

Трохи про обстріл сьогодні в ночі. І чому нема світла на ЗУ

Уперше рф вдарила по найбільшій електропідстанції в Європі – Західноукраїнській 750: вона відповідає за весь західний регіон та імпорт з-за кордону, – глава РАВЕ Станіслав Ігнатьєв

Підстанція має безпосередні електричні зв’язки напругою 750кВ з Рівненською АЕС і Хмельницькою АЕС; напругою 330 кВ з Бурштинською ТЕС, Рівненським та Львівським енерговузлами.
(Хоча люди пишуть, що не вперше)
Також обстріляли важливу підстанцію біля Нововолинська на 330 кВ.
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
Не корова сдохла,а жизнь в одинаковых условиях.Может потужность бы у захидняков поубавилось и они бы окунулись в реальность и перестали бы нести бред про:а що ви хочете здатися і паспорт з куркою отримати?
Одинаково плохих Вы имеете ввиду, да?
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Вы только картинки понимате? Табличку уже осилить не можете? Я дала скриншот с официальной европейской базы, а не какого-то приложения для школьников. Попросите взрослых Вам обьяснить, если не понимаете. Я не хочу тратить свое время на образование других
Ну то зробіть нам скриншот щоб було видно поточну дату та час)
Поки що видно що воно зроблена невідомо коли, бо навіть час з вашим постом не співпадає.

Ну і звісно ж дайте посилання на ресурс, де саме було зроблено скриншот - перевіримо що ж там діється в реальному часі.
Це ж нескладно наче.
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Слушайте да дело то не Джонсоне! Вам просто очень нравится акценты ставить. Причина войны озвучена было до вторжения. Страны варшавского договора по желанию хуйла должны выйти из нато и прийти на коленях к русским, чтоб давняя мечта ссср 2:0 сбылась. Старый уебок себя Петром 1 считает. А все ваше нытье про кураторов и запад муть устарелая.
Почему страны Варшавского договора нам не помогают войсками?Если мы проиграем,им же придется выйти из НАТО?
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
А що таке, ви дійсно хочете і вони вам заважають?
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
Додайте - так і України би вже не існувало.
С каких фигов?
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік

Це ж нескладно наче.
На скриншоте видно сайт, сами зайдите и проверьте.
А время не совпадает, потому что я в другом часовом поясе нахожусь
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
С каких фигов?
Що значить - з яких фігов? В Криму чи Донецьку Україна сильно існує?
Чи ви реально думаєте що кацап и війну почали щоб просто знищити Зе та неіснуючих нацистів?
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Одинаково плохих Вы имеете ввиду, да?
Страна то единая.Или как?Половина Украины плачет,а другая половина скачет?
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
У вас навіть час скриншота не спіпадає з часом написання поста)
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
О часовых поясах Вы не слышали ничего? Найдите картинку, что бы Вам обьяснила
Хвець-тець• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тебе смешно было б, если бы пострадала от них сама или семья твоя. А так конечно смейся или плачь
Остановка войны в Украине не выгодна Европе, в очередной раз заявил председатель Мюнхенской конференции Вольфганг Ишингер.

В случае прекращения огня в Украине угроза на восточном фланге НАТО может усилиться, заявил он изданию Tagesspiegel.

«Российская угроза для нас, немцев, также возрастёт, если возможное будущее прекращение огня не будет сопровождаться значимым ограничением военного развертывания в западных военных округах России»,
- сказал Ишингер.

По его словам, как только в Украине будет прекращён огонь, «Путин сможет спокойно продолжать свою программу вооружения, а ситуация с угрозой для стран НАТО на восточном фланге ухудшится».

Поэтому то, как закончится война в Украине, является «решающим вопросом судьбы для Германии и Европы», добавил Ишингер.
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
Да сейчас?! Выйдут они. Хуйло на что надеется по вашему ?! Правильно ни на что! Война ради власти.
Помогать должны страны Будапештского меморандума: Франция Англия Китай и США . Они давали гарантию суверенитета страны в обмен на сдачу ядерного арсенала на то время третьего в мире. Рашка тоже давала и нарушила их. Поэтому эти четыре страны первыми должны были оказывать помощь. А что имеем?! В начале после Крыма Франция и Англия во главе с Меркель предлагали только сдачу территорий и все! Китай это вообще ни о чем, на стороне рахи, хотя ее использует ради дешевых ресурсов. Остаются США которыми правят увы сцикуны начиная с Обамы и заканчивая бизнес акулой и маразматом Трампом
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляЛаскове телятко
Ну, можете піти щось інше почитати
а вам напевно реально нема що робити ? для кого ви це пишете для русні , аби сиділи і казали ну так вам і треба , гидко
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
А вы пропокатор однако! Вы потужно трудитесь в каком городе?
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Ути Бозе ! В другом часовом поясе?! Та напишите страну уже, откуда переживаете за нашу электроэнергию чего уж там
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Отже, відкриваємо ваш сайт, посилання на який ви так наполегливо відмовлялися надати: https://transparency.entsoe.eu/transmission/physic...

Обираємо на картинці Україну і країни що межують з нами, за виключенням Біларусі та рф.
Дата - ну припустимо лютий, рандомний день, краще не сьогодняшній.

Що ми бачимо:
Угорщина, Словаччина, Польща, Румунія, Молдова ЦІЛОДОБОВО постачають Україну електрикою.
Жоден вольт з України НЕ ЙДЕ в ЄС. ЖОДЕН, експорт по нулях.

Виключення складає Молдова, куди вдень заходять якісь крихти, мабуть там де в нас перебір, щоб вночі повернути в рази більше. Звісно ж вони не своє транспортують, а так само з ЄС, просто виступають накопичувачем та транзитором.

Питання: звідки ж ваш скриншот і з якою метою ви тут виставляєте цей фейк?
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
У нас с ЕС час разницы
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Любая страна ЕС
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
Любая страна ЕС
Я так понимаю парализует руку написать страну. Так чего вам наша электроэнергия далась?
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я понятия не имею,в какой стране находится тот пользователь.Но со всеми странами ЕС у нас один час разницы.
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
Куда мне до вас?Все истинные патриоты находятся как можно дальше от Украины
Написала из Европы дамочка типа
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік

Що ми бачимо:

А Вы выберите как раз сегодняшний день. Страна, как на скриншоте - Румыния. И потом повторите что это фейк.
Мамаша в бигудях• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік
Не вигайдуйте. Так мало світла в нас ніколи не було. І покажіть куди конкретно йде наше світло, а не ось це блаблабла.
А в мене його не має з жовтня. 4-6 годин воно лише є. Прильотів не було. І ми не дурні, в усіх є родичі які працюють в обленерго. І ситуацію з розподіленням і доставкою чудово знають
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
Написала из Европы дамочка типа
Из какой Европы?
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
Из какой Европы?
А пардон то не вам.
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляКурочка-чубаточка
С чего это вдруг я должна Вам что-то писать?
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
А тепер порахуйте кількість електрики що зайшла в Румунію вночі і наданої нам Румунією вдень.

Якби ви були українкою - ви б знали що сьогодні по всій країні був масований обстріл, і під час обстрілу вся енергетика спрямовує рештки, які неможливо розподілити, в сусідні країни, які виступають тимчасовим накопичувачем.

Але ні, задача у вас інша - довести що Україна нібито продає електрику, хоча ви на власні очі бачите що з усіх боків електрика прямує ДО нас, а не від нас. Причому вже тривалий час.
Вредняжка• 2 часа назад
Ответ дляМанкоголік

Так електроенергія це ж не картопля,її неможливо накопичити
Курочка-чубаточка• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
Та не переживай не приедет за тобой черный воронок
Манкоголік• 2 часа назад
Ответ дляВредняжка
Як це неможливо? Її передають в сусідні країни, а ті потім повертають до нас назад.
Так завжди і відбувається між доброчесними сусідами, які виступають такими собі накопичувачами.